Visszajelzés Vitaszoba: Az Átformálás mérföldköveinek áttekintésével kapcsolatban

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ~V3NOM~[HUN]

    ~V3NOM~[HUN] Fórum-zöldfülű

    Nekem nem csak 23 000el kevesebb az életem de 3%kal kevesebbet ír a sebzésnél (16% helyett csak 13%ot)... :(
     
  2. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Mindenkinek annyit ír, mégis 16% a sebzés.
     
  3. TurboLauncher

    TurboLauncher Fórum-zöldfülű

    Ha valami nem sikerül az egészet öntsétek le zsírral XD
    Mert ha már úgy is mind egy.
     
  4. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Igen ez csak nekünk jó. Lepakolni a hajómat 20.000 meg se nézem mennyi felpakolni, de gondolom az is 20.000.

    40.000 Gyöngyért megcserélheted a hajóidat.

    Akkor a csiszolásba már bele se gondolok. :D
     
  5. clydeツ

    clydeツ Járnitanuló

    Elit szint: 27

    346'873'380 / 9'223'372'036'854'775'808
    Ezt valaki magyarázza már el....
     
  6. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Sziasztok!

    Egyébként az ismertető Fórumon megtalálható. Nézzetek szét kicsit, nem árt tájékozódni! A felrakás nem kerül gyöngybe...
     
    NagyGiba.hu kedveli ezt.
  7. *evita*

    *evita* Fórum-zöldfülű

    sziasztok! Gratulálok a BP-nek, nagyon jó ez az újítás:)
     
  8. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    gondolom te se olvastad azt a rész új elit szint számitás van és 25 felet plusz 3% sebzést kapsz azér maradt 16 % sebzés
     
  9. આરઈઆરટીઓ

    આરઈઆરટીઓ Fórum-zöldfülű

    :cool:jó az ötlet és a kivitelezés is ,már alig várom hogy ugyan ezt be tegyék Házi kedvenceknél is ....:D:D:D:D
     
  10. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    szia DD a 3. szakaszrol mikor lesz info?
    köszi
     
  11. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    gondolom minimum annyit késik mint amennyit a 2. késett, vagy talán kicsit többet, szerintem augusztus végére várható, ha nem jön közbe semmi
     
  12. Bonnieツ

    Bonnieツ Utánpótlás-írogató

    -.- a tengeren a hajónál a kedvenchez tudod berakni a kedvenc hajóidat nem a házi kedvencre gondoltak -.-"
     
  13. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    nem értett ő félre semmit, csak előre gondolkodik.
    Volt már rá példa hogy a fejlesztők kitaláltak valamit, mint például a ágyúk kikristályosítása, és kicsit később eszükbejutott hogy héé, akkor a fedeket is lehessen már kikrisizni
    na ugyan ez történhet meg itt is szerintem idővel, megjegyzem ugyan ez a koncerpció megállná a helyét a házikedvenceknél teljes mértékbe, talán annyi hogy nem 5 foglalat kell beléjük hanem csak vagy 3-4
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2014-08-07 21:28:32Költség: Ékkövek kivétele a foglalatból-200'000 arany
    2014-08-07 21:27:15Költség: Ékkövek kivétele a foglalatból-9'500 gyöngy
    -60'000 arany
    figyelni ekkll mert különböző kövek levételekor levon gyöngyöt is
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Figyelni bizony, de mielőtt bármit levonna írja hogy hol tartasz, ha elfogadod milyen költségekkel fog járni!
     
  16. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    kezdem érteni,csak azt nem ,hogy ha pl hajóimról leveszek pár követ,azok támadó-védekező részben jelennek meg! Ez eddig tiszta!Utánna viszont ha átváltok az Ékkőcsiszoló részre,és ott mindösszesen pl csak 1db védekezőékkő jelenik meg.A többit amit levettem azt az ékkőcsiszolórésznél nem látom miért?
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    bezárod az ablakot, újra megnyitod és látni fogod
     
  18. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    próbáltam levett kövekből csak 1jelenik meg az ékkőcsiszoló résznél,többi még mindig a védekező résznél van,nem értem az egészet.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.14
  19. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Az ékkövek különböző szintűek. Nézd meg, hogy melyik szinten milyen köved van. Szerintem megtalálod az összeset. Üdv
     
  20. clydeツ

    clydeツ Járnitanuló

    Üdv,
    Az új menürendszer nagyon zavaró!
    Bizonyos felbontás mellett teljesen kitakarja a térképugrás lehetőséget
    Tegnap szóltam már egy moderátornak, de itt is megtenném, ezen módosítsanak ha lehet.