Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 10. szülinapja – Az évtized partija

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 16.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    Kedves DD,

    Olyan problémám van, hogy bent voltam a véruszonyos térképen, és vége lett a meccsnek, de nem kaptam érte semmi gyöngyöt. Igaz mikor elsüllyesztették a véruszonyt pont ki voltam lőve. Ebben az esetben nem jár gyöngy? mert hogy sehol nincs feltüntetve...
     
  2. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    A második szakasz első napján a boss térképen megszerzett eredményem eltűnt.. Miért??

    Már iram e-miatt de semmi reakció..... ??????:mad::mad::mad::mad:
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nincs mindig minden feltüntetve, ezt már máskor is tapasztalhattuk.

    Egyébként ez nem meglepő, ha jól belegondolsz. Normál esetben is mikor csoportban gyűjtögettek, kapod az aranyat..., miután kikerülsz belőle, már nem fogod tovább kapni.

    A miértre feltehetőleg magad is tudod a választ, valami hiba történt. Reakció pedig akkor van, mikor hivatalosan kapunk információt.
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Üdv,Holnap kezdődig délben az event 3.k szakasza,ha jól olvastam! Az ismertetőben nem olvastam,bár lehet le van írva,hogy
    a biztonságos kikötők mappján megjelenő hajók lőhetők e lesznek üregessel is,vagy csak elitlőszerrel?
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ugyanazt az ismertetőt olvassuk mindannyian. Azon kívül, ami ott van, mi sem tudunk többet. Ha szükséges, nézd át többször is.
    Ami biztos, az le van írva, hogy a konfetti lőszer sokkal nagyobb sebzést okoz a 3. szakaszban megtalálható összes NPC-nek is. Feltételezem, többen szeretnék legtöbb sebzéssel megszerezni a kiválasztott designjukat, és esetleg nagyobb mértékben részesülni a zsákmányokból, amit ezek az NPC-k adnak majd, erre a konfetti lőszer lesz a legalkalmasabb.
     
  6. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    hogy lehet 2perc 50 másodperc allat meg csinálni?
     
  7. Baku-66

    Baku-66 Fórum-zöldfülű

    Szú támadása tárggyal lehet szerintem csak Roberto.
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv,belelőttem a Colombusba 1halom lőszert,semmit nem kaptam2-1n lőttem,ezis szinthez van kötve?
    Ezen NPC-k mindegyike – az általad okozott sebzés mértékétől függően – tapasztalatpontokkal és a következők valamelyikével jutalmaz meg: gyöngyök, kristályok, átkozott vagy ragyogó lelkek
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.16
  9. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    a 3.szakasz eddíg a legrosszabb
     
  10. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Egyre jobb az event :D Már semmit sem ad az npc... Gratula
     
  11. seafightgame

    seafightgame Utánpótlás-írogató

    Az évtiszed eventje..
     
  12. szab3

    szab3 Junior szaki

    Nekem ez az event tetszik eddig a legjobban. Nem tudom h mit kell állandóan elégedetlenkedni. Egy nagy pacsi a fejlesztőknek, csak így tovább.
     
  13. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos


    :D Ez az event olyan hogy nesze fogd meg a semmit , de ha meg tudod cafolni alok elebe :)

    Az hogy a 3. szakaszban az event hajok a kikoto melletti mappokon adjak a semmit , ha ez neked megeri csapjad intenziven :D
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Nem értem,van aki kap már jutalmakat,van aki,velem együtt még mindig nem,érti ezt valaki?
     
  15. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    A sebzés mértékétől függ a jutalom. Aki kapott, az nagyobbat, többet lőtt bele gondolom. De ez az ismertetőben is benne van.
     
  16. Beecanner(hun)

    Beecanner(hun) Fórum-zöldfülű

    Nekem a 3. szakasz azért nem tetszik mert kishajóként esélyem nincs arra hogy a felvonuló event hajókat lőjem mert a nagyobb hajók állandóan lőnek. Meg szerintem kevés az az 5 mapp amin megtalálhatóak.
     
  17. _STitkos_HIP

    _STitkos_HIP Fórum-zöldfülű

    Hat akkor kijelenthetem hogy ez az event az 5 eves jatekom alatt a legrosszab event. Gratulalok hozza....
     
  18. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Szia.Amit írsz az a dizi megszerzésével kapcsolatban vonatkozik.A sebzés után járó jutalom,krisi,lélek,ettől független.Bárhogy is olvasom a leírást.És ezeket egyetlen esetben nem adta még nekem,de sok játékosnak sem.Vagy a leírás rossz,nem eggyértelmű,vagy hiba van a3.kszakaszban.

    A következő hajók vonulnak fel: Magellan, Sárkányölő, Syanite, Frostbite, Kalózkirály, Abaddon, Cronos, Brute, A Végzet Asszonya, Supremacy, Behemoth 5. szint, Bomberbee, Predator, Columbus, Moriantur, Soul Noble, Revento, Scorpio, Jinx and Szellem-Lovibond.
    Ezen NPC-k mindegyike – az általad okozott sebzés mértékétől függően – tapasztalatpontokkal és a következők valamelyikével jutalmaz meg: gyöngyök, kristályok, átkozott vagy ragyogó lelkek. Az NPC-nek legtöbb sebzést okozó, valamint az utolsó lövést leadó játékosnak is"""""""" van esélye """""""megszerezni az elsüllyesztett NPC hajódesignját.

    Tehát csak a design megszerzésével kapcsolatban van kikötés,a sebzést illetően.

    Egyébként sem tiszta az egész,most löttem Abbadont,kaptam 2átkozott lelket,rá egyszerre löttem Bomberbeet,de a végén meg megint semmi.Na akkor,hogy van ez?
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az ugye továbbra sem felejtjük el, hogy ha valami nincs leírva egy ismertetőbe, attól az még lehet...

    Ha valami le van írva, hogy nincs, de még is van, akkor tessék panaszkodni... (pl, ha fixre lenne írva 1-1 dizi az NPC-kből, de még sem adja fixen). Ha valami nincs részletezve, az még nem hiba ;).

    Elsőre lehet nem eléggé egyértelmű, de ilyenkor át kell újra és újra olvasni az ismertetőt:
    Te magad is másoltad:

    Tehát a leírásban is az van, hogy TP is sebzéstől függően jár... Miután tapasztaltuk, hogy TP-t se mindig kapunk, így eléggé világossá válik, hogy nem elég párat belelőni.
     
  20. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Pont ezért írtam én is ezt, amit DD. Ha csak párat tudok belelőni 1-1 npc-be, akkor nincs jutalma.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.