Vitaszoba: Calypso bosszúja 2

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 15.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Calypso bosszúja 2eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Calypso npc mikor lesz?
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A múltkor mennyi lelket kértek a diziért,valaki esetleg emlékszik még?
     
  4. Prototype

    Prototype Járnitanuló

    Penelopéért a 800 k ép túl magas gondolni kellene a kissebb játékosokra is szerintem a 400k korrekt lenne ámbár még ez sem kicsi.
     
  5. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Folyamatosan sirtok a kicsik miatt..unalmas! Mindenki volt kicsi, mi is szivtunk mikor kicsik voltunk, osszefogtunk 3-4en ugy roncsoztunk, Ti/ok is megtehetik ugyanezt, nem kell folyamatosan hisztizni...

    Egyebkent EU3 elegge laggol, es a bejutas is nehezkes a jatekba.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. Prototype

    Prototype Járnitanuló

    Pont nem érdekel mi volt amikor ti kicsik voltatok itt a most-ról van szó és hogy most játszhatóbb legyen a játék és most mivel te nem vagy kicsi ezért fogalmad nincs róla milyen lehet 2500 as sebzéssel lelőni 800 k épet mikor még az sem biztos hogy van rabszolgád nemhogy valami extra fejlesztés a hajón pont hogy átkozott lelkek gyűjtéséről lenne szó az event-ben de egy kisebb hajóval kb. 2 hétbe telik mire lelő szegény 2-3 ágyúra való lelket szerintem ez nem normális ha szerinted az akkor lődd én nem fogom az biztos .:mad:
     
  7. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    500ragyogo 1000àtkozott
     
  8. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    koltoned kell,ennyi a titka aprànkènt jott ossze a hajom a mostani szintre azt Neked kell làtnod mit èri meg jobban MHH-kor gyongyot venni,ès 25%-s kedvezmènycsomagot azt ha van kulonleges esemèny veszel admikat,55 fontosakat.Vagy eventkor veszel lelkeket ès abbol àgyukat vgy lodd a roncsokat abban is lehet àgyu.
     
  9. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    fogj össze 2-3 kisebb hajóval, 4en már csak kilövitek..
    Egyébként meg senki nem kötelezett rá,hogy eventezz! Lőd amit eddig löttél, játsz ahogy eddig..Ha meg kell valami az eventből, (gondolom a 60asok kellenek) szedd össze.. nehéz, és? Legalább megküzdesz érte, nekünk sem hullott semmi a ladikra mi is összefarmoltuk/vásároltuk tehát senkit nem érdekel a Te kis önsajnáltatásod.. píísz,
     
  10. Prototype

    Prototype Járnitanuló

    de hát nem is neked írtam de mindegy a te véleményed is csak egy és nem a legjobb
     
  11. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Levente-köszönöm!
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Spongee-nak van igaza! Össze kell állni és úgy kell gyűjteni. Régen elhiheted, hogy nem adtak az eventek ágyút és keményen gyűjteni kellett a gyöngyöt, hogy fullos legyél...
     
  13. Hiei

    Hiei Utánpótlás-írogató

    Nem csak a kicsiknek, a nagyoknak is ugyanúgy sok az a 800k HP nem azért mert sokáig kell lőni, hanem mert kevés az érte járó jutalom, (4 átkozott lélek) bár biztosan nem így gondoljátok, az eddig olvasottak alapján, de ha bele gondoltok és számolgattok akkor lehet hogy mégis azt mondjátok igazam van, gondolok itt azokra is akiknek még nincs meg ez a design, vagy csak rosszabb van és azért szerezné meg magának.

    Illetve szerintem egy eventnek a kicsik gyorsabb fejlődését, illetve a nagyok számára egy kis újdonságot kell hozzon, felejtsük el ezt a mi is szívtunk ti is szívjatok maszlagot !!!

    Csak egy egyszerű kérdés, mikor lesz a mostani kicsiknek olyan eventjük mint nekünk volt régen a helloween event ? amikor csak szedtük a tök csilit és rongyosra tömtük a hajót minden jóval (gyöngyöt is adott), vagy az akkori téli event amikor a jegeknek élete a mostaniak töredéke volt ? és kaptuk a téli bm-eket ami 10 hullámos volt, nevetségesen nagy jutalommal, nem bánom sőt azokat nevezem igazi eventnek, de ne hazudjuk azt senkinek hogy nekünk nehezebb volt, mert nem nem volt nehezebb.

    Az meg hogy költsünk a játékra elég érdekes, lehet hogy neked "megéri" bár szerintem senkinek sem éri meg, de másnak a pénztárcája maradjon tabu :)

    Itt is lehet számolgatni hogy mennyiből is lesz meg az a bizonyos "jónak" nevezhető hajó (TEHETSÉGEK, BÁSTYÁK,) nem beszélve a vudu ágyúkról.
     
