Visszajelzés Vitaszoba: Atlantisz – A mélység rémurai

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 18.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Igen sok visszajelzés érkezett az eseményről, ezeket folyamatosan továbbítottuk az illetékeseknek.
    Véleményt mi nem fogunk kifejteni az eseményről, szívesebben látjuk a játékosok visszajelzéseit. :)
     
    sárkányos kedveli ezt.
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A Unity verzióban engedni fogja a próbaleadást - átmenetileg ez segíthet.
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Lefutott a patch az event javításokkal? Én nem akarok folyton elégedetlenkedni, de a Mélytengeri Fürkész ugyanúgy 1db átkozott lelket ad, illetve egyáltalán nem ad sűrűbben ősi címert, ami 1db-ról lett növelve 2-re. :oops: Az ősi címerest pláne nem értem, miért tesznek be akkor piacra olyan lehetőséget, hogy 9 ősi címerért vehetek 100 yulong érmét, ha minden kishajó adna 1-2 db címert se tudnám összegyűjteni mind a 9000-et.
     
    Naksi és world_of_warship kedveli ezt.
  5. Kicsi

    Kicsi Utánpótlás-írogató

    Ahogy elnézem ez az év legrosszabb eventje és ez születésnapi köszünjük Bp.
     
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    azt hiszem, nem volt szinkronizálás, de már kérdezgetem
     
  7. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Ahogy látom, a tegnapi napra tervezett szinkronizálás eddig még nem történt meg, mert a hibák, amiket észleltem még megvannak.
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A mostani resi után milyen?
     
  9. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    A belépésnél ugyan úgy azonnal ki is dob, mert nem tudja megnyitni a napi bónuszos ablakot, a mestertehetség ikonok eltűntek és ha megnyitom a tehetségeket csak fekete ablak jelenik meg, ami orvosolható többszöri ki-belépéssel, 34/-en a próbát fel tudtam venni, most nem fagyott le. A belépési bónuszoknál amiket a hiba miatt nem tudtunk felvenni napi ill. mérföldkő jutalmakat, azt jóváírják? Mert így a hónap végén esedékes kristályesőket bukjuk.
     
  10. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Ma sikerült a Event csoportos próbák elötti küldetést ! És lám mióta az event van először sikerült + kapnom a jutalmakat holott ,minden nap meg csináltam(tuk) És 1x-sem kaptuk meg ! Így szerinem joggal várható el hogy a BP tolerálja a korábbi kiesett jutalom Beváltását !! Köszönöm!
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Hm, akkor csak a próbák ablakait sikerült javítani, ahogy nézem.
    Megnéztem a hibajelentő rendszerünket, a te ID-d is szerepel a fejlesztőknek továbbított listán. Remélem, minél előbb javítják. A kieső bónuszról érdeklődni fogok a fejlesztőknél, mit lehet tenni.
     
    Mary kedveli ezt.
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Továbbítom a kérésedet, de nyilván nem toleranciát, hanem kompenzációt vársz. Azt hiszem.
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Igen bocs ! valóban kompenzációt! De de hiszem hogy csak én vagyok így!! Köszönöm !!
     
    -HiTmaN1- kedveli ezt.
  14. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Valaki tudja, a Kalózjutalom is elérhető marad az event végéig?
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha minden igaz, igen.
    De azért érdemes időben bevásárolni, nehogy gond legyen.
     
  16. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Sziasztok!
    Ez az event addig volt jó, és türhető ameddig sebzés napok voltak. Jól adnának az eventhajók ha nem sebeznének ennyit.. Oroszlánbástya, legba amulettel kilehet tankolni de akkor már meg sem éri annyira. Maponként úszkál 4-5 hullámszövő, szinte alig lövi valaki. Rengeteg koronát ad az event, de szinte semmire nemtudod elkölteni, szintén az átkozottat sem tudod visszaforgatni normálisan. Tehettek volna meg koronáért lőszert, akár mélységi töltetet, átkozottért pedig amuletteket és egyéb dolgokat. Számomra semmi szülinapi hangulata nem volt az eventnek, tortát maximum 3x láttam az egész event alatt.
    Pozítivum a "Holtak a vízben" próba.
    Szerintem mindenki számíthat hogy ennyi korona után jön valami olyan event ami enni fogja ezerrel. :D:D

    Vitéz Tengeri Csikó:
    [​IMG]
    Arany Előőrs:
    [​IMG]
    Leviathan Romboló:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.21
  17. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Üdv, a csoportos térképen 2 tank helyett lehetne 3 dps vagy mondjuk felőlem lehet a 2 tank csak 3 dps-re is legyen lehetőség.
     
  18. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Hali
    Mindent összevetve nem volt rossz event. Ha szántunk rá időt , és energiát, bőven plusszos volt.Az egyedüli fájdalmam, és sokan vagyunk igy vele, hogy a Yulong az nagyon kevés volt, de ezt leszámitva jól sikerült.
     
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Azért ez messze volt egy jó eventtől. De mindenki másképp látja. :)
     
  20. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Azért az a pár (szinte) ingyen 5ös szintű világpusztítóágyú nem volt rossz, plusz az a pár ingyen BM-sem! :)
    Szerintem nem volt rossz event, bőven plusszos volt korona/gyöngy részről! Youlongot lehetett volna többet rakni, vagy akár a safand érme se lett volna rossz! :rolleyes::p
     
    world_of_warship kedveli ezt.