Visszajelzés Vitaszoba:Az Akiért a harang szól (születésnapi esemény)

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 15.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Martalóc

    Martalóc Fórum-zöldfülű

    5 hónapos hajó is mehet csoportosra nem attól függ a hajó ereje (egy bizinyos időtől számítva) hogy mennyi ideje regisztrálták hanem hogy mennyi időt öltek bele valamit ezt az időt értelmesen és a leghasznosabban töltötték-e el vagy sem.
    Már bocs de én egy hetes (free to play) hajóval megyek csoportosra nem lövök félmiliókat de ami tőlem telik hozom a legjobbat és nem panaszkodnak rám a társaim...

    További szép estét :)
     
  2. tami80

    tami80 Törekvő

    Kínos
     
  3. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Valaki látott már Elátkozott fény npc-t? Az event kezdete óta egyet sem találtam és nem tudok továbbmenni a próbákkal.
     
  4. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Viszonylag ritka és sajnos csak a környező mappákon írja ki. Én minden nap játszok esténként 3-4 órát, de eddig csak 2 db-ba futottam bele. Szóval sok szerencsét, talán összejön.
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Én Ázsiai szerveren vagyok, minden nap több órát játszok, de ez idáig még nem sikerült találkozni vele!
     
  6. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    A "Jádevihar kalóz" rangosért van külön jutalom? Vagy csak van? Előre is köszi a választ.
    Illetve a Születésnapi tortáról sem találtam infót. :s
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.18
  7. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    A tortát láttam ma megjelenni, tehát kiírja azt is. Lőni nem nagyon éri meg, mert rengeteget sebez...
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Resi után eltűnt a Jádevihar kalóz rangsorból a pontom.
     
  9. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    szia minden resikor van és utána 6 óránként dob egy darabot de csak a környező mappokon írja
     
  10. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Csak azt szeretném kérdezni, hogy ha az event 17:00 óráig tart és a fekete piac is éjjel zár be, akkor miért szedték ki sokkal előbb a rendelési oldalról a lelkeket? Így nem lehet vásárolni, ha esetleg nem elég pl. a ragyogó lélek
     
  11. tami80

    tami80 Törekvő

    Az event végén a log ír jutalmakat, én ellenőrizni nem tudom megkaptam, vagy sem, mert nem tudom előtte mennyi vérszomjam vagy éppen vudu robbanás lőszerem volt. Viszont játékos társaim elmondása szerint a log írja, jóvá írás nem történt. Kérnék erről is egy ellenőrzést és visszajelzést! Előre is köszönöm
     
  12. alma2

    alma2 Fórum-zöldfülű

    Amiatt írok, mert rengeteg játékos kapott az event végén 10 császári és 10 vadak ura zsákot. Ennek oka az event leírás alapján nem lehet az event. Szóval, ha mindenkinek járt, kérném én is és gondolom mindenki, aki nem kapott, vagy ok nélkül ha kapták vegyék el tőlük!
     
  13. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Ahoy!

    Az átváltás arányairól lehet tudni valamit esetleg? :)
     
  14. Teleportkapu

    Teleportkapu Utánpótlás-írogató

    Ez engem is érdekelne, hogy mi volt az ok amiért egyesek kaptak, mert én sem kaptam de tudok olyanról aki igen.
     
  15. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Csatlakozom az előttem szólokhoz. Engem is érdekelne hogy a fenti zsákokat több játékos miért kapta és aki nem kapott az miért nem. Mivel nem volt az event leírásban ilyen jutalom teljesen igazságtalan tartom ezt. Tudok olyanról is hogy egy játékos kétszer is megkapta. Javaslom hogy azok is kapják meg ezt akik ezidáig nem kaptak.
     
  16. tami80

    tami80 Törekvő

    Igen, ha például egy összesített szülinap végi ajándékról van szó, azt én szívesen venném, ha nem is kétszer, nekem 1x is elég :)
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves Esi! Szeretném kérdezni, hogy miért kaptak egyes játékosok 10 császári és 10 vadak ura zsákot? És aki nem kapott, az miért nem? És én se olvastam a eventnél, hogy ezt lehet szerezni!
    Kérlek szépen írj választ,mert többen is kíváncsiak vagyunk! Köszönöm!
     
  18. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Egyelőre nem tudjuk, hogy ez a jutalom mihez kapcsolódott.
     
  19. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    A tavalyi születésnapi event után kapott 10 kisorsolt játékos 10-10 zsákot, de az benne volt az event leírásban is, most ez nem került bele a leírásba, de a sorsolás megtörtént.
     
  20. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Remélem most normális és valós átváltási arányokat írtok majd ki... ha persze ki lesz majd írva egyszer