Visszajelzés Vitaszoba: A sárkányteknős kihívása

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 7.5.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép napot mindenkinek! Atlantiszon a event próbát hol lehet fel venni? Nem találom. És itt fent miért nem ad egyik karakter se próbát? Köszönöm!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Kielégítő választ nem tudok adni a kérdéseidre, csak találgatok. Nem tudom eddig milyen próbákat csináltál meg, voltál-e már Atlantiszon... Amit a kérdéseidre tudok válaszolni ebben az esetben, Atlantiszon az első próbát Sparks-nál tudtam felvenni, aki a kikötőben mászkál. A fenti próbáknak talán a végére értél, és az ázsiai szerveren még nem indult újra az ismételhető próba, vagy még ott nem történt meg a javítás, ezekre tudok tippelni. Az ázsiai szerveren mindig minden később történik pár órával, ezt viszont neked jobban kell tudnod nálam, mivel te ott játszol, bízom benne, erre jól emlékszek.
     
  3. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia Kedves Aura! Itt fent 7 db próbát csináltam meg, a két gólemest , akkor a cassioperiást, a kapzsi vadásznak okoztam 80 millió sebzést, én a Ázsiai szerveren játszom jól emlékszel :) Voltam lent Atlantiszon, a összes karakter kiosztókra rá kattintottam, és a Sparks.-ra is de nem adott semmit sem! Remélem rá találok majd, de az nagyon nagy baj, ha nagyon nagyokat lő vissza, mert amennyire tudtam ott lent is megcsináltam amire telt, minden vagyonom oda be tettem, de annyira lassú ott lent minden, hogy a lövés elől el se tudok futni, és nagyon messzire elér a lövés, azokra is kellene gondolni akik még nem fullosak, és kicsik, hogy ők így nem jutnak semmire se, de lehet én se fogom tudni megcsinálni azokat, más írta, hogy hatalmasakat sebeznek lent. :( melyik itt fent az a ismétlődő próba? Mikor lehet azt fel venni? nagyon köszönöm szépen a válaszodat!
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ez a fenti ismételhető próba:
    upload_2024-5-14_20-58-22.png

    Ma volt egy kis csúszás a próbák terén, elképzelhető, hogy később fogod tudni csak felvenni.
    Neked és a hasonlóan gyengébb tengeralattjárósoknak azt ajánlanám, hogy igyekezzetek ott is fejleszteni, mert nem hinném, hogy könnyebb lesz valaha is. Addig pedig keressetek olyan társaságot, akikkel együtt lőhettek ott NPC-ket, akik tudják tankolni helyettetek a sebzésüket.
     
    Naksi kedveli ezt.
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen! Sajnos dolgozni is kell járni, és ugye a kertes háznál is rengeteg a munka! Amit tudtam megtettem a fejlesztésekkel kapcsolatban, de ha már nincs miből fejleszteni, akkor nem tudok, amennyit tudok játszom itt, én nem is akartam lent játszani egyáltalán, és azt nem érzem igazságosnak, hogy a embert bele kényszerítik abba, hogy ott lent is játsszon :( Egyenlőre nincs senki olyan akivel ott lehetne lőni :( Sajnálom, hogy nem akarnak ott lent változtatni, hogy esetleg jobban kedvet kapjanak azok is akik nem akarnak ott játszani , és nem fullosak :(
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Sajnos a többség kívánságát veszik figyelembe. Korábban már írtam, discordon le lehet írni mindent, mikor az illetékes fent van, de ahhoz a discordra is fel kell menni. 1-2 játékos véleménye nem sokat nyom a latba a többséggel szemben.
    Jelenleg azért nyugodtan csinálhatod a lent felvehető próbákat is, amint fel tudod venni. Most mindegyiket fent a tengeren kell elvégezni. Csak a feladatadókhoz kell lemenni.
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia kedves Aura! Köszönöm szépen.Az nagyon jó, hogy itt fent kell elvégezni, én ennek örülök! Remélem majd most adni fog próbát ott lent. Mennyi próba van ott lent hány darab? Nekem van diacordom,de valamiért nem tudtam belépni! Ha szépen megkérlek ide be teszed a linkjét ami a seafight szobába visz be? Szép napot! :)
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az esemény ismertetőjében le van írva az is, hol mennyi próbát találunk, ott meg tudod nézni.;)
    Bár nem a témához tartozik, de a discordról ITT olvashatsz. A linket megtalálod benne, amin keresztül a seafight diskordjára jutsz. Ezen kívül, ha főoldalon belépsz, a Slide Show (Hirdetmények) között is megtalálod, ott csak a Látogatás gombocskára kell kattintani.
     
