Vitaszoba: Calypso bosszúja

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 20.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kivételesen nem tudom jó helyre írom, de mitől van az ha megjelenik a Calypso csápja mind a 4 engem kezd el lőni, akkor is ha full épem van akkor is ha nem, és ha új csáp jelenik meg akkor azok szintén egyből engem lőnek. Bármit csinálok mikor megjelennek a tentakel egyből lő. Választ köszönöm.
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az event része a Calypso Tentakel is, szval miért ne írnád jó helyre? :p

    Szval nincs róla leírás miszerint támadnak a csápjai.

    Saját tapasztalat, hogy ki spéciz 1-2 játékost, és azt lövik, viszont ha kimész a lő távjukból átállnak másra, de amint kilövik és jön a következő lehet ismét téged fog lőni.

    És egyéb infó az eventtel kapcs.:

     
  3. -arabesco-

    -arabesco- Utánpótlás-írogató

    Szép napot !
    Már többen jeleztük supportra, hogy a calypsó csápjai minden körülmények között ( bármilyen designban, bármilyen élettel, bármilyen ágyúval....stb -ezeket mi magunk teszteltük )csak és kizárólag bizonyos ( általatok kispécézettnek nevezett )játékosokat sebeznek event eleje óta. Ezt teszik akkor is ha kimegy a kőtávból és vissza......
    Tudjuk azt is hogy az illetékesek tesztelik állítólag.
    Szeretném javasolni, hogy fogják az illetékesek pl az admirál quintor programkódjának azt a részét, mely a játékosok sebzésére vonatkozik és nyomják meg a ctrl+c gombot, majd illesszék be a csápok programkodjába. Így nekünk nem kell az event végéig várnunk a tesztelésre, a BP pedig elmondhatja, hogy időben megoldott egy problémát.

    Köszönöm
     
  4. Вα¢αя∂Ĭ©

    Вα¢αя∂Ĭ© Utánpótlás-írogató

    Tegnap resi előtt azért volt több Calypso, mert bugos volt a rendszer, és kb minden Odysseus után dobott egy Calypsot. Így 1 óra alatt, akár 150-200k gyöngy pluszba lehetett lenni. Ugye ez nem jó a BP-nek, meg az event ismertetőnél is le volt írva, hogy az Odusseus kilövése után 5% az esély, hogy Calypso jelenik meg, s ez lett kijavítva a resivel és ezért olyan kévés a Calypso. :D
     
  5. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Képzeld rájöttem minderre szinte azonnal :)...
    ...de azért köszi az információt! :D
     
  6. _««Death-Dealer»»_

    _««Death-Dealer»»_ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Lehet Ti tudtok segíteni :) az miért van hogy a Calypso Tentacle csak engem lő, hiába állunk ott 50-en, nem is Én sebzem a legnagyobbat (sajnos), és nem is elsőnek kezdem el lőni, hanem általában becsatlakozom másokhoz.

    Nagyon bosszant hogy a többiek csak lövik lövik Én meg ha nem figyelek süllyedek.

    Ötlet valaki?

    Előre is köszi!
     

  7. Nem lehet biztos, és elég zavaró h golyófogó vagyok és nem az aki élvezi az eventett.
     
  8. Mate|HUN|

    Mate|HUN| Fórum-zöldfülű

    Azt lövi akinek a legkisebb az alapélete vagy nem?
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem feltétlen, ahogy már fent is többen írtuk nem tudni mi alapján kiválaszt pár játékost, és azokat lövi. Az életerő és a sebzés nem befolyásolja a választásban.
     

  10. 329 000 az alapom és ha fullon van ha nem a csápok lőnek és azzal nem tudok mit kezdeni. És kipróbáltam másik hajóval kb 40 000 ép volt benne és végig lőtte az eventett úgy h még rá se lőtt. Valamit nagyon elrontottak.
     
  11. messor

    messor Junior szaki

    Bár gondolom nem vígasztal de a csápok velem is ugyanezt csinálják és már nemcsak ennél az eventnél vettem ezt észre.Gondolom marad minden így ahogy volt max egy pár ember nem tudja normálisan lőni az eventet
     
  12. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Nálam is ez van mindig engem lőnek a csápok, csinálhatnának már valamit ezzel mert löjjük vagy 50 en de mindig én csobbanok ki
     
  13. Igazából pont h érdekes az h van monduk x számú hajó akit lő és van a többi amit nem. Csak az az egy dolog maradt h még ebben a 3 napban javítják h legalább hétvégén mi is tudjuk lőni az eventett. De félő a bp nem érdekli, ha mégis akkor DD cáfolj meg. Vagy mondják meg mi az elv ami miatt lővi a hajómat illetve bizonyos hajókat. Mert nem ép nagyság nem lővés nagyság. és nem is randomra.
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szerintem ezt már túltárgyaltuk:..

     
  15. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Állítsátok be akkor úgy hogy ne lőjön nem igaz meg vettem a lőszert nem tudom el lőni mert mindig ki lőnek a csápok a többi 40 játékos meg vígan lövi mellettem
     
  16. Thomas(HUN)

    Thomas(HUN) Utánpótlás-írogató

    lőjük kb 100-120-an a calypsot,és csak engem lő
    kezdjetek vele vmit,mert így élvezhetetlen a játék
     
  17. Prin©eѕ

    Prin©eѕ Járnitanuló

    Sziasztok !
    Azért tényleg lehetne csinálni vele valamit ne mindig ugyan azt a 4-5 játékost lője az 50 ből így nagyon nem fair .Vagy lőjön körbe mindenkit vagy lőjön random ..de ez így egyáltalán nem jó .
     
  18. -bozso1987-

    -bozso1987- Járnitanuló

    DD, mikor javítjátok a dizi hibáját, h nem adja meg a 16% ? csak a 15% ??? :)
     
  19. -arabesco-

    -arabesco- Utánpótlás-írogató

    Ahogy elnézem az eventel kapcsolatos problémát nagy ívben le..... azok az emberek, akiknek foglalkozniuk kellene vele. Még annyira sem méltatnak bennünket, hogy annyit mondjanak: foglalkozunk a témával.
    Sajnos megint elmondható hogy nem a megfelelő emberek ülnek a megfelelő székben.
    Csodálkoznak, hogy az emberek a bugokat meg a csalási lehetőségeket maximálisan használják ki.
    Pedig csak "KOMPENZÁLNAK".....
     
  20. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Szia
    -arabesco-
    Mondd már el nekem, hogy milyen fajta problémáid vannak?
    Mert nekem nincs az eventtel kapcsolatban semilyen fajta problémám pedig eventezek a mai napig is...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.