Visszajelzés Vitaszoba: az új Fekete piac!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Gunár*MSZ, témanyitás ideje: 12.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Nálam csak a vuduágyú takarja a "még jobbat" kifejezést :)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem azt mondom, hogy a jövőhéten fog jönni, de valamikor simán elképzelhető. Lehet ez még évek kérdése, de attól még jöhet. Egyébként attól mert neked csak vuduágyú kellene, még másnak jól jöhet a "gyengébb" ágyú is.
     
  3. messor

    messor Junior szaki

    na aki ezt használja az vagy nem ért a játékhoz vagy nem teljesen van ki az összes kereke:)
     
  4. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Hát az biztos hogy nem normális aki az 5-ös 50-est képes 2/1 arányban be váltani hogy majd idővel admirálisra cserélje sok sok csere után...de olyan forrása meg nincs az 50 fontosnak hogy megérje, igazábòl ezt a dolgot nem is értem hogy fölösleges ágyùt fölöslegesre cserélni hogy legyen majd 1-2 admi ágyùm...ahelyett hogy jòval több lehetőséget adnának a játékosoknak pl. Lőszer, krisi, mojo, stb...tehát lényegében mi csak arròl dönthetünk hogy cserélünk vagy nem ha igen akkor adott hogy mire semmi értelme szerintem a vudu ágyú is piszok drága de azért 3/2 arányba teszik be....holott tehetnènek ink NPC-be "fejlesztő" tárgyakat amiből kellene x db +vudu ágyú és x% eséllyel adná de en azt mondom hogy mar evek ota nem erdekel mert mar most tudom hogy a kovi meglepi se azoknak lesz akik nem tehetik meg bogy premi elonyokre azert tegyenek mert az 5-os 60 fontos vs. Maaaaaajd 5-os vudu baromi fair lesz meg a tuzvihar stb...
     
  5. »Szelmak™«

    »Szelmak™« Utánpótlás-írogató

    Lehet tudni, hogy mikor lehet újra vuduágyúkat fejleszteni??
     
  6. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    véleményem szerint elérketővé kellene tenni az összes ilyen ágyúfejlesztgezős dolgot egyszerre és maradandóan, beneértve a vudut és a kisebb ágyúk cserélgetős dolgát is