Visszajelzés Vitaszoba: A tél elemei

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket A tél elemei eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    Mit is írtam
    Érthető -e amit írtam
    Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló

    Én kíváncsi lennék arra, hogy egy 34 napos eventen miért csak 7 napra lehet venni buffokat a piacon, amikor rövidebb eventeken 20 napra lehetett venni. A másik dolog, amit nem igazán értek, hogy mi ez az újítás, hogy az event admirálisok folyamatosan javítják magukat s nem is kicsit, más eventnél is észrevettem már. Nagyon nem jó ez az újítás, nagyon nehéz egyedül kilőni egy admit s így mínuszos is. Az embernek elmegy a kedve az egésztől :(
     
    Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A buffokat nem csak, vagyis nem mindet 7 napra lehet megvenni. Azok a játékosok, akiknek nincs 1 napjuk sem belőlük, azoknak bent van a 10 napos is a legtöbb buffból. Kivétel ez alól (ezek tényleg 7 naposak), a Túltöltés, Triton kegyelme, és az Amulett erősítő.
    Az írásod másik részére csak annyit írnék, továbbítottam a véleményedet.
     
    *~Gaby~* kedveli ezt.
  4. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    SM_Aura meg tudod esetleg mondani az event leírásban a "16 sárkánytűz ágyú (2. szint)" az milyen ágyú?
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Valószínűleg elírták, sárkánytűz, 2. szintre tippelnék. Azért rákérdezek, köszönöm! :)
     
  6. Devil

    Devil Járnitanuló

    Hát a begyűjthető tárgy elég nehéz, ha pont 41-es vagy és 45-50 között mozog :)
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Hello amcsi szerveren nem indult el az event van esetleg valami késés?
     
  8. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató

    Annyira nincs köze már ennek az eventnek a téli eventhez hogy arra nincsennek szavak. Fel javító admirális ? Miért miért akartok minnél tbb lőszert ki csikarni az emberekből ? Nem a hó lőszer a domináns ? Mi a fene nem téli event ? Hol a Hóesés és ténylegesen valami téli hangulat ? Vulkán ? Mi ez az össze csapott event ? Ja mondjuk most nincs is event mert avalmit jaítottak aztán el is tünt az egész event :D Remélem hogy 0 zódik az event % unk is :S Aztán kapunk cserébe 10 db sebesség követ amit a kő kemény ranglista első helye is ad :D
     
    sárkányos és Radzeer(hu) kedveli ezt.
  9. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló

    Csak érdeklődnék, hogy a Hóemberzúzó rangsorjutalomnál hol van a hiba? Fórum szerint tűz lőszert kellett volna kapni, de helyette Ignis lőszert adtak.
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Még nem tudom, de rákérdeztem. Remélem kapunk választ!
     
  11. Devil

    Devil Járnitanuló

    Aura,
    Ezt láttam a logomban:

    2023-12-01 12:07:31
    525 x Cukorrudak jóváírva. Ok: admin Booking - Shop Limit Correction
    2023-12-01 12:07:20
    2250 x Mézeskalács jóváírva. Ok: admin Booking - Shop Limit Correction
    2023-12-01 12:00:46
    -45 x Nagyúr ágyú (4. szint) jóváírva. Ok: admin Booking - Shop Limit Correction

    De még mindig ott van, hogy megtudom venni 12x ha megveszem debuffot kaphatok? :D Előre is köszi a választ.
    Illetve még 1 kérdés ami a BlackFriday-hoz tartozik, akkor mikor vége automatikusan megkapom az Obszidián designet?
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem hinném, hogy debuffot kapnál érte, nem tartom valószínűnek, hogy a megvásárolt mennyiség miatt lett visszavonva, bár nem tudom milyen hiba lépett fel, ami miatt visszavonták.
    A dizájnt nem tudom hogy fogjuk megkapni, csak tippelek, hogy zöld lesz a "kérem" gomb, majd meglátjuk.:)
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép estét!! Hát már legyek ember a talpamon ha el tudok igazodni!!:)https://prnt.sc/KSYs86ygOD-t most + zöld lesz a gomb , hát + látjuk mi lesz itt;)
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Feloldani (beváltani- szerintem mindegy jelen esetben hogy írom) a "kérem" gomb segítségével tudnánk, de várjuk ki, addig úgysem tudunk mit tenni. Bízzunk a legjobban. Vagyunk páran, akik várnak rá.;)
     
  15. Devil

    Devil Járnitanuló

    Hát ugye 15x lehett megvásárolni, megvettem szépen sorban, aztán újra beadta és 3x megvettem, és mint a logban látszik visszavonták, de továbbra is tudom vásárolni
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ez esetben ne vedd meg, rákérdezek, hátha okosabbak leszünk.
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Tévedtem, automatikusan írta jóvá.:D:cool:
     
    Devil és sárkányos kedveli ezt.
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Jó reggelt tévedni emberi dolog!!;););):)
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  19. Blacky512

    Blacky512 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Ehhez a hóember zúzó minijátékhoz hol férek hozzá? Nem találom sehol..
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A biztonságos kikötőben Keresd meg Sigurd Lundrgent, kattints rá, baloldalon az ablakban a Mini játékra szintén kattints.