Visszajelzés Vitaszoba: Anyák napja 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 5.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket az Anyák napi eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ¤$¤Sárkány¤$¤

    ¤$¤Sárkány¤$¤ Fórum-zöldfülű

    hello de mért csak a nagy hajoknak van event mert ezt mind a nagyoknak van ki találva ez nem ferrrrrrrrr ök már hova felödjenek nekünk kellene felödi kicsiknek ez gáz viszlát seafigth vége a játéknak igy nem játcom
     
  3. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    El se kezdödött az event és máris tudod hogy nem lesz jó event ?
    Honnan tudod, hogy mennyire lesz plusszos?
    Honnan veszed, hogy ez az event a nagy játékosoknak van kitalálva? -nincs szinthez kötve az egész, 2-20/-ig lesz az event, 2 npc 1ik tp + krisi, a másik meg tp + gyöngy.
    Szerintem jó kis event lesz, valószínű jól meg is lehetlesz szedni magad gyönggyel meg krisivel is.
    Nem kéne a borítója alapján megítélni a könyvet".
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  4. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    Kedves dokkoló akkor vázolnám ! Mivel nem volt ki írva hogy fekete piacon lehet e majd venni lőszert így gondolom biztosan nem lehet így rendeljél ha lőni akarod . 2. mivel nem ad szinte semmit a légycsapó így piszkosul nevetséges lesz lőni még ha üreggel is . 3. Mivel a Természetjáró nem ad dizit hanem az event rangsor 3 első helye ad csak akkor tedd fel magadnak is a kérdést , miért is jó ez az event ? Ja és igen nem kötelező jégtűzzel lőni na ja de akkor hol az a minimális + om ? semmi értelme megint 1 fölösleges event lesz de legalább az összes marduk az enyém lesz a szerveren :D
     
  5. ANGYALKA134

    ANGYALKA134 Utánpótlás-írogató

    nem mind lesz a tied:D
     
  6. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    • "A Vénusz Légycsapója a következő jutalmakat adja:
      • tapasztalatpontot az általad okozott sebzés arányának megfelelően, és kis szerencsével akár egy kristályt is, a legtöbb sebzést okozó játékosnak.
    • A Természetvédő jutalmai:
      • tapasztalatpont és gyöngy az általad okozott sebzés arányának megfelelően" kicsit olvasnod kéne.Sok sikert az Eventhez.:D:D:D
     
  7. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Nem értelek ott van, hogy kis szerencsével krisit is kapsz.
    Akkor most mi van?

    A kis életereje miatt rangsorpont az utolsó lövés leadásáért jár."
    Tehát nem lesz nehéz kilőni, és valszeg nem is kevés lesz belőle...

    Nem értem hova kell támadni ennyire ezt az eventet még el se kezdődött és máris csak kritizáljátok.
    Ha nem tetszik akkor ne eventezzél nem kötelező !!!
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A Természetvédő jutalmai:
    • tapasztalatpont és gyöngy az általad okozott sebzés arányának megfelelően
    • 2016-05-06 12:11:57
      Kaptál 2628 TP-t (tapasztalatpontot).
    Gyöngy a Holdon,ketten löttük,vicc,belement elég sok elit ,és csak Tpt adott! Mondom ketten löttük nem 20an.
     
  9. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    Nem tudom mi lehet a probléma, állandóan kiírja hogy megjelenik a Természetvédő itt, meg ott. Odateleportálok, keresem és nem találom sehol... Ezt eljátszottam vagy 5-6 szor. Most akkor hibásan írja ki vagy mi van?
     
  10. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    neszesemmifogdmegjol event .. termeszetesen szigoruan 20-ig .. minek is vizsgaztam fel 25-re .. felesleges ha soha nincs event fent
     
    -_dominó_- kedveli ezt.
  11. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    Tavaly volt egy jó Anyák napja event, most miért kellett ezt? Valaki azt mondja, 2,5 misi a Természetvédő életereje, és hiába leteleportálok, azért nem találom, mert már szét lövik. Ha ez így van tényleg, akkor nincs több kérdésem, megyek lövöm a kokelaut, abból is hamarabb lesz gyöngyöm....
     
    kecsó és -_dominó_- kedveli ezt.
  12. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

    Mivel van neki kb 2-3 milla épje jégtűzzel is 10-15 lövés 1 játékosnak :D
     
  13. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Kérdés: Nem kellene pontosítani az eventleírást? Ami benne áll, az nem teljesen fedi a valóságot.
     
  14. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    Ez már jobb nem lesz, de most őszintén, ez mi? Ezt hogy lehet élvezni? Ki írja hol jelenik meg, odateleportálok, és sehol semmi hiába keresem. Ezt eljátszottam legalább már 6x és egyszer sem találtam. Kíváncsian várom a teamtagok véleményét az eventről
     
  15. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Én egyszer teleportáltam egy olyan npc miatt meg is találtam kb a 3/4-nél elkezdtem én is löni de nem kaptam csak tp-t.
    Nem maradtál le semmiröl nyugi :)
     
  16. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Szerintem jó ez az event abból a szempontból, hogy végre a rangsor eleje is elérhető földi halandóknak is, igaz ehhez 0-24-ben kellene játszani :D. Sajnos így megint lemaradok az ajándékokról, de szerintem az irány jó.
     
  17. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Én úgy voltam vele, amikor az elején elolvastam a leírást, hogy rámegyek a légycsapókra, mert kevés az élete, gyűjtök (kis szerencsével) kristályokat. De azért nem olyan kicsi az élete és nem kicsi a sebzése sem. Üregessel én kevesebbet lövök mint a légycsapó, az ő élete viszont magasabb az enyémnél. Így inkább ő lő ki engem. Szóval én vagyok a légy.
    Mondjuk ez az egyéni problémám, vagy fejletlenségem, hogy még egy légycsapóval is nehezen bírok el 1 év játék után, másnak lehet könnyebben megy.
    Természetvédővel pedig még nem találkoztam, látom hogy kiírja, de szerencsétlenségemre mindig éppen máshová dobja, mint ahol éppen vagyok. De ahogy olvasom, nem is éri meg rohanni a másik térképre miatta.
    Szerintem a természetvédőnek nagyon alacsony az élete, ahhoz képest (meg amúgy is) a légycsapónak pedig túl magas azért az egy esetleges kristályért.
    És ahogy írtam a légycsapó sebezhetne kevesebbet is.
     
  18. HeSoNeR[HU]

    HeSoNeR[HU] Utánpótlás-írogató

    Erre az eventre inkább nem mondok semmit,mert tiltást kapok...Szóval csak annyi,hogy inkább lövöm a Tentakel-t,az legalább ad 200-300 gyöngyöt és 200k-val kevesebb az élete....Amúgy meg ha ennyire ratyi lett az event (nagyon-nagyon szépen fogalmazva "ratyi")legalább roncsot tettek volna be.
     
    Ander_evo3(69) és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  19. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Szerintem meg nagyon jó ez az event. Nem eventezek mert nem éri meg és nincs büntudatom,hogy kihagytam.Inkább bm-ezek.

    Természet anya haragja event:mit kell lőni? A természetvédőt nem pedig a természet károsíttót. Ejj de jó. Lehet most meg a fordittás a rossz.
     
    §§§§. kedveli ezt.
  20. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    A kezdőlapon levő "Anyák napi balhé" jobban hangzik? szerintem az sem, pedig az nem fordítási hiba....
    Egyébként én sem eventezek. Hogy miért? Leírták előttem páran...
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.