Visszajelzés Vitaszoba: Az új Bolt

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 15.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ahoj Kalózok!

    Ide várjuk a véleményeteket az új Bolttal kapcsolatosan.

    A Seafight csapata
     
  2. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Szia Wizard nem lehet belépni a tengere
     
  3. ×Lery×₩ΛŁ×

    ×Lery×₩ΛŁ× Járnitanuló

    Még ha be lehetne lépni esetleg jó lehet
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jelezzük, hogy gond van vele. Köszönjük a jelzést.
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Tudom, hogy nem pont a piachoz tartozik, de beléptem és fél óra alatt nem tudtam tesztelni a boltot mert állandóan kilőttek. Ez ellen nem lehet tenni?

    A boltról:
    - 999 a maximum beírható mennyiség, utána csak nyíllal lehet felfele menni. Ennek javítását várom 4-es számjegy beírhatóságára.
    - Remek a design, jól kilehet igazodni rajta, érthető ami oda van írva, értelmezhető az egész.
    - Hiányolom a Tortuga fényét a kínálatból ( bár gondolom a kínálat változó lesz ).
    - Az ablakokat kisebbre venném, hogy egy sorban a 3 elem helyett 4 legyen, így praktikusabb véleményem szerint.
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Köszönjük az értékes visszajelzést, jelezzük az illetékesek irányába.
     
  7. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Az jó ha valaki betud lépni, de nekem a szerverválasztás ugrik fel ami üres. lehetne vele valamit csinálni esetleg ?
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Regisztrálj akkor új hajót.
     
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egy újabb észrevételem lenne, inkább egy javaslat/lehetőség. A Yulong érméket is belehetne vonni ebbe a piacosdiba fizetőeszközként, ha már van.
     
  10. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Hello , nekem nem jelenik meg az ikon.
     
  11. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    eddigi posztokból itélve csak a bétatesztszerveren lett bevezetve az új bolt. Máshol még ne is keresd.
     
  12. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Karácsonyi ajándék lessz :)
     
  13. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    legyen igazad:). De melyik évben is lesz majd?
     
  14. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Köszi.
     
    world_of_warship kedveli ezt.
  15. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    uppsz tényleg rossz helyre írtam, bocsi, és kösz
     
  16. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Hajósinas nem lehet vásárolni a boltban. Ez miért van? A hibaüzenet szerint nem rendelkezem elegendő fizetőeszközzel. Viszont van rabszolga is illetve közösségi őr is. Most vettem és folyamatosan fosztom is. Remélem nem az a probléma, hogy 2. szintű közösségi őrrel is rendelkezem, mert akkor rögtön leveri az agyam a biztosítékot....
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.18
  17. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Tudunk a problémáról, a fejlesztők már dolgoznak rajta. Remélhetőleg hamarosan javítva lesz.
     
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Hajósinas direkt lett kivéve?
     
    Naksi kedveli ezt.
  19. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Vélhetően időről időre elérhető lesz, azonban erről nincsen semmi konkrét információnk, megérdeklődjük.
    Jelenleg a Jolly Roger napok keretében vásárolható meg 7 napra.
     
  20. ♥Crazyß♥™

    ♥Crazyß♥™ Utánpótlás-írogató

    miért kell meg venni 4-5 fajta rendelési csomagot meg venni ahhoz, hogy meg vehessek egy olyat ami meg is éri vagy szükségem van rá??