Visszajelzés Vitaszoba: Boszorkányéj event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 30.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Boszorkányéj eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    direkt van úgy hogy a fekete macska nem áll meg,ha elkezdjük lőni,vagy az hiba?
    mert alig lehet utol érni,ha nincs elég gyorsasága az embernek
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    jó az event,még nem is sebzenek vissza a hajók,mit akarsz?
    Néha viszont eltünik mikor lövöm.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.20
  4. demonledi

    demonledi Aktív író

    A jutalmak jók, de istenem egy kicsit igazán lehetne több npc.
     
  5. Salek-a-bátor

    Salek-a-bátor Fórum-zöldfülű

    Az eventhajók jól fizetnek de kissé ritka. A design-t egy óra alatt megszereztem, szerintem mindenkinek meg lesz. A piacra dobhattak volna néhány kacatot mert a lőszeren meg a kulcson kívül semmi sincs. (ráadásul a kulcs nem ér semmit mert a ládákban haszontalan dolgok sokasága, pl.:tökspeed, kémtitok, rakéta, stb...). Gyöngyöt gyűjteni jó kis event ez!
     
  6. -Norbi-

    -Norbi- Utánpótlás-írogató

    A Fekete Macskával kellene valamit kezdeni mert 2 lővés van vissza eltünik kapok 264 gyöngyöt de a kílővésért semmit csak akkor éri meg elkezdeni amikor a megszállotatt lővöm ki. Igy a probák kicsit elhuzodnak és csak lőszerpocsékolás a fekete macskát támadni.
     
  7. makfer

    makfer Törekvő

    'Csodálatos' az event. Jól ad, de.... Kilövöd a megszálltat majd a macskák elkezdenek beszaladni a 'kicsit' lövő szigetbe. Vagyis megint a kicsik szenvednek vele a nagyoknak meg ezerszer könyebb.
     
    ~ŁÿñX™~ kedveli ezt.
  8. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    Ha nem lenne kiírva, hogy event van, egyes mappokon fel sem tűnne. Több átló után se találtam event hajót! Kérem lakassátok jól a botosokat, hogy jusson másnak is hajó, azaz emeljétek az event hajók számát.
     
    ARMAGEDDON2.0 kedveli ezt.
  9. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Botosokkal kezdjenek valamit? Álom édes álom
    3 macskából 1t ha ki tudsz lőni 2addigra eltünik.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.20
  10. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    A botosokkal nem tudnak tenni semmit. Etessék őkat, ha már tartják :p Több eventhajót a vízre!!
     
  11. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló


    kis mappokon 6 db 1 torony van kb semmit sem sebez :) mint tudjuk kis térképen eventezel :) nem kell mindent a szigetekre fogni :) szándékosan nem is oltak védve a szigetek a szezon miatt :)
     
  12. ARMAGEDDON2.0

    ARMAGEDDON2.0 Utánpótlás-írogató


    Ez miért nem az én szerómon van :D
     
  13. makfer

    makfer Törekvő

    Mikor írtam volt már szezon meg lelőtt szigetek? Ja nem. Egyébként többségében 20 felett játszok, de kösz kérdésedet. Az event véleményezése volt a kérdés és nem az, hogy épp hogy vannak lelőve a szigetek. Ez az elúszik jó messzire dolog nagyon zavaró, de már ez van.
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  14. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló


    Pénteken már 1 volt az az a szezon első napja mikor 10 db sziget le lett lőve :) az event NPC el úszik ez azért van mert nagyon jól adja a jutalmat legyen benne némi kihívás :)
     
  15. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    A továbbiakban az eventel kapcsolatos észrevételeket várjuk, a szigetekről a véleményt az annak megfelelő témába legyetek szívesek írni.
    Köszönjük!
     
  16. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    a kulcsokat mikor váltják be,mert arról volt szó,hogy 5.-e délben meg lesz,de nem sikerült amint látom.