Visszajelzés Vitaszoba: Az Átformálás mérföldköveinek áttekintésével kapcsolatban

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Miért szűnne meg? Én nem találtam erre utaló részt a közleménybe. A változás a hajó designokat érinti csak.
     
  2. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    D.D légyszi nekem is válaszolj.
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen én is arra jutottam a közlemény alapján. De sokat ne kérdezzetek mert nekünk is csak annyi infónk van amit már veletek is megosztottunk :D Ha a közlemény nem ad választ a kérdéseitekre, én sem fogok tudni válaszolni :(
     
  4. GALAMATRON

    GALAMATRON Járnitanuló

    sziasztok.
    Első ránézésre jó fejlesztés közeleg. De minnél tovább gondolkodunk rajta annál több kérdés keletkezik. Például kinek lesz ez jó? vagy hogy mennyibe is fog ez kerülni? BP közvetlen nem ebből fog nagyobb bevételt szerezni mert hiába fog sok gyöngybe kerülni , az eventeknek köszönhetően ezt mi nem fogjuk nagyon észrevenni. A BP a mellékelt fejlesztésekből fog, mint például a nemzeti designok, és elég jól sikerült eddig ahogy én látom, mert a SeaHawk design óta nem láttam ennyi rendelős designt. Nem kötelező rendelni így ez miatt nem lehet rossznak mondani a fejlesztést.
    Jelenleg 17 bónusz van ha jól számoltam és maximum 5 darabot lehet felrakni egy designra ami jó irányba fogja kavargatni a játékmenetet. Bár lehet napfényen és behemothon elszabadulnak a harcok de mivel lőszert is kaptunk az elöző eventbe és ha még más eventekkor is kapunk akkor több harc lesz ami tényleg jó . Csak egy módon ronthatják el , ha rossz szokásuk szerint ezt is gyöngyért lehet majd fejleszteni, mert aki eddig nem fejlesztett ki majdnem mimdent bástyában és tehetségben, plusz most már a fedek is bejöttek, annak nagyon nehéz dolga lesz. Már most is alig lehet eldönteni mire költsük a gyöngyöt, és ha még ez is bejön akkor az eventeket nagyon pluszossá kell tenniük, hogy meglegyen az egyensúly :) . De remélem ez nem történik meg és csak egy jelképes összegért lehet majd fejleszteni.
     
  5. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    álmodj királylány... :)
     
  6. GALAMATRON

    GALAMATRON Járnitanuló

    Nem arra gondoltam hogy ingyenes, hanem hogy ne gyöngybe kerüljön a fejlesztés. Például lehetne úgy mint eddig, hogy eventekkor lehet valahogy továbbfejleszteni a képességeket.
     
  7. I_Shoot_my_enemy*HU

    I_Shoot_my_enemy*HU Utánpótlás-írogató

    Sok botos most felfigyelt mindenki elkezdi időbe inditani a scart meg a duplázó rendelését :D
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ebben csak az a jó, hogy egy újfajta fizető eszközről beszéltek, ugye a drágakövekről... Melyre direktbe írták hogy a játék folyamán egyre több lehetőséget vezetnek be ezeknek a szerzésére... Hát persze lehet hogy ez egy egyszerű lehetőség vedd meg gyöngyért, de én első körben nem erre gondolnék. :D
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! én is kiváncsi leszek hány játékos fog maradni majd...:D:D
     
  10. SPΛЯТΛCUS.[❶NE]

    SPΛЯТΛCUS.[❶NE] Fórum-zöldfülű

    DD hat akor hiaba kelotunk ki a bastyakat es a tehetsegeket mert ugy ertelmeztem hogy azok mar nm lesznek tobe ?

    en aba hagyom az egeszet ha mind el tunik a tehetsegek es a bastyak meg minden akor pa pa seafight !


