Visszajelzés Vitaszoba: A tenger haragja

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 6.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -ŽŠ-

    -ŽŠ- Fórum-zöldfülű

    Arról nem is beszélve, hogy nincs feketepiac, hogy vegyél lőszert is, e-végett rendelj..:mad::mad::cool:
     
    Canada és Naksi kedveli ezt.
  2. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Ez már nem az első ilyen jellegű kis event. Ha eddig nem jöttek rá sokak hogy a ritkább lőszerekből igen is be kell vásárolni ha bent van akkor ez van. Volt bent polipméreg, csak venni kellett volna egy kicsit későbbre is ;) Egyébként van kraken is... Üregessel lőhető és a végén azért adnak a combok lőszert. ;)
     
    °°Máté°° kedveli ezt.
  3. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Okoska!!! :D:D:D
     
  4. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Nem okoska, de amúgy nézzétek már meg visszamenőleg az eventeket, minden szinte ugyanakkor van megrendezve mint az előző két évben, egy két új eventtel, de minden kikövetkeztethető ezekből hogy kb mit mikor tudsz venni. Nem mindig a full profitra kell rámenni, volt már ilyen kis event ahol nem volt feketepiac, de viszont a lőszer igen is volt elérhető nem egyszer feketepiacon. Ha valaki ezt ellövi event után közvetlen játékosra, admirálisba az így járt. Aki nem az most jól jár, ilyen egyszerű. A felháborodás megy mindig hogy csak rendelni kell, pedig ha a boltban van ami akciós (nem feltétlen élelmiszerre gondolok) akkor abból többet veszel hogy máskor ne kelljen drágán megvenned. Persze nem mindenki gondolkodik a holnapon túl, és most pont az ilyen játékosok mutatják a nemtetszésüket az eventről, de lemerem fogadni ha lenne egy kis tartalék polipméreg lőszere tuti máshogy fogalmazna, SŐT BIZTOS!
    És jut eszembe, mekkora sírás van néha Freedomkor is, mert van amikor ott sem egyből van feketepiac, " nincs lőszer, nem tették be, mivel lődd" stb stb stb....
    Ha már egy olyan lőszerért sírnak rengetegen ami heti 3x is kapható és nincs neki, akkor miért lenne az ilyen játékosoknak 200-300k polipméreglőszere, ugye?! Szerintem ez csak gondolkodás kérdése, illetve kis odafigyelés.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.17
    Shtuby és FM_Héra kedveli ezt.
  5. -ŽŠ-

    -ŽŠ- Fórum-zöldfülű

    Értelek, és akkor szerinted egy kisebb szintű játékos, a leírtak alapján elmegy krakent lőni holott hamarabb lelövik őt a krakenről mint bárki mást, és így szedjen fel combot ?? És még nem is említettem a szervert sem, mert pl Megaserver 2-n nem igazán tudsz szedni, mert nagyon nagy szintű játékosok xy sebzéssel lelőnek, HA pedig nem lelőnek lefüstölnek..és akkor még azt nem mondtam, hogy előző eventeknél a megmaradt lőszer, vagy éppenséggel lehetett venni...Igen ám de kiszámított arra, hogy még lesz ilyen event (ha lehet ezt eventnek nevezni), mert én nem számítottam rá, más eventeknél ha nem is lehet sok minden kapni a piacon de puskapor páncél kulcs lőszer stb gyorsítók mindig voltak, de ezen az eventen max úgy tudsz elindulni, ha a pénztárcádban van kb 1-2 ezer FT (alsó hangon!!!)...Na mindegy, ezért is gondolom úgy, hogy csak olyan eventet kéne berakni, vagy kitalálni, amihez van 1-2 segítség, nekem az is nagy segítség ha van event láda, ha van piac, ha van evenkód, vagy ha vannak jól lőhető npc-k amik jól adnak lőszert meg pár dolgot, és akkor még költenem se kell egy fityinget sem.:) :p:p:p
    További szép napot.;)
     
