Visszajelzés Vitaszoba: Atlantisz és az elveszett flotta trófeái

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 14.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket az Atlantisz és az elveszett flotta trófeáival kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ezt a kívánságot könnyen tudtam teljesíteni, bár minden ilyen egyszerű lenne.;)
     
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Köszönöm szépen hogy a vitaszoba is előkerült! Nos csak az én véleményem tudom hogy fejlődni kell a játékban amivel 1-t értek, de végig böngészve olvastam a trófeákkal kapcsolatos leírást vannak meg lepő leírások pld gyűjtsek 100000000 gyöngyöt jó ez nem is tünik soknak,
    • Okozz 500 000 000 sebzést játékosoknak talán még ez sem ,szintén a magam nevében írom mire az egész trófeát végig csinálom az én hamvaimat a tengerbe szórják!! .Valami + lepő dolgokkal is elő állhatnának hogy pld még a bástya ágyúkkal sem mindenki fullos ,és már be dobják a nagyúr ágyúkat .Az én csónakom csak közepes de próbálom fejleszteni ahogy tudom! Azért gondolhatnának arra is hogy nem minden játékos tud 4-max5 órát játszani hát kiváncsi vagyok kiknek sikerül ezt mind meg csinálni nos nekik hajrá!!;);)
     
  4. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Az nem gyűjts hanem, váltsd be 100.000.000 gyöngyöt, szóval nem értelek e-téren! :)
    Itt meg végképp nem értelek, 500.000.000 millió élet sebzése mondhatni semmi, ugyanis a szezonba több mint 1.000.000.000 kell sebezni 3 hónap alatt, itt viszont az 500m nincs megadva idő, szóval megint csak értelmetlen a kiakadásod! :D
    Sokkal inkább az npc, tárgyak, felszerelések gyűjtése - elhasználása okozhat "kicsit" problémát, de az se megoldhatatlan! ;)
    De sok sikert a Trófea teljesítésében, idő mint a tenger, a többi már csak rajtad áll, mennyit szánsz rá! ;)
    Jó játékot! :D
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  5. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Elveszett kincsek trófeák
    Elveszett flotta mementója
    • Feltételek:
      • Használj 6000 teleportálót 1 db sem számolt fel a trófeához!
      • Triton szigonya
        • Feltételek:
          • Gyűjts 100 000 000 tapasztalatpontot
          • Teljesítsd az „Indul a játék” próbát 200 alkalommal ezt sem számolja!
        Harmónia lantja
        • Feltételek:
          • Használj 5000 Poszeidón koronáját ez sem működik és még gondolom sok más sem!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Remélem nem fog meglepni senkit az, amit most írok. Mi is játszunk, és gyűjtjük az információkat.;) Van egy kis mondatocska, amit idézek most, eszerint próbáljátok megfigyelni a dolgokat: "A trófea feloldásához azonban teljesítenie kell a követelményeket az adott trófeapolc régión belül." Tehát nem úgy működik most a trófeák teljesítése, mint annó, mikor bevezették a játékba. Nem mindegy mit hol használsz. Az Atlantiszos feladatokhoz Atlantiszon kell lenned, és használnod pl. a Teleportot. Mi sem értünk mindennel egyet ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, jelezni fogjuk, és gondolom a többi csapat ugyanígy meg fogja tenni.
    Jelenleg alkalmazkodni kell mindenkinek ahhoz, ahogy most működik.
    Az „Indul a játék” próba teljesítését nekem számolta, ez biztos, de jelezni fogom, hogy esetleg nem mindenkinek.
    Amit ténylegesen nem számolt nálam, az a feketetűz, minden másnál látszik a számlálón, amit az adott régióban csináltam.
    Ennek fényében próbáljátok megfigyelni, és leírni tapasztalataitokat, köszönjük!:)