Visszajelzés Vitaszoba: Calypso bosszúja 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tоshiba®

    Tоshiba® Járnitanuló

    Igen, arra gondoltam :) hogy bővül-e a feketepiac ;)
     
  2. Tоshiba®

    Tоshiba® Járnitanuló

    Akkor más egyéb tárgy fekete piacra nem lesz betéve ? legba amulett stb... :eek::eek::eek:
     
  3. {*}hektor01{*}

    {*}hektor01{*} Fórum-zöldfülű

    2016-03-02 16:02:25 1 x Epeius jóváírva. Ok: Feketepiac
    2016-03-02 16:02:25 Átadott áru: -500 x Ragyogó lelkek -500 Ragyogó lelkek
    2016-03-02 16:02:25 Átadott áru: -1250 x Átkozott lelkek -1'250 Átkozott lelkek
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Nagyon Szépen köszönöm, hogy részese lehettem ennek a jó kis eventnek, nagyon megvoltam vele elégedve, sok - sok kristály jött, sok gyöngy, és sok más.:) Remélem lesz még ilyen event.;);):p
    További szép napot!:)
     
    Nirvana. kedveli ezt.
  4. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    2016-03-01 09:12:38 1 x Homer jóváírva. Ok: Feketepiac 2016-03-01 09:12:38 Átadott áru: -750 x Ragyogó lelkek 2016-03-01 09:12:38 Átadott áru: -1500 x Átkozott lelkek. Gyötrelmes volt, a Rakomány keresés nagyon gáz volt,a sok Botos na mind1.Alapjában pocsék volt ez az Event rem a szülinapi jobb lesz. További szép napot!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.3.16
  5. -noshootmepls-

    -noshootmepls- Utánpótlás-írogató

    Hello, szerintem ez jó event volt, főleg ha az előzőt vesszük alapul
     
  6. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Sziasztok!
    Megilleti a dicséret a Bp-t, nagyon jó event volt! ;)
    Aki tudta hogy mit mire, és hogyan használja fel, annak sok gyöngy jöhetett be ebből, még ha lőszer, gyöngy, és miegymás nélkül ugrott is bele. :D

    Bár a rakomány tényleg nagyon kevés volt, de vegyük számba: Nem kevés gyöngy kijöhetett az eventből, ha jól csináltad, és ezzel arányosan a lélek is jött, tehát piacon vehettél a gyöngy mellé még designt, házikedvencet. Éppen ezért az a rakomány kérdés szerintem már nem is annyira fontos, hisz akinek volt ideje, megcsinálta, akinek nem, annak is összejöhetett, csak szerencse, és odafigyelés kellett hozzá.

    Köszönöm/jük szépen ezt a remek eventet, még több ilyet ha lehet! :D:D:D
     
    ÁrpyHUN, -Trentacle*, Péter és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.