    Naksi kedveli ezt.
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ezzel kapcsolatban van egy rossz hírem. Számolja ezeket is, de nem a fenti NPC-ket, hanem le kell menni Atlantiszra, és ott lőni ezeket az eventteljesítéshez, ha szeretnéd megszerezni azokat a jutalmakat, amit ott kínálnak érte.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  10. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia kedves Aura! Köszönöm szépen a információt! Azt gondolom, hogy elég meredek ez, nem tudom ki találta ki ezt, hogy emberekre rá kell kényszeríteni, hogy menjen oda le játszani,akkor is ha nem akar, akkor is ,ha ott nem tudja teljesíteni, mert nincs ott a hajója ki fejlesztve, én ezt nagy igazságtalanságnak tartom, és ez nem fer velünk szemben akik itt játszanak, hogy nem ők dönthetik el, szabad akaratukból azt, hogy ott lent játszani akar vagy nem. :'(
     
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Továbbra is a discordot tudom javasolni, az illetékesek felé ezt leírni.
    A második rész próbáihoz is menni kell Atlantiszra, keress társa(ka)t hozzá.
     
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves Aura köszönöm szépen a válasz! Voltam discordon fent, de nem találtam meg, hogy hol, és kinek lehet ezeket leírni :( Nem ismerek senkit sem :( Sokan nem szeretik Atlantiszt, és nem is mennek le, hajójuk sincs ott fejlesztve! Azért holnap megnézem mekkorákat is lőnek ott azok a event npc. Ott miért nem hat. ez a oroszlánbástya a közösségi őr? De ezek miért nincsenek a ismertetőbe leírva? Sokszor elolvastam már, de nincsenek ezek benne. és most komolyan mondom, hogy hihetetlen ez már, hogy ezt teszik a emberekkel akik itt játszanak, hogy ha akarja ,ha nem, rá kényszerítik a embert olyan dologra, amire nincs is fel készülve, hogy menjen le oda is feladatokat csinálni, ha ki sincs ott építve neki semmi, és ezek miatt elveszik tőle a lehetőséget, hogy azokat a jutalmakat megkapja. :( itt Ázsia szerveren lassan 13 éve vagyok, előtte voltam Európa szerveren de ott hagytam. De még ilyen nem volt soha ami mostanában van! Kérdés nélkül ezt teszik a emberrel. :(
     
  13. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    1-t Értek!! senki ne döntsön a fejünk felett!!
     
  14. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Hol vannak azok a csoportos térképek ?Ami a eventnél kellene 4 et teljesíteni? Amivel a teknőskódex-el lehet belépni. Mikor beléptem nem volt ott semmi csak az a cassiopeia más nem! Nem értem a egészet!
     
  15. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia! A csoportos térképre a kikötőben, Alexandronál tudsz belépni. Az esemény infónál látod, mikor aktív a csoportos térkép. Most még 19 percig lehet felmenni.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  16. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Köszönöm.
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkink! Én sokszor szerettem volna bemenni a csoportos térképre, de akármikor akartam,sose volt elérhető. :( Mikor lehet oda be menni? Köszönöm!
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Majd május 24.-étől nézegesd.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen a választ! De május 17-19 közt is néztem többször is, de akkor se tudtam bemenni. Azért sok más dolog is van, amit csinálni kell munka, idehaza stb! ezekre is gondolhattak volna! így lehet nem is lehet teljesíteni azt a próbát, mikor sose lehet be menni! :(
     
  20. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia!
    A „Páncéltörő” klán vs. klán térkép több alkalommal rövid időszakokra válik elérhetővé május 10–12. és május 17–19., valamint május 24.-26 között.
    De, nem egész nap. Az esemény info kis ablakban fogod látni mikor van nyitva. Naponta 2x biztos, és elég sok ideig. Az egyik kora este van. Egy menet kb. 10 perc. Hamar meg lehet csinálni és nem kerül semmibe. A 3 nap alatt egyszer biztos belefutsz.
     
    Naksi kedveli ezt.