Visszajelzés Vitaszoba: Cassiopeia ébredése!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Ha én 3 óra alatt 1 harapós teknőst láttam, és holnapra lefeleződik a számuk, akkor hogyan lehet majd elátkozott lelket gyűjteni?
     
  2. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki

    Hát ez amit leírtál DD pont ezek kellenének:
    Több gyöngy a zúzóba? Gyakrabban Zúzót? Több teknőst és/ vagy vadászt? Több ládát!!

    Nem azt mondom olyan event legyen ahol az npc-be bele lövök egyet és kapok 10 ezer gyöngyöt, de ennél sokkal több szokott lenni.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.5.15
    MOGAN.HST és [DD] kedveli ezt.
  3. mateka1990

    mateka1990 Járnitanuló

    ez mi ? .... :( többet vártam volna .... o_O
     
  4. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

    Kevés npc, láda!
    Ezek kellenének, amúgy így ahogy most van egy vicc!
     
  5. mateka1990

    mateka1990 Járnitanuló


    Hát szerintem naggyából mindenből többet fél órába került 1 ládát megtalálni pl... teknőszúzót még nem is láttam...:confused::confused:
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak egy feltételezés, illetve kérdés hozzátok. Kevés a láda és NPC, ugyan erre panaszkodtatok 1 éve is. Ott akkor a ládák és NPC-k számával nem volt gond, csak a megjelenésükkel, hiszen egy hiba folytán, 1-1 mappot szórt meg mindig NPC-kkel vagy ládákkal. Nem lehet, hogy most is ez a helyzet? Nem-e pl 2/4, mint egy félreeső térkép, tele van ládákkal, csak aki erre rátalált, az természetesen nem szól senkinek? ;)
     
  7. messor

    messor Junior szaki

    eu4 en nem ez a helyzet
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Lehet máshol sem, csak 1 feltételezés a részemről. Legutóbb ez volt, akkor 3 nappal az event indulását követően javították és változott szerintem jó irányban az event.
     
  9. messor

    messor Junior szaki

    mókás lesz összeszedni a lelkeket a buffokhoz + a dizihez:)
     
  10. -marika-

    -marika- Járnitanuló

    a küldetés elfogadásakor, ha nem felel meg a map, megszakítod és kapsz újat (én az 5.-et fogadtam el végleg) > első küldetéshez :p
     
  11. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Na majd én leírom miken kell változtatni :D
    A teknős vadász adjon gyöngyöt is ahogyan tavaly.
    A teknős zúzó Élete és gyöngymennyiségét, pedig meglehetne 10x-ezni, Az értéket hogy kijöjjön pedig feltolni 2 ezerre.
    De a teknős vadász csak minimálisan legyen pluszos, mert ugye nem lehetünk telhetetlenek :D
    De viszont a teknőczúzó, pedig nagyon plusszos legyen :p

    Ja és ha már a cassiopeia hatalom aktív, akkor legyen, teknős vadász bőven, úgy mint tavaly mapponként 2db
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.15
  12. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Jól mondod ;)
     
    BeZúziusz kedveli ezt.
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ne csak az első próbát nézd, nézzétek... (ráadásul -marika- ötletét ti is felhasználhatjátok, magam nem voltam rest és lehajóztam). o_O
    Az összes jutalmat nézve, amit kaphatunk belőle, nem sok idő amit ráfordítunk és tiszta haszon.:p
    Az utolsó előtti próba ad pl. 20.000 gyöngyöt a többi ajándék mellett és az utolsó sem elhanyagolandó:rolleyes:, ami ad 3 óránként 5000 gyöngyöt a többi mellett, szinte a semmiért. ;):cool:
     
  14. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Hát ez az event is vékonyra sikeredett
    kevés npc kevés láda kevés szigonyozni való ráadásul a droppja is olyan vékony mint a cigarettapapír
    a proba jó volt de nem vagyok hasraesve hogy 3 öránként 45 percet löjjem a semmit annyi idö alatt összeszedem azt az 5k gyöngyikét (pl rohamtérkép 5 npc)
     
  15. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    az ilyenek miatt nem lehet komolyan venni a fejlesztők hozzáértését a játékhoz. Hogy képesek már több éve minden fejlesztést, eventet hibásan berakni a játékba úgy h előtte tesztelték és javitották a hibákat bétán vagy ugyanazt az eventet 1 évvel korábban már javtották de aztán újra a hibásat teszik beo_Oo_Oo_O
     
    BeZúziusz és Gallardo kedveli ezt.
  16. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló



    Jól beszélsz, amit tavaly kijavítottak azt nyugodtan belehetett volna tenni.
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ez egy feltételezés és kérdés volt. Nem feltétlenül hiba amit látunk jelenleg.
    Valószínűleg nem is akarták berakni 1:1-ben a tavalyit.
    Az hogy nekünk, mint játékosoknak nem tetszik valami, esetleg változtatnak rajta. Bízzunk benne, hogy ez fog történni és a legtöbb játékos tetszését elnyeri majd az event.
     
  18. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Hát majd megtudjuk, de remélem minnél hamarabb.
     
  19. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    ez az 1 orat koroztem mire talaltam egy ladat.....:)
     
  20. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    ás mág jól is adott nem? :)
    pedig venni akartam ládakulcsot de erre minek :-(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.