Vitaszoba: A Tél ünnepe 2013

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: Káosz, témanyitás ideje: 5.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szab3

    szab3 Junior szaki

    A naív mindenedet :). Már megbocsáss.
     
  2. I_Shoot_my_enemy*HU

    I_Shoot_my_enemy*HU Utánpótlás-írogató

    :DD az én kérdésemre jöhetne végre válasz BA vagy Fm felől hogy minden másnap lehet csak kalácsot venni??
     
  3. FeketeGyöngy[HUN]

    FeketeGyöngy[HUN] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Nekem az lenne a kérdésem,hogy lehet majd a piacon GYÖNGYÉRT kalácsot venni?És ha igen,mennyi lesz az ára?
     
  4. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Szia, 400? Kicsit gondolkozzunk el ( mert 800 vagy 1200 lesz :) )
    Az ajándékvadászos event részt tuti megkellett venni az 400 mézi, + a naptáras az 800 mézi, azaz okés az ajándékvadászost megvette, de a naptáras az tuti 800 azaz 80k jéglőszer :)
     
  5. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Ha nagyon a vásárlásra készűlsz akkor nem nagy áldozat naponta nézni a rendelési oldalt:) Ha nem jön válasz ez nem rossz öklet :p
     
  6. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Sajnos holnap ( december 11.-én) eltűnik a hóember :( :( :( :( :( :( :( :( :( Pedig olyan jó volt, a többi nem éri meg, de az igen... Pedig én se lövök olyan sokat. :( Amúgy lesz más helyette, vagy nincs szándékukba meghosszabítani ? :) :)
     
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Igen erre én is kíváncsi vagyok, hogy meg lesz-e hosszabbítva, mivel a tök eventnél is úgy volt... :)
     
  8. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Igen, és remélem, mert az az egy NPC tetszik/tetszett... :)
    UI.: A többi nem.
     
  9. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Elvileg befognak valamikor hozni egy olyan npc-t ami olyan mint a hugin csak zöld lesz a zászlója nemtudok rolla semmi többet ezt is félfüllel hallottam :):)
     
  10. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Szia, az dizi lesz nem? Én csak diziről tudok olyanba ( pontosabban:kék, piros, zöld zászlós diziről)
     
  11. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Várjuk ki a végét csak lesz valami, ha nem akkor max számomra vége az eventnek! :)
     
  12. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Most, hogy így mondod lehet hogy dizi lesz már nemtudom az biztos hogy zöld zászloja lesz :)
     
  13. Bobek(HUN)E.M

    Bobek(HUN)E.M Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Kivették a ládákból a térképrészletet?Mert már több százat felvettünk páran de semmi!Kár pazarolni a gyöngyöt kulcsra úgyse ad részletet de a sasszem az van bőven de ebből még nem lesz dizi!Hát csak ennyi!
     
  14. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Támogatom ma felvettem 15 ládát semmit se kapta (mármint dizirészt) én is mostakartam ezt kiirni de már látom kiirták én is feladom a ládát...:mad:
     
  15. -josse-1

    -josse-1 Fórum-zöldfülű

    Hello. Nekem ma reggel adta meg a láda a dizi mozaikoz.188 ládát nyitotam ki, kitartás meglesz az:)
     
  16. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Szep volt jo volt , dizi es a hazikedvenc is megvan a tobbi nemszamit .
     
  17. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Valójában szinte ingyen van a dizi azoknak akik napi 3-4 órát tudnak fordítani a játékra, vagy talán még annyit sem kell.
    Gondolj csak bele a ládából 100-170 ládából kijön a részlet- 1 pipa
    Hóemberből- ha csak enemytől lehet ellopni akkor is egy hajnali koránkeléssel be lehet lopni a puzzle darabot tehát- még 1 pipa
    Napi szinten belépsz kinyitsz 20 ablakot- még 1 pipa
    Ajándékvadászat- ha csak ez hiányzik akkor 400 mézes.
    Tehát ha belegondolsz szinte majdnem az öledbe ejtették. :)

    További szép napot.
     
  18. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Na akkor közlöm veled, én személyesen napi szintem kb 5-7 órákat játszok:
    Ládából a mai napig nem adta ki a részt pedig napi 40-50 ládát vettem fel ha kiszámoljuk az 11x40=440 és akkor ez a minimum...
    A hóemberből is nagyon nehezen tudtam felszedni a dizirészt mert voltunk vagy 30-an 8db zsákmányra de hála isten meglett 3.nap...
    És kb van 450 kalácsom ezen felűl amihez kell még 750 kb hogy 2 részt megvegyek, szóval ha nemsorsolnak ki valamelyik nap az ajándékvadásznál akkor cseszhetem az eventet...
     
  19. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Gratula!! De ha én nem veszem fel ma akkor lesz@rom...már vagy 3x feladtam de most már tényleg elegem lett belőle..:/
     
  20. *®*Zsivªηy1971™

    *®*Zsivªηy1971™ Utánpótlás-írogató

    Hát ez azért nem igaz így én 65-68k lövök mégis +-os
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.