Visszajelzés Vitaszoba: A sárkány felemelkedése

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 13.3.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket A sárkány felemelkedése eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Üdv. Olyan problémám van, hogy atlantiszban minden küldetésosztó inaktív nálam. Látom hogy mindenki csinálja a próbákat de én nem tudom mert szürke inaktív. Van eventpontom is nem tudom mi lehet a probléma.
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Csak találgatok, de ha nincs elég helyed, hogy több próbát fel tudj venni, akkor szürke a gomb. Esetleg, ha tévednék, akkor írj vissza kérlek!
     
  4. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Azért ezt én is tudom... De már megoldódott. Köszi.
     
  5. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Mi az oka, hogy nem kapok jutalmakat az eventhajókra csak tapasztalapontot illetve az eventláda jutalma minden esetben 1 arany ?
     
  6. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Elég régóta úgy működnek az eventek, hogy csak akkor kapsz jutalmat ha minimum 1 eventpróbát teljesitettél.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  7. dudka1

    dudka1 Törekvő

    köszönöm
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Kinyitottam vagy 10 event ládát, de mindegyik csak 1 aranyat adott! :( akkor a roncs meg semmit sem, jó lenne ezt kijavítani, mert ez hiba lehet szerintem! Köszönöm!
     
  9. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Kedves Naksi, szerintem ha kicsit visszább olvasol megtudod az okát. :rolleyes::cool:
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Event lőszer, majd rendelek vagy mi ? :D Nem keleltt volna betenni gyöngyért vagy valami ilyesmi, mert ragyogó lelket se nagyon lehet szerezni de mindegy...Megint egy tökéletes event!:cool::cool:
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    BRAVÓ

    Sok minden hiányzik ami a korábbi szülinapi evetnél meg szokott ez itt a meglepetés!!:):););)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.3.24
    Naksi kedveli ezt.
  12. ЄىЄى

    ЄىЄى Fórum-zöldfülű

    • Kissé csökkentettük az atlantiszi NPC-k Orichalkum mennyiségét
    KISSÉ?
    Alig kapni már. 110-ért megérte lenn szórakozni, de így mostmár hogy alig ad hát köszönöm megtarthatja a cég magának az atlantiszát...:eek::mad:
     
    Ducc[HIP] és sárkányos kedveli ezt.
  13. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    Kissé csökkentettük az atlantiszi NPC-k Orichalkum mennyiségét
    Az előzőhöz képest Atlantiszi hajók kb 10% ad és kb a negyedét.Ezt nem nevezném kissének. jelenleg annyit nem ad ami a ráforditott torpedo ára. Igy értelme volna a torpedot gyöngyért árulni a piacon.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.24
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  14. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    Ez csak előszületésnap, a rendes születésnap majd 03.18-án lesz s ekkor kezdődik a 2. szakasz, valószínű majd akkor lesz a torta,új csomagok, VIP piac stb.
     
  15. david0197

    david0197 Utánpótlás-írogató

    mini térképekkel is csinálhatnának valamit a jutalma nagyon rossz és 1belépési jegy utána egyből 11re ugrik

    és nagyon rosszak
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.3.24
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét! Le mentem Atlantiszra mert a küldetés össze van keverve, amit talán, sőt nem kellene szerintem. Egy roncsot ki lőni mentem ! De ott lent akkorákat lőnek a event npc, hogy majdnem el is süllyesztettek :( Azért igazán vissza lehetne venni a sebzésükből, és még volt rajtam oroszlánbástya is. Szerintem túlontúl nagyokat lőnek! :( Köszönöm!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  17. sokares

    sokares Utánpótlás-írogató

    köszönyük fejlesztők ezt az evntet de ara nem gondoltatok de én szerintem az egész seafight hogy egy 15 szintü hajók nem tudják a ti hibátokbol megcsinálni a feladat sorokat!! mert van olyan npc ami csak40feleti mapokon jelennek meg az egész szülinapi event el van cseszve nem kicsit föleg a kedvezmények a sigmára gondolok hol itt a 46%kedvez mény mert nem veszem észre ez már megint le huzás!!meg ami idályig 25 npc után ad egy pár orit jó volt az event be azt is jól kicsit vissza vettetek belölle csak 90% kal !!hát én úgy látom ez egy sima natur event köze sincsen a születés naphoz! életerö meg érmék menyisége az van több ezer meg npc hp is több milio !köszönöm seafight romlik a minöség év röl évre le amortizáljátok a játékot rendesen csak onnan tudom hogy kezdetek ota játszok ezen a játékon!és erösen látszik sok jó játékos abba hagyta a játékot ezek és még más problémák véget!!
     
    Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  18. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Nekem az 1 millió event ponttal, a piaci árakkal van problémám. Remélem változtatnak rajta. Mert aki nem bottal játszik, az nem tudom hogy fogja összegyűjteni. Nem beszélve az agresszív npc hajókról. Eszi az amuletteket, a páncéllemezt. Az event végére nem lesz rajta semmi nyereség. Egy születésnapnak nem ilyennek kellene lenni.
     
    SM_Aura, Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  19. Mary

    Mary Fórum nagymestere



    Ha te a kezdetek óta játszol, akkor nagyon jól kellene tudnod, hogy a Seafight születésnapja 03.18-án van, eddig mindig akkor kezdődött az event, most 4 nappal előbb betették, de ez csak előszületésnap. Az event leírásban is szerepel, hogy a 2. szakasz 03.18-án délben kezdődik és akkortól lesz torta, csoportos térkép stb. S majd akkor várd a születésnapi csomagokat a 46%-os kedvezménnyel (ha mindened megvan hozzá) VIP piaccal stb. Én nem találkoztam olyan próbával, ami konkrétan csak 40 feletti npc kilövését kéri, olyannal találkoztam, ami több npc-t felsorol és abból csak az egyiket kell kilőni a próba teljesítéséhez.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  20. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok!;)
    Nem tudom ez normális-e de ezt a fejlesztők komolyan gondolták ??o_Oo_O https://prnt.sc/Pn5f6XTk3iE0
    150m életü eventhajó és ennyi a jutalom ? :D Gyöngy, korona, youlong nincs problémám mert van bőven a hajón, de mi ez az eventpont mennyiség ? :D Kérdem én:Így, hogy csináljon az ember meg 1.000.000 eventpontot, 23 nap alatt KÉZZEL ha ennyit adnak ?? Valamit nagyon változtatni kell, mert egy így eléggé elkedvetlenített event idáig..Pozitívum, hogy tettek be lőszert gyöngyért, de a piaci árak sem korrektek, 26k szolón - 80k platon és 100 ragyogó lélek az összes dizi ami a piacon van bent, kérdés itt is az, hogy hogyan szerezzen az ember ennyit, amikor alig adnak az npc szinte ??..És itt csak a dizik lettek felsorolva, az 5ös nagyúr ágyú is megint csak 15k szolón - 75k palton - 15db ragyogó..Ezeken az árakon valamit kellene változtani, vagy jelezni, mert ennyit egy játékos kézzel soha nem fog összeszedni..:cool:(De lehet csak én gondolom rosszul:rolleyes:)

    További szép napot! ;);)
     
    yorki07, bagiro22(hun), Ducc[HIP] és 2 más kedveli ezt.