Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 10. szülinapja – Az évtized partija

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 16.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Egyszerűen nem értem mit akartak ezzel az eventel elérni. Mert ez minden csak party nem, legalábbis nekünk nem az ,még senkitől sem hallottam ,hogy neki tetszene ez az event. Volt egy időszak úgy 2014 körül amikor nagyon jó eventek voltak, de tavalytól nagyon lejtőre került a játék. Az új szintek sem váltak be a hatalmasat sebző, semmit sem adó npc-k miatt. Egyszerűen nem értem mit akarnak így. 1. rész még volt amilyen volt, a 2.-ban reménykedtünk de az még olyan sem volt. Na nem baj ,majd a 3. , hát ez mindent visz. Eddig ha belelőttünk valamennyi lőszert legalább kaptunk valami semmiséget vagy ki volt írva ,hogy min. 5%-ot kell lelőni és akkor kapaszkodott mindenki, de ez így ahogy most van ,nagyon gáz. Szerintem csak örülhetünk ,hogy elkelt a BP , talán fríss ,új felfogás kerül a céghez és a játék menete is megváltozik. Addig is maradok a kikötőben.
    U.I. gondolom nekik is leesett ,hogy valamit elszámoltak , mert a beígért bulizos podcast is elmaradt, bár sztem seni sem kiváncsi már rá. És nem kell kimagyarázni ,hogy lehet ezt vagy azt csinálni, meg ,hogy van aki ennek is örül. ;)
     
    kukori, Péter és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  2. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok

    Elkellt a Bp meg is látszik... berakták ezt party eventet a hónap végéig nehogy már már a szokásos jó húsvéti eventet be kelljen rakni . És akkor Kellemes húsvétot vagy mit BP;)...
     
    †~Minisota~† és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  3. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Jó ötlet szerintem ez a design szerzési lehetőség, de a BP igazán elfelejthetné már ezt a van esély a megszerzésére dolgot. Sokkal jobb volt régen amikor a legtöbb sebzésre és utolsó lövésre garantált volt. Legalább lehetett tudni hogy ha tolod ezerrel vagy van egy kis szerencséd akkor tiéd a dizi. Igaz anno egy évig gyűjtöttem a kartácsokat (akkor még csak előállítani lehetett), hogy majd tudjam lőni az eventet, de nem kellett bosszankodni amiatt, hogy kárba ment a lőszer. :(
     
    †~Minisota~† kedveli ezt.
  4. Spirit

    Spirit Járnitanuló

    Azért, ha mázlid van, és gyöngyös, akkor elég jól ad...
    "Je hebt 3464 parels gekregen." 2000 golyóért cserébe
     
  5. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    De nem is a gyöngyről beszéltem. Amúgy lehet, hogy éppen most kaptál jól gyöngyöt, de a következő két lövésnél meg csak tp-t kapsz. tehát így nem nyereséges. De ha újra elolvasod amit írtam, akkor rájössz, hogy nem arra értettem azt, hogy kárba vész, hogy nem kapunk semmit (mert ha okos vagy és akarsz kiszedni valamit belőle akkor csak azt lövöd amiben sok élet van és akkor valami jut majd neked is). Hanem arról beszélek, hogy régen lehet, hogy belelőttél egy eventhajóba 200000gyöngylőszert, de tudtad, hogy ha sikerül egyet elejétől a végéig lőni és te lövöd a legtöbbet bele,akkor megkapod a dizit. Most meg lövöd a hajót, és van rá esélyed. Ja persze. A colombust és predatort lövöm már egy ideje, többször utolsóra de leginkább legtöbb lövésre volt az enyém, még sincs semmi. igaz egy Végzet asszonya jött utolsó lövésre, de pechemre az pont nem érdekelt. Szóval jelenleg ott tartok, hogy kb 30 lehetőségből jött egy és elment már 250000lőszer. :(
     
  6. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Nemsokára új tulajdonos kezébe kerül a játék,reméljük más szemlélettel.
    Pár perce 7/4n négy eventet löttem a felvonulási eventekből,eggyikbe nem kevés lőszert,Eggyikből sem kaptam semmit.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na ez komoly event,gondolom annyira kevés jutalom van beletéve,hogy nem tudja ennyi játékosnak elosztani,mint ahányan lövik!
    8éve játszom,de ilyen pocsék eventel még nem találkoztam!
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  7. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Mivel az event vitaszobához nincs jogosultságom hozzászólni, így ide írok....majd aki akarja áthelyezi oda.

    Eddig 26 db event hajó lett meg erőből, és 27 db utolsó lövésre, összesen 53 lehetőség, és dizit egyikből sem kaptam...és csak olyanokat lövök amilyen dizik még nincsenek meg....azért ez már enyhén kritikán aluli...egyszerűen vicc, hogy milyen alacsony százalékkal dobja a diziket...
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  8. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    A 3. részes event küldiket sikerült valakinek megcsinálni? Leírja mi a többi küldi az elsőn kívül, és milyen jutalmat ad?
     
  9. []_

    []_ Utánpótlás-írogató

    2016-03-27 08:12:30
    Kaptál 11 kristályt.
    2016-03-27 08:12:30
    Elsüllyesztetted Sárkányölő hajóját.
    2016-03-27 08:11:50
    Megszerezve: 1 x Magellan.
    2016-03-27 08:11:50
    Kaptál 2938 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-03-27 08:11:50
    Kaptál 3029 gyöngyöt.