    (DD: 2 egymást követő hozzászólásod összefűzve)
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A designok bónuszairól van szó!
    A Táblázatban csak olyan bónuszokat sorolnak fel amiket egy design adhat. Ahogy már a podcast videón is mutatták, szétválasztják a designokat a bónuszaiktól, ezáltal bármelyik designt használhatod, hiszen a bónuszokat te külön állíthatod be.

    De ezek sem tűnnek el, mármint a designok bónuszai, csak átalakulnak! Semmit nem vesznek el, csak úgy.
     
  12. sLaca

    sLaca Aktív író

    "Az ékköveket levehetitek a hajókról és áttehetitek a raktárba. Onnan pedig bármelyik másik hajóra átvihetitek az adott bónuszt. Az ékkő eltávolításának különböző ára van, az ékkő szintjétől függően. Az alacsonyabb szintű ékköveket olcsón el lehet távolítani a hajóról, a magasabb szintűek valamivel többe kerülhetnek."

    Lenne egy kérdésem:
    én még nem vagyok 27-es elit, viszont ha szintet lép a hajóm, akkor mindig az új hajódizájnra vált át. Ilyenkor mi lesz az "ékkövekkel"?
     
  13. fityes{HUN}

    fityes{HUN} Járnitanuló

    Hat a mai informaciokhoz nem talalok szavakat. Ha ez valoban igy lessz akkor neki lehet ulni bongeszni, hogy melyik dizi is tetszik valoban a legjobban. Koszi BP, ez eddig egy szuper ujitasnak tunik. Vegre lessz a tengeren egy csomo kulombozo dizi.
     
  14. *rivalisok*

    *rivalisok* Fórum-zöldfülű

    Mikor kerül be kb a 2. rész
     
  15. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Egy kis Tutorial:

     
  16. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    A bástyák és a tehetségek maradnak a helyükön! Bétán ez egyenlőre határozatlan okból de ki van véve. Az egy tesztszerver, ott azt csinálnak amit akarnak, ha azt akarják akkor egy helikoptert raknak a Tiamat helyére pl...
    Szóval arra a szerverre nem kell alapozni, ahogyan DD is írta.

    További szép estét!
     
  17. Prototype

    Prototype Járnitanuló

    Üdvözlöm a BP munkatársainak erőfeszítését a seafight világának jobbá tételére való törekvései igazán figyelemreméltóak csak így tovább végre látunk egy kis törekvést, külön kérném hogy ne feledkezzenek meg a kisebb szintű játékosokról sem előre is köszönöm és további jó munkát kívánok :)
     
  18. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Tök jónak tűnik ez az átformálás 2. része , de igazán behozhatnák már....
     
  19. anyamanó72™

    anyamanó72™ Utánpótlás-írogató

    Nincs ezzel semmi gond. Sok játékos kérése volt, hogy a design-okat használni tudják és lehessen pakolgatni a + dolgokat egyik hajóról a másikra. Rendbetesznek közben egy csomó dolgot, javítgatják a játékot, ez is ok.
    Egyetlen gond van csak...minek kell berakni két eventet is az átalakítás idejére? Az eredménye meg is lett, éjfél óta behalt a szerver.

    Kedves BP!
    Mindenkinek jobb lenne, ha ezt a munkát nyugodtan tudnátok elvégezni.Nem lenne egyszerűbb kiírni, hogy az átalakítások miatt a játék ettől eddig szünetel, szervernyitás ekkor és ekkor?
    Nekünk, játékosoknak is kevésbé lenne idegölő, nem beszélve az átalakítást végzőkről, hiszen ők is nyugodtabban tudnának dolgozni. Úgy gondolom, senki nem morogna ezért, szerintem mindenkinek az az érdeke, hogy a játék jól működjön és nyugodtan tudjunk végre játszani.
     
    Prototype kedveli ezt.
  20. clydeツ

    clydeツ Járnitanuló

    Kérdés:
    Ha az eszköztárban hagyunk ékköveket és úgy megyünk vissza a tengerre, az ékkövek elvesznek?