Visszajelzés Vitaszoba: A tenger haragja 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 21.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket az tenger haragja 2016 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Docca

    Docca Fórum-zöldfülű

    Na most én vagyok figyelmetlen vagy tényleg nincs a leirásban, hogy milyen löszer sebez nagyobbat meg esetleg hogy lehet-e arany löszerrel is lőni az event hajókat?!..
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Máskor is előfordult már ilyen. Mikor nincs olyan lőszer, ami nagyobbat sebezne adott NPC-re, nincs mit írni róla, biztos most is ez a helyzet. De az is előfordulhat, mint máskor, nincs részletezve az event, mindenkinek magának kell kitapasztalni.;)
     
  4. Manoka87(HUN)

    Manoka87(HUN) Utánpótlás-írogató

    Reméljük zökenő mentesen fog zajlani és nem lesz semmi fennakadás benne :)
     
  5. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    A legutóbbi eventet tekintve az maga lenne a csoda ha nem lenne benne hiba :)
     
    sityu és Gyularombolo kedveli ezt.
  6. makfer

    makfer Törekvő

    Előzőn nem lehetett játszani, mert nagyon távolra sebeztek azok a ... hajók. Most nem lő messzire, de 25ezret rádlő.
    Miért kell agresszív npct berakni?

    Gondolom ha telítődnek a mapok játszhatatlan lesz a játék.
     
  7. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    egy újjabb event,aminek semmi értelme
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  8. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    A Manátusz lőhető aranylőszerrel is, a többi csak elittel.
     
  9. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Annyi tigrisuszony mászkál a 2/-en ahol lövöm a mantrákat, hogy rossz lehet a kicsiknek, hozzáteszem hogy ez a nagyoknak sem jó, de a kicsiknek meg játszhatatlan lesz, mert hiába kicsi a lőtáv ha gyorsabban megy mint egy kezdő hajó vitorlákkal felszerelve. :D
     
  10. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Sajnos ehhez már nincs mit hozzáfűzni ...hanyatlik a játék,:oops::oops: sajnos egyre kevesebb játékos van...Biztos van valami értelme ,:rolleyes::rolleyes: nekem még nem sikerült rájönnöm mi AZ.:D:D:D
     
    Naksi és Kovilad kedveli ezt.
  11. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    2016-09-22 14:17:26
    Elsüllyesztetted Manátusz hajóját.
    2016-09-22 14:17:26
    Megszerezve: 2 Kristály. Ok: Zsákmány
    2016-09-22 14:17:26
    Megszerezve: 46 x Agwe páncéllemezei.
    2016-09-22 14:17:26
    Megszerezve: 3 Kristály. Ok: Zsákmány
    2016-09-22 14:12:36
    Megszerezve: 4751 Gyöngy. Ok: Zsákmány
    2016-09-22 14:12:36
    Elsüllyesztetted Tigrisuszony hajóját.

    Manátuszt lehet lőni üregessel igen de a tigruszony 14k-s sebzés gáz + a belelőt lőszer még 25%+prémiummal együtt is mínusz .......
     
  12. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nekem most játszhatatlan a játék, fél percekre befagy mozdulni nem tudok aztán hirtelen odateleportálok ahova kattintottam, megnéztem a netem, nem laggol, úgy hogy a szerver laggol.
     
    Kovilad kedveli ezt.
  13. Potyoró(HUN)

    Potyoró(HUN) Fórum-zöldfülű

    Ez a játék egyre rosszabb! Ha csak nincs a hajódon gőzturbina, nem tudsz menekülni a tigrisuszony elől. Valóban a kicsik számára játszhatatlan a játék. Nem tudom minek kell erőltetni az ilyen kihívásokat. Nincs mindenkinek több millió ágyúgolyója! Vegye már észre valaki! A kicsik fejlődni szeretnének,de ezzel megölik a játékot. Az is lehet ,de kétlem, hogy nincs elég bevétel a feketepiacon. Az előttem szólohoz kapcsolódva,tényleg romlik a játék minősége. Várni kell mindenre. Egyre bonyolultabb lesz minden fejlesztés a játékban,lásd kristálybarlang, tisztek,stb. Minek változtatni a bevált módszeren! Inkább állítsák le a szervert,és tegyék rendbe.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.9.16
    †Knight_Rider†, *ZSOLTI* és Kovilad kedveli ezt.
  14. Readon

    Readon Fórum-zöldfülű

    elég gyenge eventre sikerült ez is,akadozik az egész nem lehet semmit csinálni mert az uszonyok mindenfelől jönnek meg agresszivak is
     
  15. Baba

    Baba Fórumlakó

    nem rossz ez az event :cool:
    2016-09-22 12:37:18
    Elsüllyesztetted Tigrisuszony hajóját.
    2016-09-22 12:37:18
    Megszerezve: 5235 Gyöngy. Ok: Zsákmány
    2016-09-22 12:37:18
    Megszerezve: 32755 Gyöngy. Ok: Zsákmány
     
  16. Diana

    Diana Utánpótlás-írogató


    Tigerfin
    - Gyöngy sebzés arányosan.
    - Kis eséllyel nagyobb mennyiségű gyöngy.

    Felhívnám erre a figyelmed!;):cool:
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia. Én több féle elittel próbáltam lőni, de nem tudtam egyikkel sem. Azt írta ezzel nem sebezhető pedig elit volt.
     
  18. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Teljes mértékben igazad van! Néha az Admin feljöhetne játszani, hogy lássa mit csinált! Ez Nonszensz!
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia
    A Manátusz bármilyen lőszerrel lőhető, ha te nem tudod semmivel, az egyedi probléma lesz, ez esetben írj supportnak.
     
  20. OBERON-HU

    OBERON-HU Utánpótlás-írogató

    Azt hittem, hogy az előző event után csak kihoznak valami jobbat. Tévedtem! A lejtőn lefelé nincs megállás......
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.