Visszajelzés Vitaszoba: A változás ideje

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 9.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat A változás ideje eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sosem értettem miért olyan nagyon jó eventre Marauder napokat tenni. 170ezrekkel szednek ki, pedig nem vagyok kis hajó. Értelmét veszti az event. Így ez is nagy nulla.
     
    Naksi, Scorpio.2.Hu és Canada kedveli ezt.
  3. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Nem volt rossz ez az event de mi lesz az összegyűjtött lelkekkel? Azért jó lenne ha kapnank róla tájékoztatást mert hát ugye a feketepiacon nem lehet elkölteni
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha nincs infó, akkor megmaradnak.
     
  5. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Felveszem 17skiktöjénél a ,küldetést! Úgy 6.nál tartok,mikor befejezem a próbát,azt írja térj vissza Loreena Barretthez.Ez ugye 23stérkép!
    Én 22s vagyok! Tudna valaki egy linket hol tudom melyik szinthez melyik kikötőbe vegyem fel a küldetést?
     
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-karakterek.56082/
    Ajánlott ezt átolvasni.
     
    Canada kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Loreena Barrett
    Előfordulási hely: 14-es térkép
    Hivatása: feladatosztó
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  8. tami80

    tami80 Törekvő

    Nekem egy dologgal van gondom: a Szülinapi torta: Bérenccel 200-220 k-t lő, őrrel, szuper páncéllal és bástyával 22k-t. (Minden fullon van, 2-es bordázott stb.)Ahhoz, h. valaki ezt túlélje annyi oroszlán bástya kéne, amennyi sztem. max. 10 évvel későbbi szülinapi eventre lesz. A szuper páncél meg se nem olcsó, se nem elérhető mindenkinek. Véleményem szerint pont ezt az npct kellene mindenki számára lőhetővé tenni, ha már ünnepelünk. Így lelőni nem csekélyke életkéjét nem, hogy nem egyszerű, szinte lehetetlen. Javasolnám, hogy halandók által is lőhető legyen. Ami pozitív benne, hogy az egyetlen npc ami szülinapi eseményre emlékeztet. Várom a visszajelzést! :)
     
    Naksi kedveli ezt.
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Én támogatom amit írtál,igazad van!
    Másik dolog pedig,hogy a ragyogó lelket alig lehet szerezni, na meg a előőrs rám is 20 ezret sebez, és több mint 50% a sebzés elkerülésem, és hiába lövöm, nagyon ritkán ad 1 ragyogót! És nem mindenki tud be menni a nagy Boss térképre ahol egy jó felszereléssel rendelkező hajó is hamar elsüllyed! Tele vagyok átkozott lélekkel, de nem tudok vásárolni mert nincs csak kevés ragyogóm, és azért ezt is át kellene gondolni, hogyha már születésnap egyszer van 1 évben úgy megszervezni ezt, hogy lehessen vásárolni a fekete piacon! Igenis meg kellene oldani, hogy adjon több ragyogót a láda is, és a előőrs ne csak 5 vel szórja a átkozott lelkeket, és ritkán ad 1 ragyogót! Ezt nem érzem jó dolognak! És kérem ezt a fejlesztők fele közölni, és változtatni rajta! Köszönöm!
     
  10. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Az előőrs 10-12 átkozottat ad és 2-3 ragyogót. Napi pár óra játékkal 50-80 ragyogó szokott összejönni. Keress full vagy majdnem full életes npc-ket , ne azt lődd a mi már 50% alatt van, mert az pontot sem ad a rangsorhoz. Torta viszont felejtős, a másik npc ami csak a leírásban létezik de senki sem látta viszont nagyon gáz a próba miatt.
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A probléma a fenti hozzászólásokkal csak az, hogy ez nem a születésnapi event vitaszobája. :)
     
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! nem tudom Te melyik szerveren játszol, de hidd el, hogy meg se említettem volna,ha csak azokat löném aminek alig van élete! :)
    Napi több mint 4 órát játszok, és full életeseket is lövöm, de sokszor nem, hogy egy ragyogót hanem egyet se ad :D csak 5 átkozott lelket ,és ritkán vigyázó szemet! Nem akarom a szót szaporítani, de ez valós dolog nálam. Ázsiai szerver! További jó játékot!
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  13. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Amerika 1-en játszok, gyakorlatilag egy szerveren játszunk:)
     
  14. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Tudom, de ide írt, itt válaszoltam:)
     
  15. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Óriási ötlet volt azt a semmilyen designt 50ezer koronáért odatenni, nem pofátlan az egy kicsit? Legalább használható ékkövei lennének, de így??? A játék meg akad minden este, inkább azzal kéne foglalatoskodni.
     
    Scorpio.2.Hu és Canada kedveli ezt.
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Hol van az a designt 50 ezer koronáért?? Sehol se találom! köszi
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  17. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Kalóz jutalomnál.
     
  18. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok.:)
    Az eddigi legjobb eventnek mondható, ami most van.:) Remekül lehet lőni az egyéni mappot, aminek a jutalmai eléggé kiemelkedő, csak elég megnézni ezt a képet >> https://prnt.sc/iy2nq2..Az npc-k jól adják a gyöngyöt, igaz keveset de pluszos ha sokat kilő belőle az ember, a lelkeket is jól adják..A ládát nem próbáltam, de majd arra is sort kerítek, a szigonyba úgyszintén nem kezdtem bele. Szóval, ha jól forgatjátok a gyöngy hasznot, akkor még pénzért sem kell venni lőszert.:):rolleyes:
    Még annyi elmondok, hogy a piacon az ágyúk, kulcsok lőszereken kívül, semmi mást nem tudok venni, mert az összes dizit, meg gyorsítót sikerült megszereznem..Szóval köszönöm szépen az egész Bigpoint csapatnak, hogy egy ilyen remek eventet sikerült csinálni, lehet még nincs vége, de továbbra is csak örömmel tudom mondani, hogy nekem a legjobb, legpluszosabb eventnek ígérkezett.:)
    További Jó játékot mindenkinek, és sok sikert az eventhez.:):)
    Mindörökké Seafight..;);):p
     
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Ma megtaláltam, és teljesen igazad van, egyet értek veled!
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  20. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Szia! Annak a dizinek inkább eszmei értéke van! Annak idején a megszerzése sem volt könnyű és szerverenként ha jól emlékszem max 12 játékos tudta megszerezni :) Abban a rendszerben csak a 21-es elit hajó volt jobb nála ;) Tehát inkább gyűjtői darabnak kell felfogni! Egyébként aki nem tudta, hogy milyen ékkövek vannak benne az megkereshette volna az elit hajó és dizájnok menüpont alatt és nem éri csalódás :) (Hellhammer - Az óceánok réme)
    Üdv!
     
    ΔĢΣ№Я, -JeliNa- és -Kakastarély- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.