Visszajelzés Vitaszoba: A tél elemei

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Az ismertetőben van egy ilyen mondat kiemelve: Milyen jutalmakat szerezhetek az eventhajókért az 1. szakaszban?
    MEGJEGYZÉS: jutalmak szerzéséhez legalább 1 eventteljesítési pontot kell szerezned.

    Bár csak az első szakaszt említi, de elképzelhetőnek tartom, ez az összes event npc-re vonatkozik, rákérdezek.
     
  2. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Event próbák teljesítése után és ha legalább egy próbát meg csináltál akkor az event NPC-k elsűlyesztése után "Eventpontokat" kapsz és emiatt kérdi gondolom.
     
  3. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Több próbát is meg csináltam már
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Amit még elképzelhetőnek tartok, x%-ot ennél is le kell esetleg lőni, ahhoz, hogy jutalmat is adjon. Próbálj meg lőni egy másikat, amiből többet le tudsz sebezni.
     
  5. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Akkor legalább az lenne leírva,mert a leírás nem úgy van
    • Minden hóembert megsebző játékos mélységi töltetet, vértűz lőszert, Simbi amulettet, Taureau amulettet, 2. szintű sárkánytüzet, vérszomjat, Inya vérét, oroszlánszívet, Poszeidón koronáját, mézeskalácsot, 4. szintű bástyaágyút és még rengeteg hasznos tárgyat kap jutalmul.
     
  6. david0197

    david0197 Utánpótlás-írogató

    én lőttem az elejétől a végéig a hóembert és úgy se adott semmit

    nekem is csak tpt pedig szerintem még a sebzést is vittem
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.12.23
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem kérdezem, hogy csináltál, és leadtál-e event próbákat, feltételezem, hogy igen. Amennyiben így van, megkérlek, írj supportra, ők bele tudnak nézni a hajódba, talán okosabbak leszünk. Nem sok hóembert lőttem, de azok adtak jutalmat is a TP mellett.
     
  8. Moni74

    Moni74 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Én szinte elejétől végig lőttem a hóembert, több próbát is megcsináltam, nekem is csak TP-t adott.
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Nincs ismertetője az 5-s event eseménynek:(

    Az event 5. szakasza december 29. déli 12 órakor kezdődik.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.12.23
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az utolsó szakaszról nem kaptunk semmi hivatalos információt eddig, nem is biztos, hogy lesz.
    Úgy tűnik, ez most az a rész, ahol a saját tapasztalat játszik és a másoké, meg lehet egymással beszélni.;)
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Oké Köszönöm + Beszéljük!!
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ami pluszként bekerült, az a katalizátorkamra, ha esetleg valaki még nem nézett volna rá. Ez hivatalos információ, melynek az ismertetőjét ITT találjátok.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.12.23
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ezt az ablakot zárd be, ami a képen is látható, majd vedd újra le, valószínűleg csak nem frissülnek az adatok. Utána kérlek jelezz vissza!
     
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a segítő szándékod!! De + történt ki-be léptem és semmi a kordit sem fogadja el hát ez van :( de azért rendes vagy!!
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem ki-belépésre gondoltam, hanem a feladatok ablakát zárd be, és nyisd meg újra.
     
  17. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Bocs ! De a feladat ablakot is be zártam és újra nyitottam ,utána ki-be lépés és semmi nem segített.
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Jeleztem, bár hétvégén, és év végén már nem ígérem, hogy bármi történik ezzel kapcsolatban.
     
  19. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!! Meg próbálom + szakítani és ujra kezdeni hátha jutok valamire.
     
  20. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Az elöbbiek szerint ahogy az le írtam próba meg szakítás és újra felvétele így sikerült!!
     
    SM_Aura kedveli ezt.