Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 9. szülinapja event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy a küldetési teljesítéséhez elég a ketot is kilőni, vagy kell a másik szörny is?
    Ha pedig kell, meg tudja mondani valaki, hogy mennyi az élete?
     
  2. -Vezér*HUN*-

    -Vezér*HUN*- Utánpótlás-írogató

    köszike jo az event csak nemenynk boss mapra föleg mi kis hajosok jo nekünk a sima is csak enyit szeredtem volna mondani meg még valamit ha üregel lövök csak 3800 sebez ha elittel akor csak ötven ezret mivel dupláza félora a két szörnyre nekünk nem elég sajnos
    igy maradt meg 110 ezer élete az a ngolnának amit buktam sajnos mert a resi közbejödt és törölt mindent ez van

    egyiknek 8 milla a másik meg 10 milla
     
  3. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Leírod a boszi mappot is ahogy a Boss mappot írtad, hogy hogyan kell csinálni ahhoz, hogy jobb designt kapjam? nem akarok előtte belépni és elpazarolni 6 címert rá
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Pontosan ugyan úgy, ahogy a simát, ha a simát sikerült tökéletesre, akkor ugyan úgy, ha még nem, azon tudsz gyakorolni. Már csak azért is, mert a boszin 10-30 millás NPC-k vannak, szval nehezebb.
     
    SamuelTaylor kedveli ezt.
  5. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Oké, akkor menni fog, a normál megy 3 címerrel.
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ami még különbség, hogy boszin máshogy működnek, illetve jelennek meg a körök amik esetleg segíthetnek. De ez már nem befolyásolja az eredményt.
     
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Sok siket! ;)
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege


    Szia,másikat is ki kell lőnöd a sárkányt! Normál Boss térképen 10 misi sárkány élete,keto kb 8milla
    Boss másik változatánál 30millió a sárkány élete,de nem biztos,hogy a végén dizit meg is kapod.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.15
  9. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Köszönöm, de lehidalok, mire üreggel kilövöm ezeket :D
     
  10. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Másiknál van egy kukac a sárkány közelében, azt szabaditsd fel,utánna mikor lövöd a 30millás sárkányt,ha ráálsz a körre akkor a kukac segitségével már200 000t sebzel konfettivel a sárkányra.
    Sima boss térképen,térkép bal sarkában van egy kék kisérő hajó,az körül 3 csáp,csápokat kilövöd,akkor ez a kék hajó kisérni fog,és mikor lövöd a Ketot,meg sárkányt akkor ez regenerál folyamatosan!
    De vigyázz Boss másik verziójában ez a kisérőhajó sokat nem ér,Keto,Sárkány lazán kilövi
     
  11. -.Franko.-

    -.Franko.- Utánpótlás-írogató

    Elég furcsa ma 3 szor csináltam meg a boszi bosst és mindig 80 kristályt ad ez lehetséges vagy valamit rosszul csinálok ?
    Esetleg tudod mi lehet a baj ?
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nincs semmi baja, csak nincs szerencséd. :( Vagy krisit ad vagy a dizit.
     
  13. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    nem nálunk is volt olyan aki nem kapta meg dizit elősre,de 3.ra se az ritka
     
  14. -.Franko.-

    -.Franko.- Utánpótlás-írogató

    Hát nem tudom hogy működik de hát 4.re össze jön vagy nem.
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ér az, nem is keveset, nem véletlen segítő, csak tudni kell használni ;)
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  16. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Hát nekem a nagy Boss nem akar összejönni. Ha valaki pontosan leírná mit, hogyan kell csinálni, megköszönném.
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    mit nem értesz ha van már cÍmered beléphetsz a Boss térkép normál verziójához! A biztonságos kikötőben ,ahol köveket tudod csiszolni ott találod.Alexandróra kell kattintanod és elfogadod a küldetést!
     
  18. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Be tudok lépni. Köszi. A segítség kérésem arra vonatkozott, hogy a mapon mi a sorrend. Ha erre nem válaszolsz akkor ne terheld a fórumot.
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    bal sarokba lödd ki 3csápot kék hajot ne azregenerál végig,mikor lövöd ketot meg sárkányt!
    Ketot,lödd,majd a sárkányt,de ha odaérsz a ketohoz,várd meg míg kék hajó utánnad ér,az regenerál!
    Most leírom ,hogy jártam normál Boss térképen.Kilöttem a Ketot,err megjelent egymásik,ami kilött.
    Ezt magyarázza meg valaki,hogy jöhetett elő egy másik?
     
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Mire vagy kíváncsi?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.