Visszajelzés Vitaszoba: Cassiopeia ébredése!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    50% páncél, nem azt jelenti, hogy a sebzésed feleződik.

    Igazából nem nagy titok, de tapasztalja ki mindenki magának.

    Mindkettőtöknek javasolnám EZT az ismertetőt, tanulmányozzátok át!
     
  2. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    ez mind oké nekem... de akkor hogy csinálja meg a feladatot egy kisebb fajta hajó mikor 100-nál többet nem sebzek rá és pedig ncp-re meg megy 4k felett is...
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hát aki ilyen kicsit sebez, az nem ismételgeti, hiszen neki nem éri meg. Az utolsó még nem ismételhető feladatra esetleg rászánja azt a jó pár órát, esetleg elitlőszert.
     
  4. ๖ۣۜŞเя-(69)-๓ờқॡ

    ๖ۣۜŞเя-(69)-๓ờқॡ Utánpótlás-írogató

    Ez egy elég korrekt összefoglaló, köszi
     
  5. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos


    ma se irta jova az elitpontokat!
    2015-05-17 12:00:00
    Megszerezve: 5000 x Páncéltörő lőszer.
    2015-05-17 12:00:00
    Megszerezve: 200 x Repeszeső.
     
  6. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Gratula
     
  7. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író


    1. Teknöszúzó 5 ös térképen is lehet , most ott löttük. Igy meg akár bárhol lehet elméletben . A 6-20 helyett ami a leirásban van. DD te ráveszed az embert hogy ne ne legyen biztos a leírtakban, csak abban amit megtapasztal :)
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Én azt írom amit kapok és akkor amikor kapom. Attól mert én sem úgy tapasztalom, még nem írhatom az ellenkezőjét.
     
  9. quka

    quka Járnitanuló

    17.05.2015 12:00:00Megszerezve: 5000 x Páncéltörő lőszer.
    17.05.2015 12:00:00Megszerezve: 200 x Repeszeső

    vmikor lesz korrigálva vagy később jóváírva az elipont?
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak annyit fűznék hozzá, hogy hétvége van.
     
  11. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Tavaly is 5000-re vitték le a szigony szörny életét, igy ezen nem kelett volna meglepődni. Tavaly se járt TP a Nagy teki lövéséért , igy ezen sem lepödtem(tünk) meg. Viszont az 50k pontos hajóra kiváncsi vagyok. Öszzességében az event jo.
    300 láda
    -500-500 triton agwe amulett
    -800 kristály
    -36 teleport
    -500k löszer bár ennél kicsit több
    -120 tortuga
    -46 asklepios
    stb stb
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  12. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    nekem most egy ideig biztos offon lesz a játék. Ma belépek az első az amit látok, hogy kaptam 1 hét chat bant. Fogalmam sincs miért adta vmelyik CM de nem írok supportnak, minek ha úgy se játszok. A másik amitől betelt a pohár, hogy már több órája lőttem Cassiopeiat miközben mást csináltam aztán megnéztem mennyi elitpont gyűlt össze és látom hogy 0! Ezért legfeljebb magamat hibáztathatom, hogy nem tudtam, hogy a cassi nem ad elitpontot de ez elég volt, hogy ráklikkeljek a piros x re a sarokban hiszen feleslegesen gyűjtöttem üregest az eventre készülve aztán pazaroltam el több órát a semmire.:mad::mad::mad:
    További jó eventet!
     
  13. ✖†PU§ZTIT0†✖

    ✖†PU§ZTIT0†✖ Fórum-zöldfülű

    tobb zúzó okvetlen órákat kell keresni .... és tobb vadász is lehetne
    továbbá a gyongy szerintem még turheto is bár mindenki tobbet és tobbet akar .....a ádák totál eltűntek ! és az volt ígérve hogy a fészkek fél élettel csökkenek ....ehelyedt 6000-rő lement 5000-re :/ és ami a legzavaróbb hogy a térképek kihaltak ....ézre sem venni hogy esemény van.
    köszönöm a figyelmet
     
    lasd kedveli ezt.
  14. messor

    messor Junior szaki

    hát nincs mit lőni ezért olyan mintha nem lenne event
     
  15. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ember legyen a talpán aki 1000 átkozott lelket összeszed,mikor npc sincs hozzá.Azért ennyit írok,mert gondolom ennyi kell majd 1dizihez ami késöbb lesz a feketepiacon.Ráadásul kettő is lesz
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.15
  16. lasd

    lasd Fórum-zöldfülű

    nekem már megvan :D a fészek jól adja
     
  17. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Én még nem kaptam a fészekből lelkeket, pedig nem egyet lőttem ki :)
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak akkor adja, ha megvan az adott szerveren a Cassiopea hatalma.
     
  19. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Értem, köszi :)
     
  20. messor

    messor Junior szaki

    nem tudom csak én vok szerencsétlen de nem találok eventládát eu4-en másnál is ez van ?ráadásul a teknős hatalom is megvan
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.