Visszajelzés Vitaszoba: Az Átformálás mérföldköveinek áttekintésével kapcsolatban

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Hát igen... valóban zavaró és a megszokott dolgokat át kell helyezni, mert nem férnek el a monitoron. Lassan csak maximális felbontásban lehet játszani...mert nem vették figyelembe, hogy vannak akik még a 800x600 as vagy a kisebb beállításokat használják,
    minden cicomát kikapcsolva. Ezáltal újra kell szokni a tanulni a játékmozdulatokat :D Szépnek szép az új sáv és elfér rajta a kedvenc hajó sáv is, de szerintem is túlméretezett kicsit és felesleges.
     
  2. AGYAS-HUN-

    AGYAS-HUN- Járnitanuló

    Természetesen szerencsét próbálhattok egy vagy két olyan ékkővel is, amelyet létre akartok hozni. Ilyenkor annak a valószínűsége, hogy a kívánt ékkövet kapjátok meg, 25% vagy 50%.

    Üdv.
    eddig csak 4 egyforma szintű és tulajdonságú ékkövet engedett csiszolni...
    én lennék a béna vagy nem enged variálni annak ellenére,hogy a bemásolt szöveg mást írt...
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Lehet variálni, de csak azonos szintűt.
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Náalm a tengeren felül nem tudom kinyittani azt az ikont a mi a vidal rangsot mutatja.Próbáltam mindent,kiill belépni!
    Aztán veszek ládakulcsot a kiugró ablaknál nem jelenik meg a mennyiség!
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A viadalnak vége, tehát ne csodálkozz rajta...
     
  6. AGYAS-HUN-

    AGYAS-HUN- Járnitanuló

    Köszi DD de akkor annak nincs sok értelme :)
     
  7. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Jó most olvastam a hiv közelményeknél,
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hát kinek mi :D, a tulajdonság mind1, csak a szintje egyezzen meg.

    Nem sok értelme van? Már mindenki 20as szintű kövekkel szaladgálna ha szinttől független lehetne kombinálni :D, összedobsz 65 000 életet 3x 5 000 élettel és megvan a 70 000 élet? Neeem, összedobsz 4x 65 000 életet és meglesz a 70 000 élet! Esetleg 2x 65 000 életet és 2x 13% sebzést, és lesz vagy 14% sebzésed, vagy 70 000 életed... hogy kombinálod
     
  9. AGYAS-HUN-

    AGYAS-HUN- Járnitanuló

    most már értem csak nem volt konkrétan így leírva az azonos szint...de mégegyszer köszi az infót :)
     
  10. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Én arra lennék kíváncsi, hogy a csiszolásnál az "alapanyagok" mi célt szolgálnak. Kis infót kérnék róla, ha tud valaki valamit! Köszi!
     
  11. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    Nekem 2 ''èrtelmes'' dizim van amin elfogadhato èkkovek vannak,ezek szerint a kov.eventeknèl diziket kell szereznem,ha èkkoveket szeretnèk fejleszten?Amennyiben lesz 4èkkovem amit fejleszteni szeretnèk,a maradèk hàrmat ugyanolyan''àllapotban'' kapom vissza?
     
  12. st.wolf.

    st.wolf. Járnitanuló


    Nem a maradék 3 az elhasználodik:D
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ugye a kérdések előtt ajánlott elolvasni a témához kapcsolódó közleményeket... ez esetben is mind2 kérdésedre megtaláltad volna a választ.





    Szerintem ez is erre lehet visszavezetni:
    Tehát valami módon lehetőségünk lesz pl alapanyagokat, ékköveket vásárolni. Bár ez csak saját vélemény :D
     
  14. WarriorKiller07

    WarriorKiller07 Fórum-zöldfülű


    Hát remélem is,mert designokat pénzért venni nem terveztem és azért én is vegyem már valami hasznát... :D
    Másrészről sokra megyek ezzel az új rendszerrel,mikor az új frissítés óta be se enged senkit egész ázsia 1-re.. :D angol fórumon rákérdeztem és nem tudják mikorra oldják meg.. xD
     
  15. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy hiba miatt nincs alapanyag vagy még nem lett a fejlesztéssel betéve semmi.
     
  16. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    Koszonom a vàlaszokat.
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Nem tudom nekem továbbra is magas az egész.Rengeteg disim van,le is vettem sok követ a hajókról,be is kerültek,a Támadó,Védekező részhez!
    Viszont ha átlépek az ékkőcsiszoló részhez sem a támadónál sem a védekezőnél nem látok semmit,akkor most ,hogy csiszoljak.Tudna valaki értelmes választ adni.mert múlt hét óta próbálom az egészet kibogarászni,de a csiszolás számomra nem megy
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    1. Leveszed az ékköveket a designokról
    2. F5, de legalább az ékkő csiszoló ablakját bezárod és újra megnyitod, hogy látszódjanak az újonnan levett kövek is.
    3. Ékkő csiszoló
    4. kiválasztod hányas szintű köveket szeretnél csiszolni,
    5. behúzod a foglalatokba a kívánt köveket
    6. csiszolás
    7. megnézed azt kaptad-e amit akartál, ha esetleg nem (mert több féle de azonos szintű követ csiszoltál) még 3x megismételheted
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    értem,akkor próbálom ez szerint,kössz,majd megírom mire jutottam.
     
  20. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    na rájöttem hol hibáztam nem választottam ki az ékkőcsiszolásnál a szintet,amire csiszolni akartam.Ezért nem látszódott az ékkö csiszolánál egy kő sem.így már tiszta.