Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 9. szülinapja event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
     
    *ricsi* kedveli ezt.
  2. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Nem tudjátok véletlenül ,hogy kb. mennyi az a maximális idő amire még mind a 3 címert meg kaphatom?... :)
     
  3. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Lődd konfettivel..
     
  4. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Ismertetőben miért nincs semmi a Roncs szörnyekről?
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nem időre számolja!
     
  6. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    7/ alatt vannak csak roncsok

    ha nem időre akkor mire /hogy számolja?....
     
  7. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    van valami trükkje a bossmappnak? az az izé olyan gyors hogy esély nincs elfutni előle, de lehet csak rosszul csinálok valamit
     
  8. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    szabadítsd ki azt a kék npc t és regelni fog.... úgy könnyebben boldogulsz majd
     
  9. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    A segítővel lődd ki a Ketot utána meg a Gyíkot.
     
  10. †Ьότạ†

    †Ьότạ† Utánpótlás-írogató

    Azon a boss mappon ahová a mágikus címerrel lehet bejutni mi a sorrend? Mármint úgy értem h először mit kell kilőni hogy tökéletesre csináljam?
     
  11. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Mert a sorrend dönti el hogy hány mágikus érmét kapsz ill. az határozza meg a "minősítést"???...
     
  12. goldenbird2.

    goldenbird2. Fórum-zöldfülű

    Már előre félek mi lesz itt mikor lecseng a boss mappos őrület. Első pár nap még mindenki tolja a dizi miatt, mikor mindenkinek meglesz meg senki nem tolja. Krisiért nem éri meg, akinek kell a krisi az le se tudná tolni üregessel. Pár nap és mindenhol Theseus fog úszkálni, mert addigra már mindenki a lelkekre hajt! De ne legyen igazam :D
     
  13. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Lényegében igen!
     
  14. quka

    quka Járnitanuló

    Sajnos egy kicsit erős lett a Thesus és remélhetőleg csökkenteni fogják az életét és a lő távot mert igy a kicsik se a nagyok nem lövik mert veszteséges és már így is mindenhol tele van vele a map. remélem javítják. de gratula mert szerintem eddig jó kis event vagyis szülinap
     
  15. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    de én az alap boss mapon már az össze kombinációt megcsináltam de mindig csak 1 et adott... :(
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Olvasd el figyelmesen a leírásokat. Mielőtt belépsz a boss térképre és utána is amit már ott ír. Olvasd el és értelmezd ;) Nem csak a sorrend a fontos.
     
  17. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    segitöt nem használtam , elsönek a keitot vagy mit utána ahalat full elittel 2 cimert adott. Majd rájövök a tutira
     
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ha a legjobbra akarod csinálni:A segítőt ne szabadítsd ki! Először a mozdulatlan NPC-t szedd ki aztán a másikat.
     
  19. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    Elég jóra sikerült az event, tetszik hogy minden roncs ad lelket igy könyebben jutunk ágyukhoz :))
     
  20. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    2015-03-19 01:30:59Megszerezve: 1 x Mordacia.
    :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.