Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 9. szülinapja event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Gala! Az a kis segítség pár oldallal ezelőtt le lett írva, valamint amikor bemész a boszira, ott is írja, hogy először a Ladont lődd ki.....
     
  2. BreakingBad_UeK

    BreakingBad_UeK Fórum-zöldfülű

    üreggel :)

    2015-03-22 12:11:20
    Megszerezve: 1 x Caspio.
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-03-22 13:02:37Elsüllyesztetted Ceto Hexxed hajóját.
    2015-03-22 13:02:37Kaptál 80 kristályt.

    ez már durva,3szor se kaptam dizit,és akkor miért panaszkodom ugye,?pedig ketot löttem ki utoljára
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Senki nem mondta, hogy elsőre, vagy akár 3.-ra megkapod. Megkaphatod elsőre, ha szerencsés vagy, de ha nem vagy az, akkor lehet még az 5.-re sem. Nem tudom mivel csináltad, de úgy gondolom az a design akkor is megéri, ha 5-6x csak elittel csinálod meg a boss térképet. De továbbra se feledkezzünk meg róla, hogy ha van elég időd akár üregessel is megoldható. Szval nem értem miért panaszkodsz :(.
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Mert úgy látszik, hogy neki semmi se jó...
     
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az utolsó 3 feladat minden nap ismételhető ( 1* Ladon raktára).:eek: A feladatokat megcsinálva kapunk EP-t, kulcsokat, Királynő kegyelmét, 6000 konfettigolyót, 30.000 gyöngyöt összesen, megéri még akkor is, ha csak kristály a végeredmény.:cool: A lehetőség pedig mindig ott van a designra is.;)
    Nem hinném, hogy ezért panaszkodni kellene bárkinek is, ez jó dolog.:p
     
  7. Lassúka

    Lassúka Fórum-zöldfülű

    Üdv.
    Meg van mind a 3 dizi és elsőre meg adta mindet. Az utolsó kettőt csak üreggel csináltam.
    Tegnap este már arra voltam kiváncsi ,ugyan ad-e zsákmányzsákot?
    Válasz-:)

    2015-03-21 22:13:57
    Elsüllyesztetted Ceto Hexxed hajóját.
    2015-03-21 22:13:57
    Megszerezve: 1 x Királyi zsákmányzsák.
     
    [DD] kedveli ezt.
  8. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Én 7.-re kaptam meg a dizit tegnap este.
     
  9. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Én másodikra, :)
    Kis türelem, rózsát terem, van még majdnem 10 nap az eventböl ám.. :)
    szoval senki se csüggedjen meg lesz az.
    Az a baj hogy könnyen megszerezhetö... most mindenki ezzel a designnel fog rohangálni majd :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  10. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Négyszer vittem ki, mind a négyszer 80 kristály. Van még időm bőven :)
     
  11. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-03-22 20:18:47Elsüllyesztetted Ceto Hexxed hajóját.
    2015-03-22 20:18:47Kaptál 80 kristályt.

    4szerre se adta meg ,na akinek van ehez idegrendszere az csinálja,hogy én eitt befejeztem az ziher!
     
  12. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    ennek a valószínűsége pontosan 6,25%, márha nem a seafightról lenne szó, itt lényegesen több :)
     
  13. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Eléggé hektikus volt a mai boszi. Az első változásánál a Ladon nem dobott ki kis karikákat, anélkül kellett lőnöm. Utána pedig minimális volt a Chélik száma, így sokkal több lőszer ment bele, mint az ezelőtti napokban.
     
  14. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Nekem nagyon jó véleményem van a Boss-ról az első 6 alkalomból, mind 3 dizit +adta, azóta jönnek a kristályok és a zsákmányzsákok szépen! Szerintem teljesen korrekt része az eventnek a Boss mapp! Némi üregesért jó és szép dizik nyerhetőek és a kristály sem jön rosszul vagy a zsák elég jó köveket ad lesz majd miből csiszolni :p
     
  15. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Nekem is pozitív az event, igaz kivittem tökéletesre legalább hatszor a boszit, de még nem kaptam dizit, viszont az a 80 kristály is jól jön, ha még hozzátesszük a két kis boss 40-40 kristályát is.
     
  16. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ez eddig volt jó... Innentől kezdve a BOSS kihagyva. :(
     
  17. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Miért mi történt?
     
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    A Keto viselkedését megváltoztatták.
     
  19. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    A Landon npc is megváltozott mert eddig nem kellett elmennem javulni kitudtam löni álló helyzetben, ma meg 2x is elkellett mennem javulni...:/
     
  20. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Én most végeztem a boss térképekkel, az, ahogy a Keto most viselkedik, az nem normális dolog. Még nincs meg a design, de már nem is lesz sajnos :/
    Egy gond van, aki eddig összeszedte a 3 dizit, plusz egy rakat zsákmányzsákot, az járt jól....
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.