Visszajelzés Vitaszoba: Az Átformálás mérföldköveinek áttekintésével kapcsolatban

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Semmilyen átformálási lehetőséget nem látok ha belépek a hajórészre a tengeren,hol található ez az újítás?
     
  2. **ŁuŁu**

    **ŁuŁu** Utánpótlás-írogató

    Nem veszett el semmi a 13 % az az alapsebzés de erre még rájön a + 3% elit szint és mindjárt meg is van a 16 %. Nem változott semmi csak láss is ne csak nézz :)
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    chromomn keresztül be se lehet tengerre lépni,max mozillán.Hol lehet belépni ehez a menühöz? Sehol nem találom.OLvasom biztonságos kikötőben érhető el ez a menü?Ez nincs minden térképen?
    Egyébként 5mperc ezentúl ahogy nézem a bónusztérképekre való,ki ill belépés,az eddigi 15helyett.ja és lőszert egyenlőre nem lehet venni a tengeren
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.14
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hiba van az elit hajók ékköveivel, van olyan amin rossz ékkő szerepel. Pl a 27-es eliten nem az ágyú sebzés van.
     
  5. **ŁuŁu**

    **ŁuŁu** Utánpótlás-írogató


    Nyisd meg a kistérképnél a mapok menüt és ott megmutatja melyik térképeken vannak ezek a kikötök. A megfelelö térképen a térkép szélén tudsz belépni
     
  6. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Köszi szépen!
     
  7. **ŁuŁu**

    **ŁuŁu** Utánpótlás-írogató

    Nincs mit:)
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Hát eu2n ,kistérkép szerint 17/1kéne lenni kikötőnek,de a klánszigeten kívűl egyéb nincs,lol
    Megpróbáltam ki,majd újra tengerre lépni,most már semmi nem látszódik nálam a kistérképen.
     
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Menj a 17/1-es map bal oldalára úgy mintha map-ot szeretnél váltani!
     
  10. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Értem,próbálom akkor úgy,köszi.
    Sikerült,és ezeket a köveket hol lehet beszerezni?
     
  11. Bonnieツ

    Bonnieツ Utánpótlás-írogató

    Eltünt a 10% sebzéscsökkentés... -.-"
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ékkövek eddig csak azok vannak amik a diziken helyezkednek el. A következő mérföldkővel lehet majd csiszolni az ékköveket a magasabb szint eléréséhez és elvileg azzal a fejlesztéssel hoznak be különféle ékkő szerzési lehetőségeket.
     
  13. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    hogy tudom a hajóról leszedni a követ a raktárba?
     
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Menj a biztonságos kikötőbe.
     
  15. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    ott vagyok de nem csinál semmit :-(
     
  16. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Nagyon gáz nem csinál semmit,pakolgatni nem lehet piros még jeszus is :)Az ékkövek nem vehetők le és nem rakhatók fel..jó lett az tuti :D:D:D:D:D
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Elit szint: 1


    141'894'376 / 141'894'376

    Jönnek elő a hibák sorba,resi óta.
     
  18. Raptorr

    Raptorr Fórum-zöldfülű

    levehetöek az ékkövek és fel is rakhatóak csak legyen gyöngyöd és aranyad :D
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  19. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Végre tudom használni a dutchman dizit :D
     
    Europa5 és Raptorr kedveli ezt.
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Gyöngy és arany nélkül nem lehet! A levételnek ára van.