Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 9. szülinapja event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Természetesen ott van a sokszor szidott Cancer is. Tény, hogy nem teleportért csináljuk a Cancer bónusztérképet, de ha kapsz 25 teleportot azzal egy ilyen event alatt mint ez a mostani szülinapi szerintem elég szépen gyűjthetsz. (25x odamehetsz lőheted a teleporttal, ha egyébként messze volna és nem is tudnál belelőni, így ha jól csinálod akár 24x 20-30k gyöngy is összehozható abból a nagyon rossz Cancer teleportból :p) Igaz ritka az ilyen event, de nem árt gyűjteni ;)
     
  2. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Az, hogy ládából teleportot szedjek fel, ahhoz esély kell, épp ezért írtam, hogy a feketepiacon legyen elérhető, az biztos....

    DD! Azért a bm-től függetlenül is lehetne ilyenkor a feketepiacon teleport, mert az a 25 olyan hamar elmegy.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.15
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Event előtt letoltam 7 Cancert és nem kaptam egy darab teleportot se... :( Csak élet és sebzés... :p
     
  4. szaboadam

    szaboadam Utánpótlás-írogató

    :p A születésnapi event végét sikerült elrontani ! A feketepiac nem április 2-ig működött! Nem lehetett beváltani a lelkeket már március 31 -én kora délután ! Gratula a pontos tájékoztatásért !o_O
     
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Én csak arra lennék kíváncsi, hogy miért váltották be a lelkeket és a kulcsokat idő előtt. Én azért gyűjtögettem a lelkeket, hogy azokat a feketepiacon levásároljam, erre idő előtt beváltják és elestem mindentől, amit vásárolni szerettem volna. Az event ismertető szerint a feketepiac még 04.02 nap végéig nyitva van, de már vásárolni nem lehet. Vettem még 8 event kulcsot, mert már csak azt tudtam venni, azt mikor váltják be? Nagyon elszomorító ez az egész. :(
     
  6. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    "A Bigpoint GmbH, a Seafight játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is."
    ;)
     
  7. -Ruffuss-[RÉM][₩ΛŁ]

    -Ruffuss-[RÉM][₩ΛŁ] Utánpótlás-írogató

    Kedves FM-ek!
    Engem is érdekelne miért váltották át a lelkeket idő előtt?
    Csak mi magyarok kaptunk rossz információt, hogy másodikáig nyitva lesz a feketepiac, valami fordítási hiba miatt? Ha igen akkor hogyan és ki fog kárpótolni?
    Én a fórumban leírtak miatt nem váltottam be tegnap este, mert gondoltam ráérek még bőven, ezért közel sem azt kaptam amit szerettem volna a lelkekért cserébe! Örülnék, ha legalább valami válasz érkezne!
    Köszi
     
  8. *RÉM*NYASZATKA*

    *RÉM*NYASZATKA* Járnitanuló

    Ez nagyon nem volt korrekt hogy idő előtt átváltották a lelkeket amikor a fórumon még most is április 2 van kiírva! Én nem ezekre a tárgyakra gyűjtöttem és a klántársaim se ! Sok minden előfordult már a játékba de ilyenre még nem volt példa. Gondolom nem az történt hogy egy fejlesztő vagy intéző megbotlott és ráesett az átváltó gombra. Én és szerintem sok játékostársam szeretné ha ezt korrigálnák valahogy mert nem azért ültek itt az eventnél non stop hogy elbukják a leleket és a velük szerezhető tárgyak csak azért mert elhitték a fórumon kiírt időpontot.
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

  10. -Ruffuss-[RÉM][₩ΛŁ]

    -Ruffuss-[RÉM][₩ΛŁ] Utánpótlás-írogató

    angolok már tudnak valamit, de az ott közzétett infótól egyáltalán nem vagyok boldog! :((
     
  11. *RÉM*NYASZATKA*

    *RÉM*NYASZATKA* Járnitanuló

    Nincs arányban 200 kristály amit adnak a rengeteg ellőtt elitért és a játékra fordított időért. Mivel lehet negatívat is írni! Ezért azt gondolom nem méltó ez a kárpótlás a seafighthez, mert ez nem kis hiba és emberek desingeket buktak el stb
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Na szval, semmi fordítási hiba, nem itt a fórumon volt a hiba. Az esettel kapcsolatos egyetlen hibám talán, hogy az erről szóló közleményt, kb 1-2 órával később raktam ki :(, de ez a lényegen nem változtat.
     
  13. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Ez nekem se tetszik. Egésznap agyalok munka közben,hogy este mire költsem a lelkeket és vegyek még ft-ra kulcsot és lelkeket. Hát most már nem kell. Viszont így legalább spóroltam egypár 1000ft-ot.
     
  14. -Ruffuss-[RÉM][₩ΛŁ]

    -Ruffuss-[RÉM][₩ΛŁ] Utánpótlás-írogató

    Nem vádolni akartam bárkit is, csak kérdésként merült fel bennem, miután a chat-en a CM-ek semmilyen információval nem tudtak szolgálni.
     
  15. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Én örülök 100 krisi a brutus:) A többi meg megmarad Triton meg Agwe amulettre :)
     
  16. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    Ha ezt tudom :) hogy a Brutus 100 krisi lesz :) akkor nem gyűjtök és veszem meg 750 ragyogó és 1000 átkozott lélekért :) vázzzzz
     
  17. -Tupi-

    -Tupi- Fórum-zöldfülű

    Ez a karpotlas jo azoknak akik bevasaroltak mielot elvettek volna a lelkeket. De akinek 4-5 ezer lelke volt a hajon az a 200 kris. semmi.
     
  18. #OneDevil#

    #OneDevil# Fórum-zöldfülű

    na ilyen 1 átverés van mit tanulnunk
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Összeesküvés elméleteket természetesen lehet gyártani, kérdés megéri-e? Még ha direkt így is akarták csinálni, tehát egy átverés volt ahogy te is írtad, akkor sincs ok panaszra. Szerintem elég jó event volt, már csak a ti hozzászólásaitok alapján is. Ráadásul ne feledkezzünk meg arról a tényről sem, amit fentebb már írtak, hogy a BP bármikor bármin változtathat, előzetes bejelentés nélkül.
     
  20. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    na itt a kis kapu mikor nem tudják mit miért.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.