Visszajelzés Vitaszoba: Calypso bosszúja 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Hátha Beraknak több rakományt :rolleyes::D
     
  2. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Vagy valami mást...:D:D:D
     
  3. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Hali szaisztok érdeklődnék h az event második fele az ugye ma van és elvileg 5 %esély van rá h meg idézd a calipsot,,hát ez valahogy nem jön ösze ,déltől még egyet sem sikerült sem nekem sem senkinek előhozni ,,ez most hiba lenne ??vagy valamit rosszúl csinálunk?Válaszokat előre is köszi
     
  4. Tоshiba®

    Tоshiba® Járnitanuló

    Szerintem csak elírták mert a feketepiacon holnap lesznek elérhetőek a többi cuccok
     
  5. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Ezt a tárgyat jelenleg nem vásárolhatod meg, mivel nem teljesíted a követelményeket.
    Elérhető: 2016-02-28 12:00:00

    Fekete piacon ez van ki írva a kedvencekre meg dizire stb... Általában egyszerre lehet őket megvenni az event(ek) második felének kezdetével.
    A másik meg hogy sorba jönnek még a szirének...

    Tehát nagy a"valószínűsége" hogy el írták "akarva akaratlanul" a dátumot....(itt nem DD re gondolok)
     
  6. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Ez chatről másolva:
    ........................................................................................................................................................................................
    Káosz: ismételten leírnám, a fekete piacon a még nem elérhető áruk nyitása, nem azonos az event második szakaszával!
    ........................................................................................................................................................................................
    ezek szerint nincs elírva semmi ,vagy még is :/
    szerintem egy resi meg oldja majd
     
  7. Tоshiba®

    Tоshiba® Járnitanuló

    lehetséges hogy lesz resi akkor a közeljövőben 3 óra fele
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Amit káosz írt az úgy is van. Ilyen tekintetben nincs összefüggés a feketepiac és az event között, nem feltétlen kell onnantól elérhetőeknek lennie, ahogy a 2. rész is indul, illetve fordítva.

    Központilag azt az infót kaptuk, hogy február 27-én indul a 2. rész. Elképzelhető, hogy tényleg ez volt a tervezett időpont, de időközben változtattak rajta, csak erről elfelejtettek értesíteni minket, vagy esetleg közbe jött valami hiba és ezért nem indult ma. Ha holnap délben indul, akkor ez előbbi, ha holnap délben sem, vagy még előtte elindul, akkor utóbbi igazolódik :).
     
  9. Bonekamp

    Bonekamp Utánpótlás-írogató

    Félek tőle, hogy így van.
    Az event második szakasza is elindult. Az ismertetőben pedig ez van: " Az event második felében, február 27. déli 12 órától március 3. déli 12 óráig (helyi szerveridő szerint)színre lép Kalüpszó, hogy bosszút álljon kedvese, Odüsszeusz haláláért. Amikor egy Odüsszeusz NPC elpusztul, 5% az esély arra, hogy a halála után megjelenik Kalüpszó."

    Az 5%-ék esély pedig ugyan úgy működik mint pl a cancer bm-nél a 10%-ék kristályeső.
    Nem azt jelenti, hogy 100 db bm-ből 10 x-er kapsz kristályesőt, hanem, hogy mind a 100 db bm-nél 10%-ék esélyed van.
    Itt is minden egyes Odüsszeusz kilövésénél 5%-ék van, teljesen mindegy, hogy 10, 50, 100- at lövünk ki az esély nem növekszik, hiszen egyesével számolja így mindig csak 5%-ék az esély, hogy Kalüpszó megjelenjen és 95%-ék, hogy nem.
    Én még kevesebb Kalüpszóra számítok mind rakomány tárgyra a tengeren, pedig azt sem volt egyszerű összeszedni.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.16
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mindenki pontosan annyira számíthat, mint 1 éve is volt ;). Akkor is volt olyan, hogy pár percen belül több is megjelent, de volt olyan hogy akár 1 órán át semmi. A nagy számok törvénye elvileg itt is érvényesül :). Ha kilősz 1 ody-t akkor van 5% esélyed... ha kilősz 100-t akkor már 100x 5% :D. Persze még mindig elképzelhető, hogy 1 Calypso sem jelenik meg, de akkor már lottóra se költs :(.
     
  11. Tоshiba®

    Tоshiba® Járnitanuló

    Az lehet de most már állítólag közel 4 órája megy de még senki nem látott semmit se :)
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az lehet, hogy már mennie kéne, ezzel kapcsolatban már korábban leírtam a véleményem. Ez utóbbit már csak az esélylatolgatáshoz írtam. ;)
     
    Tоshiba® kedveli ezt.
  13. ☆§êçûRÏtý☆™

    ☆§êçûRÏtý☆™ Fórum-zöldfülű

    A 2-ik forduló kezdete óta eltelt 11-óra és sehol egy Calypso-event :( , sehol egy hivatalos kiírás a fórumon hogy sajnos hiba vagy bármi miatt nem kezdődött a második rész. csak találgatózások és semmi konkrétum :rolleyes:. Ez enyhén szólva kicsit trehány munka :mad: a játékmenettől.Remélem kompenzálják egy utalványkóddal vagy egy nap hosszabbítással :cool:. Amúgy kifogástalan event szerintem :)
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a játék menetét abszolút nem befolyásoló hibáról van szó, és még mindig hétvége van, amikor továbbra sem dolgoznak a fejlesztők, maximum ha ég a ház, pl megállnak a szerverek, tehát tényleg komoly hiba lép fel. Szóval nyugi, meglátjuk mi lesz ma délben ;).
     
  15. Baba

    Baba Fórumlakó

    sziasztok
    Szerintem meg elírás csak az egész , mivel ma déltől lesznek bent a 2ik részes gyórsitók tehát valószinű az event 2ik része is ma indul :cool:
     
  16. meteor86

    meteor86 Aktív író

    szerintem is igy van.
     
  17. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Jól beszélsz. Persze mindig kérünk utalványkódot és hosszabitást is. Mindent és mind1 hogyan a fő,hogy ingyen legyen. Hát őszintén: én nem ebben az álomvilágban élek. bocsi nem sértésnek szántam
     
  18. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Üdv.
    Nem értem, milyen tárgyra gondolsz? :eek:
    Fórum ismertetőben nem találtam semmi ilyet, azért kérdem :D:D:D
     
    [DD] kedveli ezt.
  19. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Sziasztok.Én se tudok róla bár most jöttem 2 perce de lehet Toshiba egy infóval előttünk jár.
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Javítson ki ha tévednék, de szerintem csak arra gondol, hogy még bővülhet a feketepiac kínálata, és bekerülhetnek még sokkal jobb tárgyak is ;). Ahogy bekerült már hasonló körülmények között pl a legba amulett. Ezt most is így csinálnák? Majd kiderül.
     
    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.