Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 10. szülinapja – Az évtized partija

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 16.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    2016-03-21 14:38:55
    Kaptál 36771 gyöngyöt.

    Csoportos mapp . . . belement 2 szer tobb erteku loszer . . .

    Fix jutalom meg 180-220k gyongy , aha persze . . .

    Megse eri loni , tobbre megyek egy bm-el vagy behe . . .


    A csoportos térképen ott vár a fő ellenség, Véruszony, és egy kisebb cápa csapdájába került áldozat. A feladatod az, hogy megöld Véruszonyt anélkül, hogy az áldozat elsüllyedne. A játék alatt az áldozat bizonyos időközönként sebzést szenved. Ha az áldozat meghal, a csapat vesztett, és visszakerül a normál térképre – természetesen a végső zsákmány megszerzése nélkül. Viszont ha a csapat nyert (megöltétek a cápát), az áldozat életerejének mennyisége határozza meg a végső zsákmány nagyságát. Ezért a zsákmány növelése érdekében a csapat gyógyítójának időről időre gyógyítania kell az áldozatot.

    A kincses npcnek az elete meg az 1 milliobol volt 960 ezer . . .
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  2. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    2016-03-21 14:40:46
    Kaptál 10542 gyöngyöt. Neked még adott is valamit...De nekem tiszta gáz...:mad::mad::mad::mad:
     
  3. т-σтσмαяє-HUN

    т-σтσмαяє-HUN Fórum-zöldfülű

    Seafight legrosszabb eventje.......
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  4. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló

    .-)) mit mondjak ilyen még nem volt hogy ne eventezek.-)) most többre tartok 1 filmet.-)) máskor ha kellet felhúztam az órát hogy munka előtt tudjak kicsit játszani----manapság kipihent vagyok.-)))) gondolom nem kel magyarázni az eventett.-))
     
  5. seafightgame

    seafightgame Utánpótlás-írogató

    seafight 2016...
     
  6. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Tényleg annyira jó az event ,hogy be is fejeztem 2 évadot egy sorozatból:D
     
    Gloxen7991 és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  7. Ander_evo3(69)

    Ander_evo3(69) Utánpótlás-írogató

    Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de ha kicsit is gondolkoztok rájöttök a lényegre a boss mappnál.;):p
    Előtt kilövitek a középső csápot, aztán a Hindenlurchot felcsaljátok a krakenhez kiszedi a csápokat, és aztán ugyan ezt kell a másik kettőnél is, nem értem, ebbe mi a nagy nehézség, pláne, hogy az üreges lőszer nagyobbat sebez.:)
    Csupán, csak oda figyelés, és türelem kell.:):p
    További szép estét.:;)
     
  8. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Most tényleg volt valamikor sorsolás az event rangsor helyezettjei között vagy honnan van vudurobbanás löszerem?
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Azt az elért helyezésed alapján kaptad, más egyéb mellett (ismertetőben az is le van írva melyik helyezésért mi járt), miután lezárult az első rész.
     
  10. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Azt tudom, hogy a helyezéseim alapján kaptam.
    Nem a nyeremény mennyiségével van a probléma, hanem azzal, hogy nem volt leírva, hogy minden egyes szakasz után lesz sorsolás.
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Kicsit jobban nézd meg az ismertetőt, le van az írva.:)
     
    DokkoLó✰HST kedveli ezt.
  12. luffy

    luffy Járnitanuló

    Rákell jönni hogy nyereséges. 3 óra alatt 300 000 gyöngy plusz és nem költöttem a játékra. Csak gondolkozni és elolvasni a fórumot eggyeseknek fárasztó.
     
  13. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Theseus halála poliphúshoz juttat csillogó zsákmány formájában, ami pedig mágikus címerekkel jutalmaz meg.
    Ezenk kívül mást nem ad,csak mert 20 millia Hpval rendelkezik?
     
  14. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    TP! ;)
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ahogy DokkoLó✰HST írta ad TP-t is:p, de viccen kívül, anélkül nem tudsz a csoportos térképre bemenni, ahol gyöngyöt tudsz gyűjteni.:rolleyes: 5 poliphúst dob, szerencsés esetben mind te veszed fel, az 5 mágikus címer min., de akár több is lehet, ha van duplázód, tehetségpont bőkezű tengeren. Így nézve nem olyan rémes az a 20 millió HP.:oops:
     
  16. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    És ha nagyon szerencsés vagy akkor olyan játékos lövi ki melletted az npc-t aki nem tudja mit kell csinálni utána és otthaggya a husokat akkor ingyen van 15 címered. :D
     
  17. seafightgame

    seafightgame Utánpótlás-írogató


    Neked ez hogyan jött ki? :O
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  18. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Ez engem is érdekelne... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Miért nem gondolnak már sokadjára azokra a játékosokra akik nem a cimboráikkal játszanának a csoportos térképen? Ha nincs elég játékos 5 perc várakozás után, ki lehetne pótolni a hiányzókat botokkal.
     
  20. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    Mivel hogy mega serverekről beszélünk így nem hinném hogy gond lenne emberekkel. Amúgy meg lehet pehes időszakban voltál fent ennyi az egész.

    Kedved DD már nagyon várjuk hogy a vcsalókat pihentessétek 1 kicsit remélem sokan ki esnek így lesz esély az eventben :D de reméljük hogy mikor dizik lesznek bent abban az időszakban sem lehetnek játékba az igazi móresre tanítás lenne és talán végre meg tanulnák hogy ha csalsz akkor válald a következményeit.

    ( Amúgy valaki végig vitte már a theseusos próbákat mert nem kezdte újra netán az utolsó vuduágyút ad mert akkor ki lövöm a 20 milla hpt . D_
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.3.16
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.