Visszajelzés Vitaszoba: Az Anne Bunny 2020 esemény

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 9.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat az Anne Bunny 2020 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. demonledi

    demonledi Aktív író

    EU1 William Cormac lövése után nem kaptam jutalmat pedig kb 10K szívtörőt bele tudtam vinni átlag 300K -s sebzéssel
     
  3. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Én is ilyesmit tapasztaltam...Egy ideig nem fogom lőni.
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük a jelzéseket az NPC-vel kapcsolatosan. Kivizsgáljuk az ügyet, mert elméletileg idén nem kellene lennie minimum sebzésnek, hogy jutalmat adjon William Cormac.
     
    demonledi kedveli ezt.
  5. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Én is az event elején ugyanígy jártam.
     
  6. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    most sem adott semmit a William Cormac,pedig most volt restart
    .ONTT-fregatt pedig teljesen eltünt,1dbt nem találni.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.20
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm a jelzéseket, továbbítom őket, hogy nézzenek rá.
     
  8. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    én is most lőttem a William Cormac npc-t és nekem sem adott semmit pedíg még a 2 sárkányűzből is kapott jocskán
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Igen, úgy tűnik, mégsem javult ez meg. Próbáltam a fórumon több helyen is felhívni erre a 3%-os korlátra a figyelmet, hogy egy hiba miatt van egyelőre bent. Nagyon remélem, hogy minél előbb leveszik róla.
     
  10. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Nem tudom más hogy gondolja, de szerintem meg lehetne növelni az ősi címer szerzését a Királyi Konvojhajókból. Idáig 50 hajóból 1 címert kaptam.
     
    SZéKeLyBiCSKa_HuN kedveli ezt.
  11. Denghezik

    Denghezik Fórum-zöldfülű

    Valami ismét nem stimmel ezzel a Cormackal. volt 87700000 TP-m. nem pont így, kicsivel több volt de mindegy. Kaptam a Cormacból több mint 300000 TP-t. és lett 87800000 TP.
     
  12. makfer

    makfer Törekvő

    A minijáték éremszükséglet nem frissül már megint.
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Gondolom, ez is 24 óránként fog frissülni, mint az előző eseménynél.
     
  14. makfer

    makfer Törekvő

    Éjfél előtt csináltam meg őket. Se éjfélkor sem délben nem frissült.
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Akkor majd éjfél előtt kell megnézned (a 24 óra ezt jelentené). Sem délben, sem éjfélkor nem indul újra, hanem 24 órának el kell telnie azután, hogy az első térképet megcsináltad.
     
  16. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ritkán ad gyöngyöt a Királyi konvolyhajó, de ha ad akkor aránylag sokat!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.4.20
  17. demonledi

    demonledi Aktív író

    Sajnos ez az event elég laposra sikeredett, túl kis esély a gyöngyre (40 Királyi konvojhajó után egyszer sem kaptam), a címerek megszerzése kb vicc kategória (az említett mennyiségből 2 lett), a minimap mondjuk fun de semmi infó hogy mi mit csinál vagy hogy mi miért jobb (még ingame sem :D ) de azt sem tudjuk élvezni mert nem tudunk szerezni címert hozzá :'D Nem akarok csak károgni, érthető hogy most rengeteg minden szakadt egyszerre a nyakukba a fejlesztőknek, bár egy úgymond nagyobb event -től kicsit többet várnék. Mondjuk ha valaki megveszi valamelyik csomagot amiben van lőszer dögivel, akkor egy fokkal biztosan jobb de ez szerintem kevés. Az mondjuk még sokat elárul hogy a Királyi konvojhajó ritka mint a fehér holló (mivel ugye csak ebből van lehetőség gyöngyre meg címerre is) minden más meg majdhogynem tonnaszám uszkál minden mapon. (EU1)
    Mindenesetre köszönjük az eventet és a kódot is :)
     
    ☆AzteC☆ kedveli ezt.
  18. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    3szor kaptam eddig a királyi konvojhajó után.
     
  19. gyoiWFA

    gyoiWFA Fórum-zöldfülű

    csak jelezném 1 érmétlehet öszeszedni a napi probákbol 1 ösit és az ember felmegy és kidobálja a szerver nem azért hogy bukja de gondolom eztmajd javitják az érmét meg felejcsük el holot nem 1x öszeszedni hirtelen csak enyit az eventröl AUTHENTICATION FAILED !
     
    Utoljára szerkesztett: 13.4.20
  20. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Jó volt az event!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.20