Visszajelzés Vitaszoba: A só köre

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 25.10.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Só köre eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Üdv
    az lenne a kérdésem hogy ugye az eventel be jött ez a "köd" a térképre és ezzel "kisebbé téve" a látó távot. Számomra zavaró esetleg ez elfog majd tűnni vagy kilehet kapcsolni?
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Opciól- kijelző- környezetnél vedd ki a pipát (vagy ha nincs, akkor tegyél, és vedd ki) az Activate fog of war mellől. Utána szükséges lehet egy ki-belépés, és a játék újratöltése. Remélem megoldódik a problémád!
     
    L4l10307 kedveli ezt.
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép estét!! https://prnt.sc/4ZTpYR_SWVDo ezt valahogy nem értem !! hogyan lehetséges egyenlő feltétel ha csak pénzért lehet vásárolni? Valamint ha veszel kalóz jutalmat?? Hogy is van ez köszönöm! Maradok tisztelettel.
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudom pontosan, hogy teljesen kivették, vagy csak csökkentették a csillikben lévő megtalálható Tökök térképét, én is csupán annyit látok, amennyit ti, ami az aktuális jelentéseknél kiírásra került. Arra tippelnék, hogy csökkentették.
    Még az event kezdetén elég sok csilliből tudtak gyűjteni páran. Úgy hallottam (nem hivatalosan, más játékosoktól), volt aki 100 felett gyűjtött. Míg voltak, akik be sem tudtak lépni az event kezdetekor, mivel esetleg dolgoztak, egyéb elfoglaltságuk miatt. Az méltányos lenne szerinted, hogy kint hagyták volna azoknál, akik tudtak sokat gyorsan gyűjteni, szemfülesek voltak, míg mások örülhettek volna, ha nagy ritkán találnak 1-1 ilyen értékesebb térképet? Nyilván, mivel ez értékes, nem hagyhatták úgy semmiképpen, ahogy a játékba került az event kezdetén. Szóval erről a méltányosságról szól a dolog, úgy hiszem. Lehet, nem tetszik azoknak, akiktől így visszavontak elég sokat, de nem lett volna korrekt a többi játékossal szemben (akik esetleg még csak nem is tudtak eventezni), ha azt ott hagyják náluk.
    A magam részéről, mint játékos írom ezt most (és nem, mint moderátor), helyesnek tartom a lépést ezzel kapcsolatban.
     
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a válasz értem!!
     
  7. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Üdv, kérdezném, hogy miből lehet megszerezni a áldozati tálat ? Köszi.
     
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Szeretném kérdezni hogy valaki kapot-e a tegnapi resi óta tök térképet a csilikbőll?? köszönöm.
     
  9. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali- a legújabb info szerint 3 térkép lehet a hajódon amit felszedsz. elkerülendő a csalásokat-
     
  10. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    Nekem még azóta egyet sem adott
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    nekem sem:)
     
  12. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Sziasztok. Lelkeket miért nem adja npc csak TP ?
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A válasz benne van az event ismertetőjében, piros betűkkel kiemelve. ;)
     
  14. jó napot.miert nem lehet bevezetni a védelmi aurákat a léleküző térképre mert mikor fel megyek mindig kilőnek.velem ez történik évről évrre.láttom hogy ez a terkék csak az erős játekosok számara készült,még a probat se tudom megcsinálni.
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Annak a térképnek az egyik lényege, minél több csillogó zsákmányt tudjanak a játékosok gyűjteni. Ez kell a rangsorhoz, de gondolom a későbbi próbák során is kérni fogja, mint azt az előző években. Olvasd el a lényegét az event ismertetőben, és akkor megérted, miért is PVP térkép, ahol nem lehet védelmi aurát használni.
     
  16. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali a gyengébb játékosok valóban kiszolgáltatottak. és másodpercek alatt kilövik őket. lehetne egy olyan opció hogy 2 percig ne lőhessék őket. ennyi idő alatt a küldit meg tudnák csinálni
     
    Naksi és SM_Aura kedveli ezt.
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Rákérdezek, de nem ígérek semmit.
     
    Naksi és Pecike kedveli ezt.
  18. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    "Rákolló" nagyon jó ez az admirális, de még jobb volna ha találni is lehetne! Kezdhetnének valamit vele a fejlesztők vagy többet dobjon a 125 pontra vagy ezt a pontszámot kellene csökkenteni hogy sűrűbben jelenjen meg!
     
  19. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia, nemtudom hány napja megy az event, de mi az első nap rájöttünk hogy a Rákolló nem csak az admirális számlálótól függ. Ugyanis minen második órában magától megjelenik, 6-8 nagyjából régiónként. Legyünk kicsit figyelmesebbek :)
     
  20. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Szia erre mi is rájöttünk hogy random is dob!:) Ezek szerint ti szerencsésebbek voltatok eddig mint mi a társaimmal, de továbbra is az a véleményem hogy kevés, persze kellenek ilyen eventek is ahol nagyobb a kihívás mint most hogy ebből jön egy dizi.;)
     
    sárkányos kedveli ezt.