Visszajelzés Vitaszoba: Calypso bosszúja -2015

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 11.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Lődd a sirent és a penelopét arany lőszerrel és már is plusszos..igaz lassabb de ingyen van :D :D
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  2. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Szerinted fögöm lönni a szirént 800k-s életét üregessel 4 db átkozottért??....inkább abból megyek behére napi 30k gyöngyért és majd 19.étől egész nap abból a gyöngyből veszek lőszert és eventezek :)
    ..ja hozzáteszem a szirének 10milcsi élete van üregessel neki se kezdek :)
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem kezdesz hozzá mert 10 milcsi az élete?
    Egyedül óránként kilőhetsz 2 sirént, ami 25.000 gyöngy. Behén mennyi is jön össze óránként, max 10.000 gyöngy? :D (ha kisebb vagy nem lősz csak 1 sirént, de behén is max a fele jön..). Én úgy látom, még gyöngyért is jobban megéri Sirénezni, mint Behézni :D Arról nem beszélve, hogy mennyivel kényelmesebb.
     
    kecsó és FM_Héra kedveli ezt.
  4. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    igy van ott apont :)
    é n Odykbol össze szedtem már 500kristály tiszta hasznot. és két nap mulva meg lesz a telemaci dizi is, szoval akkor mi minuszos? :)
    mindenkinek a sült galamb kellene csak... ;)
     
  5. ..¤Sandokan¤..

    ..¤Sandokan¤.. Junior szaki

    szerintem nem rossz event de várom a kövi részét is :)
     
  6. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    na már most az elején megmondom hogy ebből az eventből se lesz semmi... kevés a calypso ha van akk meg 200 an lövik és nem az a baj hogy sokan ,hanem az hogy oda se lehet menni mert olyan szép 30 mp.-s fagyások vannak hogy öröm nézni o_O:eek::p :mad::mad::mad:
     
  7. **ŁuŁu**

    **ŁuŁu** Utánpótlás-írogató


    És nem ad semmit de persze ez csak mellékes :D
     
  8. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Valami nem stimmel emberek, mert bizonyos százalékot le kell lőnn iahoz, hoyg adjon gyöngyöt, és sokan nem kapnak, de aki kap is kevés gyöngyöt ad nem éri meg lőnni...Úgyan az a probléma mint előző calypso 2-nél...
     
  9. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Tudod..... csak nem akartam lelőni a poént :p :D

    Még este benézek ha akkor is "ilyen" lesz..... akkor majd kövi eventnél re :) remélem az is el lesz rontva:rolleyes: :p
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Még mindig rossz" az event rakat lőszer belemegy és semmit sem kaptam...szerintem elkellene törölni a %-ot és nem lenne semmi probléma...
     
    kecsó kedveli ezt.
  11. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Számomra még mindig nem jó az event, nem éri meg.
     
  12. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Szerintem is...valaki alig ér oda az eventhez...nehogy még 7,5 misit (nagyjából ennyi a 3%) le is tudjon sebezni....
     
  13. -killer-

    -killer- Utánpótlás-írogató

    Most ne vicceljetek!!!!
    Felhasználom a teleportot, veszek loszert ami nem olcso ...lovom az eventet és nem kapok belole semmit??? Mi ez ...nem értem hogy másodszor is megyek megint nem kapok semmit és sok ember igy van ezzel...minek még az eventhez is százalék számolás. Eddig sem kaptunk gyongyot amire minden hajonak szuksége van és még most sem? Minek eventezzek akkor ...Nem lehetne kicsit élvezhetobbé tenni a játékot? Hiszen ugysem minden percben van event. Koszonom.
     
  14. Jól megcsinálták vittem erőből Calypsot azt nem kaptam gyöngyöt :D . Ami azt jelentette h senki nem kapott :D
     
  15. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    3óra alatt nem jött gyöngy a calyból 1x se... ne csinálja már a BP., top 5 között értem oda a calyhoz de így se jött gyöngy.. 100 an lőnek egy calyt eséllytelen 3% ot lelőni...!!!!!!!!! meg ez nem olyan hogy fogjatok össze páran azt zúzzatok meg csapatmunkából lesz gyöngy meg azt se lehet csinálni hogy mondod a szövisnek h:bocsmá te ne lődd! szedjék le azt a **** % os vackot!4
    Eséllytelen a gyöngyszerzés!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.15
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Elhiszem, hogy így sokaknak nem tetszik, de jelenleg így működik.

    Ez azt jelenti, hogy ne lőjék 100-n. Persze ez nem könnyű, de így vagy úgy megoldható. Vagy szövetségeseitekkel lövitek, akiknek szólhattok hogy ne jöjjenek többen, akár menjenek el. Vagy nem szövetséges, akiket kilőhettek. Ez egy alternatív lehetőség arra, hogy még se legyen rossz ez a Calypso, legalábbis addig míg nem változtatnak rajta.
     
  17. Idegbeteg-V-

    Idegbeteg-V- Junior szaki

    Ez felháborító és bosszantó.Nem hiszem el hogy megint így meg úgy működik a játék.Ideje volna már vagy ezt vagy azt csináljanak a játékkal.És ha nem akkor ígérem hogy ez vagy az lesz:)Amúgy nem tudom miről van szó,csak én is írni akartam valamit:)
     
  18. -killer-

    -killer- Utánpótlás-írogató

    Ertelmetlen ez az egész !!!!!
     
  19. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    DD nemtudom hogy melyik szerón vagy de nállatok csak úgy "ellehet küldeni" a szöviket a gyöngytől akkor énis oda akarok menni és mond a klánod/szövid nevét :p :D na mind 1 nem provokálni akarlak,te is cask segíteni akarsz valahogy..... de légyszi jelezd már a bp. felé hogy ez így nagyon nem menő és változtassanak ha lehet előre is kk :)
     
  20. -killer-

    -killer- Utánpótlás-írogató

    Na azthiszem én be is fejeztem az eventezést 4-szer megyek oda idobe és semmit nem kapok...Jo eventezést!!!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.