Visszajelzés Vitaszoba: Calypso bosszúja 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Calypso bosszúja eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Érdekes lesz megint :D:D:D:D :D:D:D:D:D
     
  3. meteor86

    meteor86 Aktív író

    az már én is várom a holnapot :)
     
  4. {*}hektor01{*}

    {*}hektor01{*} Fórum-zöldfülű

    Üdv.
    Egy kérdés.A próbák(kat) lehet ismételni, illetve az event második felében, változnak ezek a próbák ?? o_O:)(Erről nem találtam infot:rolleyes:)
    "Igen! Elvállalhatsz egy sorozatra való próbát, ha felkeresed Nikolaoszt a biztonságos kikötőben.
    Választ előre is köszönöm.:)
    További szép estét.;):p
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Ott van az ismertető. Elolvasod. Ha marad kérdésed, akkor megvárod az eventet és megtapasztalod ;).

    Egy event indulása előtt igazából csak 1 dolog ami érdekes, hogy mikor kezdődik. Minden más mellékes.

    Miért szeretnéd tudni már most, hogy van-e ismételhető próba? Lehet olyanok lesznek a próbák, amit nem is akarsz, vagy nem tudsz megcsinálni, ismételni meg pláne nem. :eek:
     
  6. HBHanna

    HBHanna Fórum-zöldfülű

    Hát az első feladat nagyon nehezen teljesíthető, alig lehet rakomány csilit találni, több kellene belőle
     
  7. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    4 proba van , elso huzos mert tenyleg ritka de a masik 3 az laza , 500 ezer sebzes penelope 1 misi telemaki 2 misi ody .

    ládák nagyon jok , ha masodik reszeben sok lesz a gyongyos hajo akkor jo eventnek nezunk elebe :)
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez pedig csak a játékosokon fog múlni, hiszen minél több kisebb NPC-t csobban, annál több Calypso lesz.
     
  9. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Nembaj DD , belehuzol sokat kicsapsz es en meg megyek a nagyra , no para megoldjuk :)
     
  10. {*}hektor01{*}

    {*}hektor01{*} Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, egy rossz panaszom nincs az eventre.:) Nagyon jól jön a gyöngy a próbából, a szigonyozni valóban is néha 3k lőszer jön, szóval nagyon megvagyok vele elégedve.:) Penelope adja a lőszert annak a kilővése segitségével kapunk még egy segítséget, hogy becsaljuk az npc-t a körbe és nagyobban lövünk rá, ezzel még meg spóroljuk az elveszett szerelmet is..:) Szóval egészében, nagyon örülök ennek az eventnek.:);):p
    További szép estét.;)
     
    [DD] kedveli ezt.
  11. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Bocsi te miről beszélsz? Ez a lehanyatlás Event egyre gyérebbek... csak a mínuszok...
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Pedig igaza van, pusztán ésszel kell csinálni, nem össze vissza lövöldözve mindent és nem lesz rajta mínusz, sőt, még hasznod is marad. Persze tudom, hogy sokan nem is akarnak ésszel játszani, csak lőni mindent ami mozog.

    A Calypso eventek 1. fele soha nem a rengeteg gyöngy szerzéséről volt híres, de nagyon sok más tárgyat, kristályt és lőszert gyűjthetsz, akár gyöngy befektetés nélkül is. Ha az 1. részben elég szorgalmas vagy, akkor a 2. részben ellőheted a gyűjtött szívtörő lőszeredet és ami gyöngyöt kapsz, az tiszta haszon lesz ;).
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.16
  13. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Egyetértek DD-vel :D
     
    [DD] és {*}hektor01{*} kedveli ezt.
  14. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Sziasztok, le tudná írni valaki, hogy miket adnak a próbák?Megéri megcsinálni ezt az első vacak rakománygyűjtőt?Nagyon idegesítő, hogy alig lehet találni. KÖszi
     
  15. Bonekamp

    Bonekamp Utánpótlás-írogató

    Biztos megéri, de én lemondtam a próbákról. Seafightot játszom, nem pedig keresd azt ami nincs.
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  16. Keeflee

    Keeflee Utánpótlás-írogató

    A belépési bónusz hiányát fájlalom,...
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ne keresd, úgy nem túl jó buli. Kezd el és mászkálj a térképeken. Ládázz, NPC-zz, csatázz, csilizz, ha pedig találsz 1-t vedd fel és menj tovább ;), nem kell rágörcsölni. :cool:
     
  18. ~Vipera~70

    ~Vipera~70 Utánpótlás-írogató

    A rakomány tárgyból lehetne több mivel 8-mappot bejártam 3-óra alatt 1-darabot sem találtam
     
    *ZSOLTI* kedveli ezt.
  19. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    DD, ez csak akkor igaz ha van egy csomó időd játszani. Ha nincs akkor erősen el kell gondolkodni, hogy az ember mire használja azt a kis idejét amije van. Pl. a 2500gyöngy nyilván jó az első próbáért, de mire megcsinálod addigra 10x annyit lehetne gyűjteni pl bm-en
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez igaz, de a BM az 1 hónap múlva is ugyan annyi gyöngyöt ad ;) Ezekre a próbákra csak 9 napod van, illetve már annyi se. Pont ezért mondtam, hogy nem kell rágörcsölni. Csilizz, NPC-zz, vagy amit akarsz és tudsz is a sima térképeken, ha találsz 1-1t akkor örülsz és mehetsz tovább. A 10. után pedig folytathatod a próbákat :).

    Nem feltétlen az a jó taktika, hogy sok térképet bejársz. A tengeren csak bizonyos időközönként jelennek meg dolgok. Vannak amik elég gyakran, vannak, amik ritkábban. A rakomány elég ritka, szóval ritkán is jelenik meg, talán olyan 5 percenként. Én 2 térképen szedtem össze kb 15-t csilizés közben. ;) Szerencse is kell hozzá természetesen, csak annyit akartam mondani, hogy nem feltétlen kell sok térképet bejárnod.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.