Visszajelzés Vitaszoba: Cassiopeia ébredése!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    2015-05-18 23:59:20Kaptál 54047 gyöngyöt.54'047 gyöngy
    2015-05-18 23:59:20Kaptál 47447 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-05-18 23:59:20Megszerezve: 1 x Katapult.
    2015-05-18 23:59:20Megszerezve: 1 x A királynő kegyelme.

    Van elnyelő is :D
     
    ***Jani*** kedveli ezt.
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jajj te kis te! Még a végén valaki komolyan veszi ;)
     
  3. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Hihihi a gyöngy még rendben van meg a tapasztalat, de a többi :D :D :D :D
     
  4. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Küldjek képet? :)
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ilyenekben nem hiszek, könnyen szerkeszthető... max 1 ID-t, hogy ki lőtte ki, kinek a naplójában találjuk meg, hogy
    "2015-05-18 23:59:20 Elsüllyesztetted Elnyelő hajóját."​
     
  6. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    [​IMG]
     
    [DD] kedveli ezt.
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezek szerint nem fogsz tudni ID-t adni :oops:, rejtélyes egy NPC :D
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-05-19 12:00:02Megszerezve: 200 x Repeszeső.
    2015-05-19 12:00:02Kaptál 100 kristályt.
    2015-05-19 12:00:02Megszerezve: 5000 x Páncéltörő lőszer.

    Délben kaptam,krisit miért adta nem olvastam leírásban,hogy azt is adna.
     
  9. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    hogyan adjak id-t? :D lőttük vagy 100-an :D
     
  10. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Elitpont helyett már azt ad.
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Pont azért mondom, hogy látom sokan lőtték, így elég esélytelen :D és azért rejtélyes, mert semmit nem tudunk róla, még is van ;)
     
  12. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Ez volt az első a szerveren, a teknőczúzó dobta..
     
  13. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    kódot nem kapunk? :p
    nagyon hiányziiik :)
     
  14. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Csatlakozom :D :p
     
  15. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    BÉTA szerver fényképp alapján szóval nem kamu csak félig :) ami azt iletti az hogy az event előtt leírásban gyöngyöt is adott teknősvadász majd jött az event nem adott jeleztük ti meg át írtátok fórumot az inkább csak fordítási híbára utal hibáztatok be kellene látni és elnézést kérni
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem Béta, lehet az a kép a bétán készült, de tény, hogy ha nagyon ritkán is, de lehet Elnyelővel találkozni. (5 nap alatt nekem 1x sikerült :D ).

    Semmi fordítási hiba nem történt. Egy percig nem volt kérdés, hogy a vadász ad-e gyöngyöt. Csak erről elfelejtettek szólni a legelső ismertetőnél. Több apróbb változtatás volt az előző eventhez képest, ezeket többé kevésbé megkaptuk, valamit az event kezdete előtt 2 nappal, mást csak az event kezdetekor.

    Az a része egy fordítási hibának tűnik, hogy nem feleződik a tojások élete a Cassiopea hatalma alatt, de ezt is csak onnan tudom, mert én is nézegetek más fórumokat is. Pontosan ezért, mert lehet más nyelvre máshogy sikerült lefordítani valamit. Pl ezt is, mi úgy kaptuk, hogy feleződik, máshol csak csökken. Ez utóbb van a játékban, de én azért nem írhatom át, mert máshol mást olvastam, én ezt kaptam hivatalos forrásból, még ha rossz is ezt kell kitennem. Átírni pedig csak akkor, ha ebben megerősítenek és kapok egy másik hivatalos infót is.

    Ezek után pedig gőzöm nincs, hogy ez az Elnyelős dolog, ez hiba, tehát még nem kéne megjelennie, vagy ez így jó, csak egy mondat maradt le az ismertetőből, hogy még is mi ez. :(
     
  17. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Úgy működik, mint az admirál, csak sokkal több npc-t kell hozzá kilőni :)
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez idáig oké, nem is egy pontos leírást várnék, hogy találkozhatok vele :p. Ha van 1 NPC, ami elérhető a tengeren egy esemény ideje alatt, akkor annyit várnék, hogy legalább megemlítsék az ismertetőben, hogy van ilyen. Semmi többet. Jelen esetben erről semmi nincs, akkor hibás volna és még nem is kéne bent lennie? o_O (bár kicsit érdekes a szitu, mert ti tőlem várjátok az infót, de én meg a BPtől várnám, csak nem jön :( )
     
  19. quka

    quka Járnitanuló

    hali mindenkinek! ha ez az elnyelő-nek nem kéne bent lennie akkor ez egy hiba ? vagy vmi bug? ha igen akkor járhat érte bann mivel kihasználjuk a hibát! néha érdekes dolgok folynak itt :) aminek kéne lenni nincs aminek nem az van. az event a frissítés után jobb lett és remélem csak jobb lesz a második felében vagy már ott is vagyunk? :)
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Semmi olyan nincs aminek kéne, ami van, arról sem tudni, hogy nem kell lennie. Valami hiba tuti van, vagy az, hogy nincs róla infó, vagy az hogy már most is bent van. De ez nem olyan hiba, melyért bármi bünti járna. Ha csak nem valaki valami külső programmal készíti ezeket az elnyelőket :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.