Visszajelzés Vitaszoba: A tél elemei

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Miért nem lehet event próbát csinálni?? Köszönöm EU1
     
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudom, de jeleztem.
     
  3. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Ez egy kicsit csúnya volt hogy ennyire vissza vették az ágyúkat :(
     
    sárkányos kedveli ezt.
  4. -novara-

    -novara- Járnitanuló

    Mindenhez hozzá kell nyúlniuk ami jó
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Azt hiszem az ilyenre szokták mondani, túl szép volt, hogy igaz legyen.
     
  6. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Iiigen sajnos pedig ez a seafight egyik legnagyobb eventje és azok akik nem költenek a játékra elég jó eséllyel tudnának felzárkózni a fizetős játékosokhoz legalábbis a Pve részében a játéknak..
     
    sárkányos kedveli ezt.
  7. кяụєģєя✪тєc

    кяụєģєя✪тєc Utánpótlás-írogató

    kezdjuk ott az egészet botosok csata bot npc bot bm bot teljesen mindegy miféle bot!! csalnak kész !! azok sokat elönyt szednek kapnak egy dabufot hu nagy kaland !!! !! buntetik igen ha el van cseszve a szerver kompenzácio nevetséges amit adtok ha nekunk elönyös azonnal visza veszitek mien jogon ????? kiszenvedtük megszereztük és csak egyszerüen visza veszitek ez egy kicsit már jogi utra kell meni !! ha valamit neten meg rendelek vagy meg veszek !! hibás az ára de meg kaptam akkor nincs visza utt !! azt be kel nyelni az eladonek hirdetönek a külömbözetet nem lehetséges egyszerüen visza venni !! gondolkodjunk már el egy kicsit emberek !!!
     
    Gyuszi, sárkányos és -novara- kedveli ezt.
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szebb Napot!! Nos erre szokták mondani minden szentnek maga felé hajlik a keze, nehogy már esetleg jó járjon a játékos ha becsülettel játszik nem kifordítva a szavakat összintén itt is mint sok máshol csak a pénzről szól minden , pénz pénz, és így tovább szeretnék bárkit is + kérdezni kapott valaki a BP-l valaha is ajándékot ami nem került pénzbe?? Igen van online be léphet a játékba.
     
  9. кяụєģєя✪тєc

    кяụєģєя✪тєc Utánpótlás-írogató


    na igen ajándék elég kevés az tény !! Néha még a szerver sem működik megfelelően sajnos !! órákra le áll !!
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az éremnek mindig két oldala van. Előre leszögezném, nem akarok védeni senkit, de több oldalról nézve a dolgot, megértem ezt a döntést. Nekem is jól jöttek volna ezek a Nagyúr ágyúk 4. szinten, higgyétek el.
    Nyilván, akiknek ezek az ágyúk jól jöttek volna, azoknak nem tetszik ez a visszavonás. De gondoljatok abba is, hogy akik ezért sok pénzt áldoztak, nekik esetleg az nem tetszett, hogy ennyit "ingyen" megkaphattak volna mások.
    Bár lehet háborogni, de azt hiszem ez most teljesen felesleges. Emlékezzünk arra is, a változtatás jogát minden esetben fenntartja a Bigpoint (és itt még csak nem is változtatás történt, csak korrigálás, amit hibásan raktak be).
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Nos Igazad van SM_Aura!! részemről tudomásul veszem amit írtál , és + próbálok a továbbiakban nem hozzá szólni . Csak hát az is a BP hibája hogy nincs küldetés hm talán biztos emlékszel a korábbi eventre ott is voltak hibák de hát emberek vagyunk és ők is tudnak hibát el követni , de azért majd kárpotlásul kapunk 1 kis morzsát;) maradok tisztelettel!!
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Tudtommal már bent vannak az esemény küldetései, kérlek nézd meg újra, és írj, ha nem találnád bent. Köszönöm!
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm 2-3 ki - be lépés meg tette a hatását így már rendben van! Köszönöm még 1x, de csak mellékesen mert a nevetés miatt síró gőrcsöt kaptam talán el múlik:D:) a 30-ból 45 lett BRAVÓ Bp:) https://prnt.sc/ypHSGg1u2adG kérlek SM_Aura ne írd hogy írjak a supportra az + érne 1 misét!! Maradok tisztelettel!!
     
  14. demonledi

    demonledi Aktív író

    Elég aljas lépés volt ez az egész ágyús szerencsétlenkedés, még a végén sikerült volna elfelejteni hogy miért hagytam abba pár éve ezt a játékot.

    Ez nem kicsit nevetséges egyébként. Nem kötelező költeni, illetve nem lesz értékesebb annak a véleménye aki mégis megtette.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.12.23
  15. _Jutka_[₩ΛŁ]

    _Jutka_[₩ΛŁ] Járnitanuló

    SM_Aura légyszíves jeleznéd, hogy a mézeskalácsot nem írták jóvá, hogy vissza vonták az ágyukat.Csak a cukorkát írták jóvá.
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Jeleztem.


    A következő kódot váltsátok be, a tapasztalt probléma ellentételezéseként: WINTERCANNONS
     
  17. Devil

    Devil Járnitanuló

    "Frissítettük a Nagyúr ágyú és a Bástyaágyú játékon belüli boltcsomagjait. (A csomagnak 1 ágyúnak kellett volna lennie, nem 15-nek, ezért a mai napon az összes ágyút eltávolítjuk, és a vásárlások árát visszatérítjük.)"

    Nehogy valaki azt mondja nekem, hogy 1 hét volt mire észrevették.. :D Másik most kb 0 ágyúm maradt xd Régieket bontottam, ezeket elvették.. GG Szerintem, nem csak egyedül jártam így... Azthiszem eldőlt, hogy az újrakezdésem nem volt sokáig xD
     
  18. demonledi

    demonledi Aktív író

    Aura, jött egy update, lehet megint venni nagyúrt több szinteben, mindből 5*5 -öt, kérdezd már meg pls hogy biztos erre gondoltak-e :p
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Szeretem, ha valaki humorosan igyekszik feldolgozni a történteket, de azért itt fórumon azt is csak óvatosan, mert pontokat viszont nem szívesen osztogatnék.:cool: Köszönöm :rolleyes:
     
  20. Blacky512

    Blacky512 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Mi a...az a bonszai fa? XD És mire jó?