Vitaszoba: Calypso bosszúja

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 20.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -arabesco-

    -arabesco- Utánpótlás-írogató

    Szia Saracen!
    Szívesen elmodom, tehát:
    Mondjuk 15 klántársammal együtt lővünk eventet. A 15 ől csak és kizárólag engem és egy társam lövi, míg a másik 13 játékost abszolut nem. Ez egy hiba amiről tudnak, csak a szokásos gyorsasággal javítják.
    Röviden ennyi.
    Amugy nincs aj az eventtel, jó. Csak nem nekem és nem annak az egy főnek a 15-ből.
     
    §Thomas§ kedveli ezt.
  2. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Jelenleg a Calypso lövéséről beszélsz?...mert ha igen akkor én azt szoktam csinálni, hogy félreálltam javultam pár mp-t és visszamentem és ha még mindig engem lött ugyan ezt eljátszottam és már nem is lött engem.
    De ha nem csak a Calypso-ra gondolsz akkor a Penelope-nak van lőtávja és az Odysseus mivel csak elittel lehet lőni és meglehet húzni szintén nincs lőtávja ezért nem sok életet veszítesz :)
     
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Na, akkor kezdeném az összegzést:
    Szerintem jó kis event volt, bár a Penelopenak az életét kicsit sokaltam de így is jó volt az Odysseus élete és sebzése reális volt, főleg a második rész tetszett és nem csak azért mert hibás volt az eleje utána is nagy jó volt már az elejétől belehetett volna rakni a Calypsot :) Bár az nagyot lött bár engem sose lött meg szóval nem folyásolta be a játékomat.
    Szóval nagyon jó kis event volt kivéve a lagg-ot...:S
    Köszi BP, ja és a kódokat is köszönöm!
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.14
  4. -Gowron-(HU)

    -Gowron-(HU) Járnitanuló

    Maximálisan megérte az event. Sikerült a 60as ágyukat maxolnom a hajón. Gyöngyöt és kristályt is kaptam rendesen,szóval összességében csak ilyen eventeket ezután is ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.