    Naksi, Ulisess1991, *bigmet* és 2 más kedveli ezt.
  14. Prototype

    Prototype Járnitanuló


    Tökéletesen egyetértek ez egész pontosan így van :)
     
  15. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    1000gyöngyért vásorolt kulcsban 11db csillagtűz robbanás,na elnézést ez kicsit szánalmas
     
  16. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    Tèny a règi bm-k eventek jobban adtak,az is tèny hogy fedekre 100 millio felett licitàltunk,ràadàsul megsemmisultek,ha nem figyeltèl.osszesègèben szerintem tobb negativum van(kezdok szàmàra)mint règen
     
  17. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Tudod Sponge meg a többiek akiknek csak rinyálás hogy a kicsiknek nehéz azok gondoljanak bele hogy a régi BM-ek nekik mennyivel jöbbak voltak gyöngy szempontjából, az eventeken sem kellett 150-200 millás hajókkal szenvedni amik mellesleg 30k-t sebeznek és persze lőni nem lehet mert mész felé és azonnal kiszednek mert nem vagy szövetségben és amíg kicsi a hajód nem is leszel, mellesleg a krisiket is könnyebb volt megszerezni mert egész jól adták az npc-k is és persze a BM-ek, no meg nem 10-65 mojoér csináltad a bónuszokat, most csinálj meg egy virgot és egy caprit kiváncsi vagyok hogy kitudsz-e belőle rakni még egy virgót aminek a mojóiból össze jön a sagi stb....és ennél meg már csak az a viccesebb és szánalmasabb hogy a nagyoknak van kitalálva az összes event mert csak nektek plusszos de ha a kicsik kapnának egy eventet amit ti nem lőhetnének vagy csak aranyat kapnátok érte kénytelenek lennénk Gyuri bá flottáját megbízni hogy hordjanak szét pár ezer tonna zsepit :) de persze az nem számítana rinyálásnak mert jönnétek itt azzal hogy amikor bezzeg mi kicsik voltunk nem kaptunk ilyen eventet stb...
     
    Naksi, Prototype és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Elég sok szinthez kötött event volt mostanság... Ha meg kisebb életű event hajókat akartok akkor legyen... De ne csodálkozzatok, ha a nagyok meg bőszen kiszedik mire oda értek. Kicsi vagy? RONCSOZZ!!! Ad ágyút és egyéb olyat ami kell. Csak egy kis kitartás kéne. Hiába írnám, hogy mi volt amikor elkezdet, úgy is lehurrogjátok. Azt meg végképp nem lehet mondani, hogy teszek a kicsikre, mert volt elég sok olyan ötletem amivel a nagyok fölös ágyúit valami úton-módon a kicsikre át lehetne ruházni. RINYA VAN KITARTÁS NINCS!!!
     
  19. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    2014-07-16 20:33:03
    Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2014-07-16 20:33:03
    Megszerezve: 1 x Ragyogó lelkek.
    2014-07-16 20:33:03
    Találtál 15 üvegnyi mojót. Ez komoly??
    2014-07-16 00:14:01
    Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2014-07-16 00:14:01
    Megszerezve: 24 x Agwe páncéllemezei.
    2014-07-16 00:14:01
    Megszerezve: 1 x Átkozott lelkek.
     
  20. Hiei

    Hiei Utánpótlás-írogató

    Nincs rinyálás ezek tények, a 800k hp sok nem csak a kicsiknek, a nagyoknak is !

    A roncsokról annyit hogy közel 3000 szigonyt lőttem el (ebből 1000 db 250-es többi 500-as) és lett belőle 3 admirális illetve 8 55 fontos ágyúm, nem tudom mennyi 50 fontos, de az kb már csak a kukába való :) Én megvagyok így is az eventtel, és sokkal jobb mint a mini játékos ami egy igen elcseszett event volt. A ládákat sem nyitogatom , kinyitottam 30 dbot és kész. 50-es szigonnyal neki se állnék roncsozni, 20 perc alatt talán kiszednék egy roncsot ...

    Én azt tudom ajánlani hogy minden kicsi csilizzen, ha kilőnek a döglött kutyát nem érdekli javítod a 3 vitorlát és kész. Nagyon unalmas, de még mindig nagyon jól profitálsz.

    Foci VB alatt szerencsére egész normális eventek voltak, kicsiknek is plusszos volt a champion, a freedom sem rossz.

    Szerencsére ez az event is jó, semmi más gond nincs csak az a fránya 800k HP.

    A feketepiacon az árak is jók, bár várjuk ki a végét :)
     
    Prototype és Lionskull[HUN] kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.