Visszajelzés Vitaszoba: A változás ideje

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 9.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Rákerestem, nem is ért csalódás. Csak az árával kapcsolatban. Eszmei értéke pedig csak volt, most meg tele van vele a tenger. Ezért sokallom az 50 ezer koronát.
     
    Naksi kedveli ezt.
  2. ((KOZY))

    ((KOZY)) Utánpótlás-írogató

    Akkor ne vedd meg..
    Nem értem miért kell ezt bonyolítani?
     
    ΔĢΣ№Я kedveli ezt.
  3. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Örülök, hogy Neked ennyire tetszik az event, de:
    Milyen event az, ahol az admirális eventhajók úszkálnak szinte minden mapon, mert senki nem lövi őket, a szülinapi tortáról nem is beszélve? Talán vissza kellene térni az emberléptékű sebzésekhez.
     
    ~MANTA~ kedveli ezt.
  4. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szia.
    Az már csak magán probléma, mert ha összefognál a klánoddal/barátaiddal, akkor lehet lőni azt úgy is, ne várd, hogy majd más elkezdi lőni, és te meg majd mindig melléjük állsz, hogy tudd lőni..Én igenis lőttem sokat, és jöttek a barátaim is lőni velem együtt, és nem volt ezzel probléma, volt mikor 1 mappon 3 is úszott, de kilőttük mind a 3-at..A tortát meg nem lőttük, mivel nekünk minuszosnak tűnt, Szóval csak a te döntésed, hogy lövöd-e vagy sem.:p:p:D
     
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.