Visszajelzés Vitaszoba: A tél elemei

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Jelenleg annyit tudok mondani róla, a tárgyaknál találod a hajódon. Gondolom kell majd valamihez gyűjteni, ez még titok előttem is.;)
     
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot Tisztelettel kérdem mi adja az ősi címert mert a Börgold csak mágikust!! Köszönöm.
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Amit most látok, a boltban már lehet venni Mézeskalácsért, bár biztosan megtaláltad már te is.

    Megérkezett közben az információ is hozzá, ami ITT látható.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.23
  4. Blacky512

    Blacky512 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen Aura! ;)
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  5. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Sziasztok!

    Lenne egy észrevételem , atlantiszban BARNACLE BALLARD feladat osztó aktív és még is egy inaktív vagy hibás feladatot ad be ,amit fel sem lehet venni !

    [​IMG]
     
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm igen!!
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  7. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem igazán tudom, most mire gondolsz. A te szempontodat tekintve (mindenki döntse el maga), vagy a BP szemszögéből (gondolom igen, de lényegtelen, én hogy vélekedek)? Erre a kérdésre csak kérdéssel tudok "válaszolni".
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Csak annyi hogy 1 vásárlásnál 5 db 3-s szintű ágyút kapok!!??
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Amennyit látsz, annyit fogsz kapni. Én sem látok mást, csak, amit ti.
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a választ!! Remélem a BP nem gondolja + magát mint korábban a 4-s szintűnél;)
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Mi úgy tudjuk, ott hiba történt:
    , nem meggondolták magukat. o_O
    Szerintem ezt a témát átbeszéltük, amit tudtam róla, megosztottam veletek. Ebben a témában személy szerint nem tudok többet segíteni nektek.
    A továbbiakban a hasonló hozzászólások törlésre kerülnek, köszönöm a megértést!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  13. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Sziasztok.
    Összegezném az eddigi tapasztalataimat az eseménnyel kapcsolatban.
    Szerintem az event jó, plusszos, tartalmas (bár mégcsak a második szakasznál járunk), kicsiknek is elég jó, lehet fejlődni.
    Az ágyúk visszavonásával kapcsolatban én sem értettem feltétlen egyett, leginkább a logikát nem értem, most hogy így kaptunk még több ágyút, sokkal drágábban.
    Ami sajnos kimaradt minden patchből hogy a csiliduplázó már nem duplázza a Téli ajándékot. Ez szerintem szomorú, hogy duplázta 1 héten keresztűl, aztán se szó, se beszéd, egyik patch alkalmával meg is változtatták. Gondolom sokan nem azért vették a csiliduplázót hogy a 2 gyertyát és a télifényt farmolják. :D
    A hópehely térkép frissítés elég jó lett, viszont az utóbbi patch óta a Hóember befagy, nem mozog, de követ és lő. Vizuális probléma, bár így sokan nem tudják megcsinálni, amúgy sem a legkönyebb.
    kb 40 hópehely térképet csináltam meg, és szomorú hogy egyetlen dizit sem kaptam, sőt talán 2x kaptam orrdíszt, azon kivűl semmi mást.
    A téli naptárnál első nap meglepődtem hogy nem 5 gyertyát adott, hisz ahhoz voltunk hozzászokva. :rolleyes:
    Szerintem a jégtáblán, és az eventládákon kivűl, semmi téli event hangulat nincs.
    Az új dizájnok sem hozzák a régi téli event hangulatot, sőt..
    Összességében viszont jó event, bár talán nem téli eventnek való, de ez már talán inkább személyes kérdés.
    Remélem a pár apróbb hiba ellenére még hoz pár újdonságot az event, mert kezd unalmas lenni. ;):D
     
    sárkányos és SM_Aura kedveli ezt.
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A véleményedet továbbítottam. Amit most tőled idéztem, csak arra reagálnék egy kis segítségképpen azoknak, akik a hópehely térképet készülnek megcsinálni. Egyet sikerült begyűjtenem csilliből, most csináltam meg.
    Az utolsó hullámon én is azt tapasztaltam, a hóember képe beragad azon a helyen, ahová bedobta. Viszont mozog az is. Ezt a megjelenítési hibát jelenleg azzal tudjátok megoldani, hogy az utolsó hullámon, ha elmentek egy távoli pontra azoktól az npc-ktől (gondolom közben javítani ti is elmentek), bezárjátok a játék ablakát, ahogy van (kilépés nélkül), és újratöltitek. Így már láthatóvá válik, hol is áll a hóember. Talán kicsit könnyebb lesz megcsinálni, legalábbis bízom benne. Ezt is jeleztem, nyilván a te hozzászólásoddal együtt. Azt külön már nem figyeltem meg, miután újratöltöttem, mozog-e a hóember látszólag is, mert gyorsan odamentem, és kilőttem.
     
    =Allanon= kedveli ezt.
  15. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Esetleg tud valaki valami infót hogy mikor jeleni meg a vulkán?
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia SM Aura! Felvettem egy próbát, hogy intézz el 3 lángviperát! Kilőttem, de láttam, hogy nem számolja, azt gondoltam valami hiba van, fel vettem újból ezt a próbát, és amikor kilőttem, akkor se számolta! Ez hiba, és jó lenne mielőbb kijavítani!Köszönöm!
     
  17. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! Szeretném kérdeni valaki volt már az Árnyékvilágban ?? mert én minden térképet + csináltam de azt nem találom !! Köszönöm.
     
  18. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    2023-12-17 07:56:33
    Kaptál 1635472 TP-t (tapasztalatpontot).

    Ezért aztán meg éri lőni a gonosz hóembert.Ahoz képest hogy elvileg
    • Minden hóembert megsebző játékos mélységi töltetet, vértűz lőszert, Simbi amulettet, Taureau amulettet, 2. szintű sárkánytüzet, vérszomjat, Inya vérét, oroszlánszívet, Poszeidón koronáját, mézeskalácsot, 4. szintű bástyaágyút és még rengeteg hasznos tárgyat kap jutalmul.
    Gratulálok a fejlesztőknek.
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Egy kérdésem lenne. Van neked legalább 1 eventteljesítési pontod?
     
  20. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Mármint millyen pontra gondolsz? Mert az nincs feltüntetve,hogy bármilyen eventteljesítési pont kellene hozzá,hogy bármit is adjon.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.12.23