Visszajelzés Vitaszoba: Az Átformálás mérföldköveinek áttekintésével kapcsolatban

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    MI került aranyba? Nekem csak gyöngyért lehetett levenni és felrakni.
     
  2. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Jaja, meg a jacket :D
     
  3. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Pl az 5k életerő meg 15k vudu pont
     
  4. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Eddig az elitszintek által adott bónuszok sorrendje ágyúsebzés-szigonysebzés-fosztogatás volt. Most az ékköveknél a szigonysebzés és a fosztogatás sajna felcserélődött (legalábbis EU2-őn). Ez hiba, vagy így fog maradni?
     
  5. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Egy kérdés: Ládás diziről el lett távolítva az ékkő, de amire rá lett rakva, az nem mutatja a minitérképen a ládákat sárga ponttal. A ládás viszont annak ellenére, hogy az ékkő le lett véve, továbbra is jelez a minitérképen. Ez hiba, vagy direkt van így?
     
  6. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    A leírás szerint csak a 10% plusszt adja a ládából, de aztán ki tudja, hogy hiba-e...
     
  7. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    SERVER UNDERGOING MAINTENANCE ! xD Ha valami nem megy nem kell erőltetni...xD
     
  8. Bonnieツ

    Bonnieツ Utánpótlás-írogató

    XD
     
  9. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Hurrá végre valami ujdonság
    SERVER UNDERGOING MAINTENANCE !
    már unalmas volt az előző épp ideje volt váltani
     
  10. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Néhány apróság:
    1. A Spectare dizi tulajdonságainál nem jelenítődik meg, hogy a ládákat láthatod a tengeren. Ezért más hajóra ha átrakod a 10% bonuszt az ugyan működik, de a ládák láthatósága nem kerül át. Pedig ez is a hajó tulajdonságaihoz tartozik, legalábbis én úgy gondolom.
    2. Több elit hajónál hibás a szigonyozás, a sebzés, és a fosztás jelölés, nem egyformán de össze vannak cserélve több elitszintnél.
    3. A 16% sebzés 13%-nak van írva, de a sebzési értéked nem változott. Itt csak az a kérdés, hogy a fejlesztés 13%-ról indul e majd, vagy 16%-ról...gondolom ez azért nem mindegy. ;)
     
  11. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Az alacsony szintű ékköveket aranyért lehet levenni.
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    1. Szerintem a 10% bónusz a lényeg és az tartozik az ékkőhöz nem pedig a mini térképen való megjelenítése. Az inkább olyan extra a dizinél mint a fly dizinél a lánggolyszi kinézet. Legalábbis gondolom!

    2. Ezt már én is észre vettem és rendesen megkavart engem is.

    3.
    Talán ez a megoldás. :)
     
  13. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    EZ nagyon mínusz.....gáz ez az egész rendszer!
     
  14. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Nem kötelező használni :)
     
    Europa5 kedveli ezt.
  15. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    eddig semmi minuszt nem látok benne, sőt több a VP-m 15.000-el mint eddig
     
  16. ☠_Mr.H1N1_☠

    ☠_Mr.H1N1_☠ Utánpótlás-írogató

    Mikor először olvastam a fejlesztésekről, értelmetlennek tűnt, de valójában csak nem sikerült a lényeget felfognom. Most utólag azt mondom, hogy az egyik legnagyszerűbb ötlet volt ez az utóbbi időben a fejlesztőktől. Végre ütőképessé lehet tenni régebbi, igazán tetszetős diziket, amik már jó ideje fabatkát sem értek. Ráadásul nem egy nagy gyöngyvagyon kell hozzá hogy pár képességet levegyünk és átrakjuk egy másik dizájnra.
     
  17. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője


    Így van :)

    És még ezeket tovább is lehet majd fejleszteni :)
     
  18. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    El magyaráznád nekem,hogy mi ebben a minusz ??:O
     
  19. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Biztos az, hogy költeni kell rá :D
     
  20. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Nekem meg 23 000-el kevesebb az életem :(