Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 9. szülinapja event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Ez így igaz. A Dragon designt semmiképp se akarta megadni pedig sok-sok npc-t kilőttem. De elment tőle a kedvem és az event nagy részében már nem lőttem. És ez rossz stratégia, mert felesleges több hetes eventet csinálni ha a játékosnak elmegy a tőle a kedve az ilyenek miatt. (A véleményem a mostani eventre nem vonatkozik, mert nekem elsőre megadta Caspiot.)
     
  2. Baba

    Baba Fórumlakó

    sziasztok
    DD a resi óta a segitő kijön úgy hogy ki se szabaditod , és a fehérsebző kör sincs csak a piros kör a boss térképen , ez hiba vagy változtattak rajt ? Előre is köszi a választ !
    Baba
     
  3. **ENR**

    **ENR** Utánpótlás-írogató

    Kedves Seafight történet ! Lassan 2009 -től játszom a játékban . Jelenleg médiafigyelőként dolgozom így feladatom része bizonyos játékok tesztelése .. A következő a tapasztalatom FR1- 2015 / 03 / 25 Event / Boszi térkép II . / Rendszerleállás 30 perc múlva .. Éppen a /ketó halacskát igyekszem megállítani a sárkánynak még van 30- millió élete . A hibák és lefagyások miatt 3X próbálom meg a szervert különböző technikai hibák miatt .. Nem kevés pénzért megvásárolva a confetti lőszer .. Természetesen a szerver leállás után vissza dob a gyémántjavító műhelybe a confetti golyók elvesztek a medálok elvesztek és a rengeteg idő elveszett .. Középszintű hajó db 210 behemót ágyú 15 db 55 fontos 5-ös ágyú .. Úgy gondolom az event nem kis csalódást okozhat kezdő játékosoknak .. Szomorú tapasztalatok ezek . Főleg ,hogy nem úgy tűnik mintha ezt bármiben is kompenzálnák .. Úgy érzem minimum ott kellett volna folytatni ahol éppen jelenleg van a játékos .. Szomorú tapasztalat ennyit erről .. ;)
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Hiba.
     
  5. -Kleno-Alexa-

    -Kleno-Alexa- Utánpótlás-írogató

    A Ketuval csinálni kéne valamit mert igy nagyon idegesitő hogy nem lehet le rázni folyamatosan vissza jőn.
    Mert nem az a baj hogy vissza jőn hanem az hogy egyből eddig koválygot és ugy jőt vissza most abba minutumban ahogy a sarokba kiviszem és ott hagyom , egyenesen vissza megy a nagyhoz
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Remélem nem csak engem érdekel a téma, de van köztünk olyan kalóz aki kapott Fantom sárkányt? :p [​IMG] [​IMG]

    Ugye ez első sorban Egész Európa 1 szerverről lehet, esetleg Németország 1, Anglia 1, USA 1 (keleti part), Franciaország 1, Olaszország 1, Spanyolország 1 ...
     
  7. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Köszönjük, hogy a lelkeket ilyen dolgokra váltják át... hatalmas ötlet volt..
     
  8. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    [​IMG]

    EU1 szerver.
     
  9. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Most az komoly, hogy a házikedvencet a typhonból úgy lehet megszerezni, hogy legtöbb lövés + utolsó lövésre??
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Teljesen komoly, nehéz az biztos, de nem lehetetlen megszerezni. Bár hozzá teszem, nem egy hű de jó házikedvencről beszélünk. Ezeknél már a fekete piacon is vásárolhattál volna jobbat az elmúlt 1 évben.
     
  11. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Jól ad, jól ad ;)

    2015-03-27 07:01:51Kaptál 86094 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-03-27 07:01:51Megszerezve: 1 x Asklepios adománya.
    2015-03-27 07:01:51Kaptál 40672 gyöngyöt.
     
  12. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    sziasztok leht hogy nem ide illö téma de nem irja jová a rangsor pontot a rendszer eu3
    2015-03-27 11:55:01Elsüllyesztetted Typhon hajóját.
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Attól mert te lőtted ki még nem biztos, hogy te okoztad a legtöbb sebzést.
     
  14. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    leesett köszönöm:))
    :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  15. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    2015-03-27 12:37:41Kaptál 38850 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-03-27 12:37:41Megszerezve: 1 x Asklepios adománya.
    2015-03-27 12:37:41Kaptál 20951 gyöngyöt.20'951 gyöngy
    2015-03-27 12:37:41Megszerezve: 1 x Deimos.
    2015-03-27 12:37:40Elsüllyesztetted Typhon hajóját.
     
  16. messor

    messor Junior szaki

    resi után az hiba hogy 15 percenként jelenik meg a typhon?
     
  17. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki

    szerintem direkt visszont eről már nincs közlemény ... meg szerintem kevesebb a pearl is !
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Egyenlőre nincs róla infó, hogy miért csak 15 percenként van. Az hogy te kevesebb gyöngyöt kaptál még nem jelent semmit, ahogy közeledünk az estéhez egyre kevesebbet fog kapni mindenki :(. Péntek van, egyre többen leszünk ;). (Ettől persze lehet az is változott, de nem olyan egyértelmű eldönteni, mint a megjelenés idejét)
     
    WĄЯŁ0ЯD™ kedveli ezt.
  19. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Sziasztok!
    Én 67 k lövök eventre, de így is meglettek a kedvencek! Mondhatom szerencsés voltam ebben most. :D:D (Bár nem nyújtanak olyan előnyt a mostani kedvencemmel szemben hogy feltegyem őket) És csak a gyöngyért lőttem, további 20-30 emberrel, szóval hogy enyém lett az utolsó lövés mindkét esetben jó nagy szerencse! ;):p:D
    2015-03-27 18:36:42
    Megszerezve: 1 x Phobos.
    2015-03-25 20:00:52
    Megszerezve: 1 x Deimos.
     
  20. kulkula

    kulkula Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    ha én a nagy bosson egyből a ladonnal kezdem és csak utána szedem le a ketot az baj?

    mármint úgy értem h addig hozzá se nyúlok :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.3.15
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.