    Canada és Leonidas kedveli ezt.
  6. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Ki számított rá? Fentebb leírtam, nézzétek vissza az előző évek eventjeit, illetve ne soroljuk ide a szerver szövetségi rendszerét, ezt már mindenki saját magának intézheti el hogy hol jó neki hol könnyebb a fejlődése, stb. Nem lehet minden event a legjobb mindenki számára, szerintem 2017-ben az előző event volt a legjobb, ott tényleg megszedhetted magad, ha nem tartalékoltál lőszert, amihez hozzátenném hogy elég rég van már így hogy van külön eventlőszer, Freedomkor a világitó, konfetti, hógolyó, foszfor, koponyalőszer, a foci, a polipméreg, a töklőszer, és még biztos van... ezek pont azok amik igen ritkán vannak mert eventlőszer, és kicsit visszagondolva a régebbi jó pár évvel ezelőtti időszakra, a hógolyót, a sütőtök lőszert, ezeket pont azért nem lötte el az ember mert csak 2 eventnél volt kb bent. És mindenki nagy becsben tartotta a következő eventre, és ugye anno nem is feketepiac volt... hanem sima piacon volt a lőszer, ergo valaki olcsóbban juthatott hozzá mint egyesek... Most is felfigyelhettek már a szemfülesek arra hogy már be-bekerül néha MHH-nál a konfetti... Az okosok vettek belőle már esetleg kedvezménnyel, mert ha jön az event és eventlőszer lesz akkor feketepiacra kerül ahova az egyes kedvezmények nem hatnak ki. Gondolkodni kell, és nem ellőni mindenhova az eventlőszereket. Ilyen egyszerű ;)
     
  7. Leonidas

    Leonidas Utánpótlás-írogató

    szia! Ne okoskodj már annyira,mert teljesen igaza van a -Zs- nek!
    Én se eventezek nem fogok pénzért venni, na és akkor még a tigrisuszony akkorát lő,hogy ki lő!
     
    -ŽŠ- kedveli ezt.
  8. Canada

    Canada Járnitanuló

    szia.Igazad van teljesen!
     
    -ŽŠ- kedveli ezt.
  9. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    A tigrisuszonyt lehet úgy lőni hogy nem lő vissza, csak kicsit sétálgatni kell vele, ez a nagy gond? Én se fizetek ezért az eventért, mégis már 2 milla gyöngy összejött...
    Illetve itt rég nem azzal vana gond hogy lehet rendelni lőszert. Inkább azzal hogy ilyenkor tudatosul a játékosokba hogy igen is elrontották mikor az ilyen lőszerekből nem tároltak be egy keveset.... És igen ha nem vettél előző eventnél akkor így jártál. Kaptál lehetőséget hogy rendelj. Illetve ahogy számolgattam sima elittel is megéri mert van rajta haszon. Ezek az ész érvek, nem a sírás hogy egy kis eventre nem tettek be lőszert, hozzátenném hogy az event ismertetőben mindig leírják hogy lesz-e feketepiac, ebbe nem volt megírva, ergo nem lesz. Nem az első ilyen mini event, és nem is az utolsó. :)
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  10. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Nem, de az már az hogy azért akarja valaki lehúzni az eventet mert nem vett annó lőszert, vagy épp lusta kísérgetni a halacskát... :D Nem kötelező eventezni, de ha nem tetszik valami azért mert a saját hibádból nem tudsz eventezni az nem az event színvonalát csökkenti. Hidd el ha lenne lőszerük akkor nem lenne ez.
    A Negatív vélemény az eventről maximum az hogy az admirális nem akar adni kedvencet vagy hogy a tigrisuszonyt nem éri meg lőni.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.7.17
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Akkor ülj vissza az iskolapadba, mert ugyan nincs rajta.
    A másik pedig, hogy képtelen vagy átlátni egy közepes/kishajó helyzetét. Nekem sem tetszik, sőt ez nem is event. És ezt a többieknek is mondanám, nem kötelező minden eventen részt venni. Ha nem tetszik, kihagyod és kész. Nem kell állandóan sírni. Van fénymap, Behemoth, BM. Kész.
     
    oregonci és -ŽŠ- kedveli ezt.
  12. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    hmm látom a "nagyok" elfelejtették honnan érkeztek és már nem is látják a fától az erdöt
    egy kis lövöldözös even ja, ez egy nagy kerülgetös event :)