Visszajelzés Vitaszoba: Áldás és Jóakarat!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 21.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Az én véleményem: Jó ha vannak ilyen dolgok, (csak előtte át kell gondolni, hogy megéri e a játékosnak) de nem feltétlen szükséges megvenni, illetve használni. Ha Te saját magad úgy döntesz, hogy ezzel jobban tudsz harcolni vedd meg, ha nincs rá szükséged akkor meg nem érdemes róla vitatkozni. Kicsit tovább fejlesztették az amuletteket és ennek vannak jó és negatív oldalai is. Személy szerint nekem nem ér annyit, hogy ilyen csomaggal rendelkezzem. Kilőnek nagy dolog... feded nem sérül..kárt nem okoz a hajódban... szóval nem értem mi a fő probléma :)
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.
  2. anyamanó72™

    anyamanó72™ Utánpótlás-írogató

    Engem egyetlen dolog miatt zavar:
    Minden egyes "fejlesztés"-sel előhoznak valami hibát, bugot, a játék játszhatatlanná válik...
    Gondoljatok vissza arra, mi történt a Clash-event alatt.Menj harcolni, gyűjts csp-t, viadalpontot, ok...csak épp a mozgással volt gond...
    Event event hátán, azonos időben több is, újítások, eközben a játék már-már játszhatatlan...
    Előbb a hibákat kéne kijavítani, esetleg a befolyt pénzekből költeni kicsit fejlesztésre, és utána lehet bepakolni az újításokat meg az eventeket...
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem meg... :D
     
    Gunár*MSZ kedveli ezt.