    Első próbálkozásra...
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    DD? Azt lehet tudni (akár saját tapasztalatból), hogy a mostani próbák mik? Mert nem tudok túljutni az elsőn sem.
     
  11. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Grt
     
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ez nem saját tapasztalat, még nekem sincs meg az első sem. Ezért ha másnak sikerült már végig csinálni, és nem jó az infó, javítson ki.:p A magasabb szintű kalózoknak:
    1. 2 millió sebzés Magellán NPC-nek. 3000 gyöngy, 30 kristály.
    2. 4 millió sebzés Sárkányölő NPC-nek. Jutalom: 6.000 gyöngy, 15 átkozott lélek.
    3. 6 millió sebzés Kalózvezér NPC-nek. Jutalom: 9.000 gyöngy, 5 legba amulett.
    4. 8 millió sebzés Brute NPC-nek. Jutalom: 12.000 gyöngy, 5 ragyogó lélek.
    5. 10 millió sebzés Supremacy NPC-nek. Jutalom: 15.000 gyöngy, 15 átkozott lélek.
    6. 12 millió sebzés Behemoth NPC-nek. Jutalom: 18.000 gyöngy, 5 triton jósága.
    7. 14 millió sebzés Soul Noble NPC-nek. Jutalom: 21.000 gyöngy, 10 ragyogó lélek.
    8. 16 millió sebzés Revento NPC-nek. Jutalom: 24.000 gyöngy, 30 átkozott lélek.
    9. 18 millió sebzés Jinx NPC-nek. Jutalom: 27.000 gyöngy, 5 sárkánytűz.
    10. 20 millió sebzés Szellem-Lovibond NPC-nek. Jutalom: 30.000 gyöngy, 2 vudu ágyú, 15 ragyogó lélek.
    A kisebb szintű kalózoknak más feladatsor van, aki szeretné azt is megoszthatja, esetleg arra is kíváncsi lehet valaki.;)
     
  13. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen Héra! :)
     
  14. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    2016-03-27 19:33:20
    Megszerezve: 1 x Moriantur.
    2016-03-27 19:33:20
    Kaptál 13313 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-03-27 19:33:20
    Megszerezve: 14 x Átkozott lelkek. És csodák még léteznek :) 7000 koffi löszerböl..:D:D:D
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  15. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Saracen.
    Ha nem találkozol valamelyik hajóval,akkor az azért van mert más biztonságos kikötő melletti mappon jön elő,ilyenkor ugrálni kell,mármint a biztonságos kikötő melletti mappok közt,legjobb,leggyorsabb erre a teleport.l
    Lehet,hogy amelyik hajót a küldetés miatt keresed,az nem pl 2/1s mappon jön elő,hanem 7/4.és így tovább. Ismertetőben le is van írva.
     
  16. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Gala, tudom melyik npc merre van, azért nem tudom megcsinálni, mert mindenki a magellánt lövi először....
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    ja,értelek,csak gondoltam megírom,hátha nem tudod.
     
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ennél az eventnél nem is tudom, hogy volt-e már rosszabb! Az első szakaszban talán, ha 2 db Typhont láttam és emellett a többi NPC jutalma is elég szánalmas. Ládák tartalma egyenlő a nullával. A második szakasz volt az ami úgy ahogy elment. Nem értem minek kell ennyire túlbonyolítani, hogy még külön map kell ahhoz, hogy az ember lőszert szerezzen a BOSS tárképre. Akinek nincs annyi ideje az a második szakaszban sem találhatta meg a számítását. A harmadik szakasz meg egyenesen röhej... 56 térképből adnak 5 db-ot, hogy lövöldözze az ember a diziket amiket olyan ritkán ad a játék, hogy lőni se érdemes. Mellesleg az, hogy ezt is megoldották úgy, hogy x dizi csak itt van, y dizi meg ott. Hát csak gratulálni tudok!!! Kis hajó az nem is érhetett el semmit ezen az eventen. Ez ám az évtized bulija!!! Ha ez így megy tovább akkor tényleg marad játékban a seafight csapata és a fizetősök... Jól ellesznek egymással! :D
    Rettentően pocsék egy event!!!
     
  19. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    És külön köszönet a sebzés.napokért! Már a karácsonyt is mészárszékké változtatták ezzel, most a húsvétot is. Gondolom ez jelenti a békés, nyugalmas ünnepeket. Így kell elüldözni a kisebb hajókat a mapokról.
     
  20. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    Ez az event egy rossz álom..
    De én még ilyet nem láttam, hogy valami ennyire véletlen legyen:
    1. szakasz: véletlenűl sem pluszos
    2. szakasz: véletlenűl sem pluszos
    3. szakasz: véletlenűl sem pluszos
    Évtized partija, de kinek??? mindenki csak a rossz véleménnyel van az eventről és nem véletlenűl, hiszen mindenki azt gondolta volna, hogy most a BP beleteszi igazán magát, és egy kis pluszt is adnak , de itt már csak a rendelési oldalon van plusz, de az sem nekünk.. Elszomorító :(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.