Visszajelzés Vitaszoba: Az Átformálás mérföldköveinek áttekintésével kapcsolatban

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide várjuk visszajelzéseiteket az Átformálás mérföldköveinek áttekintésével kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Na, ebből hatalmas katasztrófa lesz, hisz ez nem kis fejlesztés, abból kiindulva, hogy csekélyebb dolgokkal sem boldogulnak túl jól. Ebből a fejlesztésből 8 hónapos játék leállás lesz, ha nem több... :D Szóval már alig várom:rolleyes:
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.14
    Calisthenics#Hun kedveli ezt.
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Így is van, szeretjük a pozitív hozzáállást! Bármilyen is volt a múlt pozitívan kéne előretekinteni. Maga a fejlesztés már elkezdődött. Ugye ezt már látjuk is.. nem beszélve arról, hogy erről mikor beszéltek? melyik podcastban? Decemberbe... És ez az egész fejlesztés a mostani tervek szerint tart majd októberig. Gyanítom nem csak úgy összedobják pár hét alatt ... Persze biztos lesznek hibák, de ne rögtön ezzel foglalkozzunk :p
    Na mind1, ez is egy vélemény volt :cool:
     
  4. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Nagyon mókás lesz az Tuti....Kíváncsi leszek hány játékos marad:D:D
     
  5. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Ez így van, elkezdődött... ezt mutatja az átformált hajó menüpont tengeren. Viszont a közlemény alapján ez még a közelében sincs a tervezett fejlesztésnek, de már itt is akadtak gondok (Sebesség, a saját magát pakolgató ágyúk) Ui: A pozitív gondolkodás sosem volt erősségem, realista vagyok. :D
     
  6. Maszkalozokni™

    Maszkalozokni™ Járnitanuló

    a JÁTÉK laggolása, az egyszerre TÖBB HAJÓ ESETÉN azonnal történő akadás-fagyás megszűnése- az ELTŰNŐ tárgyak stb megkerülése ( nem eltűnése):) - a különféle SEBESSÉG-ÉLET-VUDU-KRISTÁLY ESŐ IDŐTARTAMA-stb problémák MEGSZŰNÉSE sokat - SOKAT-javíthatNa a Játék megítélésén- az automatikus gyomorgörcs megjelenésével- egy EVENT indulása alkalmával...szóval..EZEK az apróságok ha megszűnnének: egyből JOBB kedve lenne az embernek - ÉKSZEREK, ÉKKÖVEK nélkül is:)
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A hiba javítások ezekkel párhuzamosan folynak... Nem feledkeztek meg róla a fejlesztők. Csak ugye amit nem tudunk hogy 1-1 hibát hogyan orvosolnak. Lehet egyszerűbb simán javítani, de lehet inkább újragondolják és teljesen átalakítják. Ez pedig tovább tart. Ugye ilyen volt a fosztási rendszer is...
     
  8. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    ha jo lesz a fejlesztes akkor mokäs lesz es sok gyöngy kellesz rä :)
    de legaläbb tudni fogjuk melyik sebzes mikor jär le pontosan ezt jo ötletnek tartom
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  9. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Nekem az tűnik logikus gondolkodásmódnak, ha egyszer hiba van a rendszerben, akkor előbb azt kijavítom és nem tetőzöm a dolgot addig fejlesztgetéssel, ami igen csak jó kis hibaforrás még annak ellenére is, hogy létezik béta szerver.... :) Ezzel nem vagyok egyedl, hiszen több játékos is írta, hogy mi lenne a fontosabb: A játék fejlesztése. Játék hibák, bugok és egyebek javítása!
     
    Gallardo kedveli ezt.
  10. ☆Barby☆

    ☆Barby☆ Utánpótlás-írogató

    Jól hangzik a dolog :) Én például kifejezetten örülök, hogy nem csak a megszokott uncsi dolgokat javítják hanem némi kockázatvállalással bevezetnek újdonságokat is. Higgyétek el, ha már aktív lesz a fejlesztés ti is élvezni fogjátok annak ellenére is ha hibák merülnének fel ;)
     
    [DD] kedveli ezt.
  11. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Szerintem sikerülni fog a Bp. nek, hisz 1 hónapnál több idejük lesz, 1-1 mérföldkő kidolgozására. Szóval ez 1 pont a mellett hogy: sikerülni fog a fejlesztés, és kevesebb lesz a hiba. Meg jó is lenne az egyszerűbb kezelhetőség, a könnyebb hozzáférés a felszerelésekhez/fejlesztésekhez/a bónuszok idejének könnyebb nyomon követése. Hát ennyi lenne, ez az én véleményem. :)
    Hajrá Bp.! :D
     
    [DD] kedveli ezt.
  12. EU1Királya

    EU1Királya Utánpótlás-írogató

    Továbbra is azt mondom, hogy a játék neve, seaFIGHT, a harcról szól. Azon kéne dolgozniuk, hogy a harc, lagmentes legyen, bugmentes, és csalásmentes. Nem pedig hogy minél több pénzt szedjenek el az embertől.
     
