Visszajelzés Vitaszoba: A tenger haragja 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 21.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ViCtUsVenAtoR

    ViCtUsVenAtoR Utánpótlás-írogató

    Jó lenne ha betennék a piacra vagy a feketepiacra a polipméreg lőszert meg talán ha már event van jó lenne event láda is ...
     
    sityu kedveli ezt.
  2. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Hidd el sok munka volt ebben az eventben! Csak sikerült megint szinte játszhatatlanná tenni a játékot.
     
    $GOBLIN$HUN$ és sityu kedveli ezt.
  3. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Én is jobbnak vártam ezt az eventet. Hiába van 400 k poliplőszerem -/amit megspóroltam előző eventnél/-ha 13k belelövök 1 uszonyba és kapok 4970 gyöngyöt. Még a freedom is többet ad és ott világitó lőszer van ami jóval olcsóbb.
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ne feledje senki, a Tigrisuszonyt elsősorban azért lőjük, hogy dobálja az admirálist. Az meg elég jól jövedelmez, ahogy látom.:cool: Ráadásul, habár csak kis eséllyel is, de nagyobb mennyiségű gyöngyöt kaphatunk a Tigrisuszonyból is (bár már látnám:p).
    A kettőt együttvéve nem rossz ez. Belelőttem nagyjából összesen 25 ezer polipmérget a Tigrisuszonyba, és a Tritonba. Ennek az értéke feketepiacon 21.250 gyöngy lenne. Legalábbis az utóbbinál, mikor elérhető volt, ennyi volt. Kaptam 39.000 gyöngyöt. Na és még ott van a házi kedvenc is, amit esetleg, ha sikerülne megszerezni... :rolleyes:

    Nyilván a kicsiknek leginkább a Manátuszt érdemes lőni, kristályok, tárgyak gyűjtésére egész jó, nem sebez. A Tigrisuszony még nagy falat lehet egyedül, de ha többen együtt lőnétek, esetleg nagyobbakkal együtt; nem hagynátok "elfutni" őket, miután kilőttétek a Manátuszt, nem lenne ilyen sok belőlük. Plusz admirális is több lenne. Sajnos a nagyok közül is vannak, akik elengedik őket, ahogy látom, bár számukra nem okozna akkora gondot a kilövésük. Érthető, az admirális hozza a nagyobb hasznot. Na de több lenne a Triton is, ha nem csak kizárólag azt lőnék.
    Elég sok Tigrisuszony szaladgál azokon a mappokokon, ahol csak a Manátuszt lövik, nem ajánlatos magunkhoz engedni egyiket sem. Figyelem kérdése, csak nagyon közelről sebeznek. A hajóját nem érdemes senkinek ott hagyni őrizetlenül, az biztos:oops:, de játszani lehet tőlük. Mondhatnátok, én könnyen beszélek, meg van hozzájuk a sebességem. De ne az én hajóm vegyük ehhez alapul. Figyeltem kisebb hajókat, egész ügyesek.:) Lőtték velem a Tritont is, közben szépen lavíroztak, mikor közeledtek a Tigrisuszonyok. A Tritontól sem kellett tartaniuk, nem őket sebezte. Utolsó lövéssel akár a házi kedvenchez is lehet szerencséjük.;)
     
  5. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Tény, hogy az előzőnél sokkal jobb ez az event de talán a másik eventet a csatapontokért talán nem most kellett volna betenni. A kettő együtt megint a kicsiket sújtja. A tigrisuszony belelő kettőt és máris könnyű préda a nagyobbaknak akik a csp miatt kilövik őket. Megint lehet javítással tölteni a játékra szánt idő nagy részét. Főleg ezt látom problémásnak.
     
    Gloxen7991 kedveli ezt.
  6. .KORMORÁN.

    .KORMORÁN. Járnitanuló

    Unalmas event, csak lötyögés kevés valódi játékossal. Bm talán változatosabbá teszi, akinek van térképe és még kedve.
     
  7. OBERON-HU

    OBERON-HU Utánpótlás-írogató

    Neked elhiszem de sajnos nem látszik.... mint írtam a lejtőn lefelé.....
     
    sityu kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.