Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 9. szülinapja event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak úgy kíváncsiságból, nem másolnád be a naplódból, hogy mit kaptál utoljára a feladatokért?
     
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    most ajánlotta fel a királynő kegyelme próbát.
    csak azért nem értettem,elötte ugyanaz a próba ismétlődött vagy 4szer
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem ugyan ez volt, én mondtam hogy még nem értél a végére, de nem hittél nekem. Az életed sem tűnt el, csak nem tetted fel a gerendáid. Kicsit jobban figyelj oda a dolgaidra.
     
  4. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Azt a chélit ki kel lőni, vagy ottmaradhat?
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem kell, de ki lehet ;)
     
  6. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Rájöttem mi van.....Kicsit későn
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.15
  7. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Nincs design :/

    2015-03-19 11:45:51Kaptál 80 kristályt.
     
  8. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    valaki le tudná írni az össze küldetést feltételekkel és jutalmakkal együtt?
    a 4k küldinál amikor bossmapot kell csinálni elég a 2 közül az egyiket megcsinálni vagy mind2-t neg kell csinálni legalább 1x?
     
  9. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A normál verziót kell a próbához megcsinálnod ,a normál boss térképet1szer
     
  10. -Vezér*HUN*-

    -Vezér*HUN*- Utánpótlás-írogató

    sziasztok kérdezni szeretnék hogy miledt a resi miadt nemtudtam befejezni a probát a boss térképen hijánzott 110 ezer pont hozzá és minden gyöngyöm ráment én kis hajo vagyok mért nem birtam fojtatni ott mikor lesz megint anyi löszerem rá
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Restart előtt 30 perccel volt az első figyelmeztetés, ez az idő bőven elég kell hogy legyen, még akkor is ha éppen akkor kezdted el, amikor kiírta az 1. figyelmeztetést. Segítődet kiszabadítva, elit lőszerrel nem sok idő.
     
  12. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Bementem boss 2.verziojához,kiszabaditottam a kiséőrt,de nem figyeltem a sárkányazt is kilötte majd engem is.Érdekes módon van megcsinálva a
    regenerálóhajót sima boss térképen nemlövi ki,itt igen,nevetséges.
    Ráadásul 29millióhpja a sárkánynak,vicc
    ráadásul leírásban mikor belépsz nem írja semmi azt,hogy sárkány regenerálóhajót
    ki tudja lőni! nevetséges,megint aki kitalálta annak grt.
     
  13. Hidenish

    Hidenish Járnitanuló

    Ha a sárkánnyal kezded Keto is rádjön, az meg simán szedi a Regenelőt is, ha nem figyelsz, utána meg téged ....
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A Ketot kilöttem kisérő nélkül,de a sárkány míg a sima Boss verzióban nem süllyeszti el a regeneráló kisérőt,itt meg igen,hát ez tájéjkoztatásból jócskán hiányzik!
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Talán rossz helyen keresed a tájékoztatót.
    Visszaolvastál volna itt a vitaszobában is, már sokan írták, mit hogy...
     
  16. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Erről ennyit! :cool:

    2015-03-18 22:42:31
    Megszerezve: 1 x Caspio.

    2015-03-19 16:31:49
    Megszerezve: 1 x Mordacia.

    2015-03-19 18:12:02
    Megszerezve: 1 x Geotria.
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Nem a vitaszobában kellene megtudnom,hogy reghajó kilőhető!ennyit erről.leirásban nincs sehol- olvasd el mikor belépsz boss 2.verziójához
     
  18. -Vezér*HUN*-

    -Vezér*HUN*- Utánpótlás-írogató

    sziasztok a bos térkép normál verziojában is kiszedi az ugrálos szörny a ketto azt elsönek ha tudod 8 milla ép mire a kettoval végeztem alig volt épem meg a segitö hajonak is gratula mindegy nem mékrá mert nem nekünk találták ki
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az ismertető nem arra van, hogy mindig mindent szájbarágósan leírjon, elmagyarázzon! Egy ismertető nagy vonalakban leírja mi hogy működik, apró részleteket mindenkinek magának kell kitapasztalnia, akár saját kárán is. Ez igaz bármilyen fejlesztésre, eventre, újításra és hivatalos központi valamint saját ismertetőkre. Persze megkönnyítheted saját dolgot, ha kommunikálsz játékostársaiddal. Többek között ezért is vannak a vitaszobák, ha nem tudsz valami kérdezel, ha tudsz valami újdonságot, amit úgy érzel fontos lehet a többieknek is megoszthatod.

    Ez szól mindenkinek, aki úgy gondolja, hogy ez a mostani event ismertető sem megfelelő.
     
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Várom a kérdéseket. :p ;)
     
    FM_Héra és [DD] kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.