Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 9. szülinapja event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Cm írja,hogy jelezték a hibát,másnál is ez van!
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Pofon egyszerű a magyarázat, téged a Ketó vagy a Ladon lőtt ki. A Ladon nem mászkál, tehát nem jelenhetett meg csak úgy, a Ketó igen, szval csak nem lőtted ki a Ketót. Elmúlt napok hozzászólásaidból simán kinézem. Csak ez a 2 NPC lő rád a boss térképen, más nem, így más nem is lőhet ki, ja és ha tényleg kilőtted akkor nem jön vissza, de ezt ugyan csak megerősítené, ha előbb utána néznél mi is történt, pl megnéznéd a naplódat.

    Nem tudom mire írta a CM, hogy jelezték a hibát, a fent leírt hibád még csak nem is létezik ;)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege


    Cm írja,hogy jelezték a hibát,másnál is ez van!​
    Nem tudom mire írta a CM, hogy jelezték a hibát, a fent leírt hibád még csak nem is létezik

    Akkor eu 2n érdeklődj.,a másik is még a cm is tud a hibáról,nem tudom azóta javították e.

    DD akátmilyen hihetetlen,tegnap este nálam és másnál is előjött ez a hiba,Eu2n,Ha nem hiszed el,akkor kérdezz meg egy cmt aki este volt,ha jól emlékszem silver,vagy rocco. Kilöttük a ketót erre előjött egy másik Bosson-.Normál Boos térképen.
     
  4. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Belépek a nagy Boss mapra. Kiszabadítom regeneráló hajót. Majd megyek Katora, kilövöm. Egyébként regeneraló hajó nem regelt engem. Ezt nem is értem. Utána megyek sárkányra. Kilövi reg. hajómat. Na mindegy. Végzek sárkánnyal, majd kapok 20 krisit. Végig konfettivel lőttem. Na ennél szeretnék jobb leírást, hogy miként csináljam.
     
  5. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Ha elolvasod a leírást, mikor elfogadod a próbát, majd mikor belépsz a boss térképre, akkor láthatod, hogy nem a legegyszerűbb módon kell végigvinni. Én például a segítő hajót nem szabadítottam ki, úgy 3 címert ad a boss.
     
  6. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Én például a segítő hajót nem szabadítottam ki, úgy 3 címert ad a boss.
    Néha 2t nekem annyit ad mindig ilyen esetben
     
  7. dudka1

    dudka1 Törekvő

    A sima Boss mappon én sem szabadítom ki a reg. hajót. Nem is azt kérdeztem. Kizárólag a nagy Boss map végigvitele érdekelne, hogy mi a tökéletes sorrend.
     
  8. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Mint írtam az előbb, ott a leírás, mikor bemész: jó lenne ha a Ladont lőnéd ki először. Valami ilyesmit ír ki. Tehát akkor azt lődd.
    De az event leírásában nincs olyan, hogy 100%-ban design lesz. Ha tökéletesen végigviszed akkor is lehet, hogy 80 kristályt kapsz.
     
  9. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Ezzel már próbálkoztam, de Kato közben elsüllyeszett. Hogyan lehet lerázni?
     
  10. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok
    Én kishajóval vagyok 225 vegyeságyúval 38 tehetséggel 3as bástyákkal és 247ezer élettel és mindegyik boss térképet megcsinálom a legjobbra csak üreggel , csak rá kell jönni a helyes taktikára ;)
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  11. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Akkor kérlek segíts...

    Kizárólag a nagy Boss érdekel..
     
  12. Petyu

    Petyu Utánpótlás-írogató

    Én 3 alkalommal csináltam a nehezebbik Boss mapot mind háromszor kristályt adott,elég furcsa.
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ez annyira hihetetlen, hogy nem is hiszem :(. Ha a Ketót kilőtted az eltűnt. Ha visszajött volna akkor lehetetlen lenne egy bizonyos szintre megcsinálni a térképet ;). Kicsit körbe kérdeztem és nem tudunk ilyen hibáról. Továbbra sem tudom tehát, hogy silver és rocco mire írta azt amit. Lehet csak félreértettél valamit, nem ez lenne az első eset :(.

    Mielőtt lassulnál menj el javítani, teszel el kört addigra feljavítasz (ha van 5. altiszted, ha nincs már kicsit nehezebb, de lassíthatod, füstölheted a Ketót)

    Mindez csak a szerencsén múlik. Ha szerencséd van elsőre megadja, ha nincs lehet 5.-re sem. Szerintem nem kell kapkodni, minden nap kaptok 30 000 gyöngyöt a feladatokért, a 3 feladat pont elég arra, hogy 2 ősi címerből, csináljatok 6 mágikusat és abból 1x a boszit. Tehát a 12 napos event alatt ezt megcsináljátok 12x, csak meg lesz a dizi ;)
     
  14. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Jól írod DD, én most sem kaptam dizit belőle, de hát ez van, ezt kell szeretni, időm még van mindenre ;)
     
  15. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    3 próbálkozás=3 design :p
     
  16. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Mert te mákos vagy, én meg nem ;)
     
  17. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Mindkét BOSS megoldása:

    Gyengére: Ha kiszabadítod a segítőt! Utána a Keto és Ladon sorrendje mindegy!
    Közepesre: Nem szabadítod ki a kísérőt! Először a Keto-t lövöd ki aztán a Ladon-t!
    Tökéletesre: Nem szabadítod ki a kísérőt! Először a Ladon-t lövöd ki és utána jöhet a Keto! (Én félig leszoktam lőni a Keto-t, hogy belassuljon)

    Ezeket mind üregessel csinálom.

    SOK SIKERT! ;)
     
  18. -.Franko.-

    -.Franko.- Utánpótlás-írogató

    Ha tökéletesre akarom megcsinálni a boszit akkor a Chélit kilőhetem vagy nem ?
     
  19. kilőheted dob alád kört és nagyobbat lősz tőle
     
    -.Franko.- kedveli ezt.
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Igen, ahonnan kilövöd oda fog dobni egy sebző kört, amivel elég jókat sebzel. :)
     
    -.Franko.- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.