Visszajelzés Vitaszoba: A sárkányteknős kihívása

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 7.5.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket A sárkányteknős kihívása eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...

    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Milyen hülyeség már , hogy Atlantiszon kell felvenni a próbár, de a felszinen kell megcsinálni? Nagyon izgalmas a ki be lépkedés. fantasztikus ötlet a fejlesztőlktől.
     
    Naksi, Radzeer(hu) és sárkányos kedveli ezt.
  3. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Hol lehet megtalálni ezt a Kapzsi vadászt?
     
  4. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Én is azt keresek tegnap óta :(
     
  5. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Oh sajnálom! De nincs itt egy admin aki tudna segíteni nekünk ?
     
  6. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Biztos lesz majd :)
     
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Szeretném jelezni, hogy a sárkányteknősfészek nagyon kevés! Bejártam már sok térképet de alig alig van! Jó lenne, ha több lenne mert így a próbát nehéz teljesíteni. Félóra alatt 2 db.-t találtam, de 8 db kell! A aurám is mindjárt lejár. :(Köszönöm!
     
  8. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Üdv! :)
    Az event önmagában nem rossz, a piac se rossz egész jó áron vannak dolgok főleg az ágyúk, de a lőszerrel lehetne valamit kezdeni! Tavalyi eventnél kilehetett ramolni simán úgy a lőszert ragyogóért, hogy legalább minimális plussz jöjjön belőle ki, de ez a 2000 lőszer/ 2375 gyöngy + 2 átkozott eléggé keserves..:confused::confused:
    NPC-k jutalmai se rosszak amúgy, bár a gólemekbe illetve teknőczúzó/törőbe lehetne picit többet tenni, mert az életek lelövése szempontjába elégg kevés a jutalom..:rolleyes:
    Atlantiszba nem rossz az npc-k jutalmai ott lehet lőni bőven lelket ahogyan fent is! :)
    Bár az event leírásba a kapzsi vadász jutalmai lesincsenek írva ezt is lehetne pótolni, mert nem tudja az ember miért lövi..( a próbákon kívül):D
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia! Egyetértek veled teljes mértékben!
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A Vadász NPC-ket ott találod, ahol megjelenik a Draco Páncélos. Az utóbbiról pedig már megjelenik az értesítés.
    Amiről eddig tudok, a lőszer már jelezve lett, elméletileg várható a változás.
    A Vadász NPC-k jutalma benne van az ismertetőben, de a dolog több összetevőből áll. Talán így érthetőbb lesz, ahogy másolom az ismertetőből.
    Sajnos a többség úgy hallom a Draco Páncélost lövi a Vadászok helyett, így sok jutalomra nem lehet számítani tőlük (ha eltűnnek a Vadászok nincs jutalom sem)! A cél a Draco Páncélos megmentése lenne a magasabb jutalom reményében.
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  11. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Junior szaki

    Sziasztok!
    Teknősrablót merre találok?
     
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Teknősrabló npc az 5-től minden térképen megtalálható!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  13. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv: Nekem nem engedi a kódot beváltani ezt:
    THETURTLEAURA Mikor mások be tudták, nem értem én miért nem tudom, mikor egy időben másoknak sikerült, de nekem nem :( azt írta nem érvényes a kód, de másik hajón meg érvényes volt. :( Nem váltottam be, mert akkor biztosan nem írtam volna ide! Azért csak tudom, hogy mit csinálok még! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.24
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Kedves Admin! Azt vettem észre, hogy nekem nem számolja a kilőtt teknősvadászt, és a teknőcölőt, már eléggé sokat kilőttem pedig! :( Másik dolog megjelent a draco páncélos, oda mentem, hogy a vadász npc meg azokat lőjem akik támadják a dracot, de egyetlen egy npc se volt ott és ez miatt a event próbát meg se tudom csinálni, de voltak ott akik kilőttek! De ugye védelmi aura alatt meg nem lehet lőni a vadászt, kegyetlen mészárost,képzett orvvadászt ! Lenne egy kérdésem, hogy lehet-e védőaura alatt lőni a teknőczuzót, és a Gólemeket? Köszönöm szépen!
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Gondolom korábban már váltottad, csak 1x lehetséges beváltani.

    A Vadász hajók mászkálnak a tengeren, a Draco Páncélos felé hajóznak ugyan, de idő, mire odaérnek, szét kell nézni. Tudtommal, és az ismertető szerint is, csak a Draco Páncélos támadása esetében veszíted el a védelmet, az összes többi event hajót nyugodtan lőheted aurában is.
     
    Naksi kedveli ezt.
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Nagyon szépen Köszönöm! Sajnos ahol megjelent a páncélos ott mentem a térképen mindenfele, de egy olyan hajót se találtam. Miért nem számolja nekem a event a kilőtt npc-ket? Teknősvadász, Teknőcölő. Rengeteget kilőttem már. :( Nem lesz meg a jutalom, ha nem számolja nekem. :( Teljesíts event próbákat, de azokat se számolja, nem értem miért. :(
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Először is, ha valami ilyet jelzel, mindent írj le, ne csak egy kis részét. Jelenleg értem ez alatt, mihez nem számolja neked ezeket az NPC-ket? Szezonhoz? Eventteljesítésnél ezekből sebzés kell, ezért gondolom a szezon, de utána már azt írod a próbákat sem számolja. A miért kérdésre pedig valószínűleg nem fogok tudni válaszolni, csak feltételezem, esetleg hibás. De amint egy részletes leírást írsz, igyekszek utánajárni. Nem látok senki fejébe, hajójába, játékába, ezt azért nem árt, ha megjegyzitek!
     
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Elnézést kérek, hogy nem részletesen írtam le, bocsánat! Ázsiai szerveren a Eseménynél van a eventteljesítés ott van, hogy sebezd meg teknőcvadász, teknőcölő npc. itt nem számolja, már biztosan meg lett volna az 500 . Van a eventpróbák, 2x is, nem tudom miért van 2x de a egyiknél számol, másiknál nem. Szezon rendben van! Köszönöm szépen!
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Jeleztem. A próbákról annyit tudok, senkinél nem számolja még. Valószínűleg az esemény második részében lesznek azok a próbák, ami majd számítani fog azon a részen, de ha rosszul feltételezem, és hiba lenne, majd javítani fogják biztosan.
     
    Naksi kedveli ezt.
  20. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Nagyon szépen köszönöm kedves Aura! :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.