Visszajelzés Vitaszoba: Bónusztérképek jutalmainak változása

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 23.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Bónusztérképek jutalmainak változásával kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. no comment, remélem ennél van lejjebb is ........:(:(:(:(:(:(:(:(
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezt kicsit kifejtenéd?

    Ugye a változtatás lényegében csak annyi volt, hogy a Taurus térképért az eddig semmire nem tartott tárgycsomag helyett a nagyon hiányolt zsákmányzsákokat lehet kapni. Az Aquarius térképnél pedig bekerült a kínálatba a 3. szintű sámán. Én összességében pozitív változtatásnak értékelném, bár még jobb lenne, ha fejedelmi zsák helyett csak királyit adna ;).
     
  4. quka

    quka Járnitanuló

    hat ezek nem rossz dolgok de sajnos szerintem az alap bm eket is meg kéne változtatni nem csak ami fizetős. egy kis frissítés ráférne mivel mojókból is kevés a bm részlet és persze a vudu fed!
     
  5. messor

    messor Junior szaki

    2 fejedelmi zsákmányzsák ládából is kapható ha már fizetek érte akkor elvárnám ha változtatnak rajta akkor ne adjon szinte felesleges dolgokat ja és az aquariusban meg bent maradt teleport vérszomj füst combó hát az se egy főnyeremény
     
  6. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Én még event elött letoltam a taurust és királyi zsákmány zsákot adott, azt se tudtam hova tegyem a szitut, már tudom :(
     
  7. Bye_Alex_HUN

    Bye_Alex_HUN Fórum-zöldfülű

    Van még lejjebb nyugi....
     
  8. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Miután az x.ik Cancer megadta az x.ik teleportot szép sorban egymás után (már WCre is teleportálok) , elméláztam, nem kéne é netántán átgondolni a bónusz jutalmakat, vagy legalábbis az egyes tételek valószínűségi arányát?
     
    Anna88 és Gunár*MSZ kedveli ezt.
  9. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Egyetértek