  13. Milkaa[69]

    Milkaa[69] Fórum-zöldfülű

    Hát igen..hibák javítása?
    Csak úgy magától elment a 3. sámánom,amit vettem+viadalból nyertem.. ketyeg az ideje lefelé,de nincs meg..nagyon jó.
    Support válasza meg h javítás alatt van :D gondolom 1 hónap lesz ez is mint az eltünt ágyúim +fedélzeteim..
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  14. ☠_Mr.H1N1_☠

    ☠_Mr.H1N1_☠ Utánpótlás-írogató

    Ajajj mi lesz itt te jó ég. Már előre félek. Első nekifutásra javarésze szerintem fölösleges bonyolítása a játéknak. Gyakorlatban lehet más lesz a megítélésem. De szerintem inkább gőzerővel azon kéne melózni, hogy simán menjenek a jelenlegi dolgok. Ne tűnjenek el ingyombingyom csiribú csiribá a cuccok és ne laggoljon a játék mikor több hajó van egy helyen.
     
    Prototype, ]EZEL[ és -S.T.A.L.K.E.R.- kedveli ezt.
  15. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Végigolvasva a témát úgy tűnik, hogy nem csak én tartok ettől a fejlesztéstől. :D
    Azért ha nem is nagyon, de egy kicsit reménykedem, hogy nem fog balul elsülni...
     
  16. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Nem akarom senkinek a jó kedvét lerontani, de ti is tudjátok, hogy egy ilyen nem aranyba fog kerülni. +20% Ágyúsebzés, sebesség, +20% DoT lőszerekre, szigonyra stb.

    Valamint a speciális ékkövek ahogy láthattátok, ott már ott volt a gyöngy ikon :)

    Ez megint egy bástyával egyenértékű fejlesztés. (Több Millió gyöngy)

    Aztán majd beraknak hozzá drágaköves ládát, jó pénzért, különleges rendeltetésű hajódizájnt (Normál, Védő, Támadó, Speciális, Gyors,Farmolós) alapból felszerelt diziket megint csak jó pénzért.
    Új ágyút amibe pakolgathatsz majd köveket.

    Valamint a kovácshoz hozzá lesz rendelve idő is szerintem. Valamint hely.
    Pl. 2 Hely van drágakövek fejlesztésére
    1. Szintű Kovács Aranyért, majd a 2-es gyöngyért, a 3 as pénzért
    A Helyek rengeteg gyöngyért.

    Az ilyen mindig ki van találva. Egy nagy fejlesztést kisebbekre bontanak majd azokat tovább és tovább és tovább bontják. Míg már azt vesszük észre, hogy 3 új nagy fejlesztés van, pénzes cuccok,buffok, ágyúk, lőszerek.

    Ennek a fejlesztésnek is meg van a maga jövője. Csak ki kell várni és milliókat költhetsz. (Gyöngyöt)

    A Kommentben semmi sértő nincs szerintem, de ha még is megkérném a moderátort, hogy csak azt a tartalmat törölje.
     
    Babuci, ]EZEL[, Mary és 2 más kedveli ezt.
  17. fityes{HUN}

    fityes{HUN} Járnitanuló

    En egyet ertek Jokerrel, szerintem is rengeteg gyongybe fog ujbol kerulni ez a sok fejlesztes. Hat nem tudom hol lessz ennek a vege, de mar kezd sok lenni. Eloszor a bastyak, tehetsegek most meg ez.

    De azert volna egy hozza erto kerdesem is: A megemlitett bonuszok amiket az ekkovekbol majd kapunk mar a meglevo bonuszokhoz szamolodanak, vagy a meglevo bonuszok elvesznek?
    Csak azert kerdezem mert pl a legjobb boko kelyhe hajo most +18% sebzest ad. Ehhez ha hozza adjuk a +20% sebzest az ekkovekbol, akkor el nem akarom kepzelni hogy mennyit fog loni az illeto....:)
     
    Naksi és Babuci kedveli ezt.
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem veszik el semmi, mindet beváltják majd, de olvasd el figyelmesen a leírást.

    Én ezt úgy képzelem el, hogy ha van egy designod 18% sebzéssel, akkor megkapod a sebzés bónusz 18. szintjéhez elegendő ékkövet, így te magadnak rögtön visszatudod hozni, majd ezt további kövekért 20. szintre is tornázhatod... De ez nem biztos, ez csak saját elképzelés, de az alapján hogy minden korábbi bónuszt beváltanak, én erre következtetek... Szval elveszik ugyan de magadnak rögtön pótolhatod.
     
  19. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    Szép napot. Tehát jól értelmezem -e? Az összes hajó design bonuszra átváltodik ékkövekre? ÉS ezeket akárrmelyik designomra áttudom majd rakni? És ezeket az ékköveket lehet majd továbbá fejleszteni? Nekem tetszik ez,meg jó hogy előre szóltak addig lehet rá gyűjtögetni ha lehet majd ezeket az ékköveket majd ,tovább fejleszteni.köszönöm előre a választ :)
     
  20. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    DD,akkor a bàstyàn ill.tehetsègeknèl a fejlesztès megszunik?
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.